MENU

KONTAKT

安i皻okrzyski Okr璕owy Zwi您ek Tenisa Sto這wego

ul. Krakowska 72
25-701 Kielce

email:

BIE砥CY RANKING KLUBOWY

LKS Omega Kleszczów
1.Uzarczyk Piotr 2.Nitek Jaros豉w 3.Posmyk ㄆkasz 4.Trzcinka Kamil 5.Gierak Przemys豉w 6.Ja盥篡k Oskar

KTS Sandomierz
1.Koziarski Jacek 2.Kaczmarek Andrzej 3.Markowski Micha 4.Gruszczy雟ki Krzysztof 5.Bilski Damian 6.Sroczy雟ki Mateusz

KS Energetyk ód
1.Dzwonkowski Waldemar 2.υ Sylwester 3.Konecki Adam 4.Fr徠czak Arkadiusz 5. Kunce Ryszard

LZS Macovia-Fungis Maków
1.U軼i雟ki Waldemar 2.G康ek Jacek 3.安ierczy雟ki Daniel 4.D瑿ski Kamil 5.Kowalski Mateusz 6.Kuprjanis Marcin

MKS Jedynka ód
1.Bobrowski ㄆkasz 2.Dul瑿a Bart這miej 3.Kulawi雟ki Micha Piotr 4.Macu瘸k Bart這miej 5.Placek Jakub 6.Rybikowski Szymon 7.Malarek Adam 8.Tomaszak Sebastian

LKS Bia豉 Rawska
1.Tataj Micha 2.Rybak Damian 3.Sarnecki Micha 4.Szczerkowski Sebastian 5.Synowiecki Jakub 6.Lis Mariusz 7.Rataj Miros豉w 8.Czech Karol 9.Przedborski Norbert 10.Gaw璠a Hubert

LKS Jutrzenka Bychlew
1.Kierzek Kamil 2.Walaszczyk Rafa 3.Mazur Pawe. 4.G御zczak Patryk 5.Kowalski Mateusz 6.Kierzak Artur 7.Gorzela Piotr 8.Zieli雟ki Waldemar 9.Grzela Jaros豉w 10.Muszczak Marek

ΡSR Agrosad ζsk
1.Uzarczyk Micha 2.Wróbel Longin 3.Król Daniel 4.Trzcinka Jaros豉w 5.Szurlej Maciej 6.Lewandowski Przemys豉w 7.W御icki Jakub 8.Kaflak Mateusz 9.Skibior Damian 10.Chojnowski Karol 11. Józefiak Micha 12Mielczarek Pawe 13.Kowalski Bartosz

KS Elta ód
1.Kozio Grzegorz 2. Radwa雟ki Robert 3.Ku鄉ierek Tomasz 4.Fordo雟ki Pawe 5.Dubiela Jacek 6.Izdebski S豉womir 7.Milas Tymoteusz 8.Antczak Damian 9.D瑿owski Krzysztof 10.Kubiak Damian

UKS Wókniarz Pabianice
1. Misiak Micha 2.Sobczyk Andrzej 3.Cie郵ak Maciej 4.Kapela雟ki Adam 5.υpi雟ki Janusz 6.Jagie陶o Piotr

PKS Polonia Bia這gon Kielce
1.Stochmal Maciej 2.St瘼ie Marcin 3.Kanarek Mateusz 4.Sosnowski Grzegorz 5. Bracha Micha 6.Matachowski Bart這miej 7.K璠zierski Piotr 8.Stochmal Micha 9.Wierzbicki Wojciech

UKS Bednary
1.Myczka Przemys豉w 2.Szymanowski Karol 3.Uczciwek Piotr 4.Gala Kamil 5.Tataj Mariusz 6.Bakalarski ㄆkasz

 

UKS BEDNARY
KOLEJKA 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18
UCZCIWEK PIOTR                                        
TATAJ MARIUSZ                                        
GALA KAMIL                                        
BAKALARSKI ΣKASZ                                        
MYCZKA PRZEMYSxW                                        
SZYMANOWSKI KAROL                                        
                                   

 

 

 

LKS JUTRZENKA BYCHLEW
KOLEJKA 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18
 6    6  6  6  0    6  6  6  3  48                
 3  6  3    0  3  3  0  3  6  0  27                
   3  3  3  3  2  6  0    0    19                
 2  4  2  4  4  0  2  0  4  0  2  20                
 2  4  4  2  4  4  4  2  2  2  0  30                
       0                                  
                                       
                                         
                                       

 

ΡRS AGROSAD xSK
KOLEJKA 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18
POSMYK ΣKASZ  6  6  6  6  0  6  0  0  0  0  6  36                
UZARCZYK WITOLD      3  6  3  6  0  6  3  3  6  36                
TRZCINKA JAROSxW  6  3  2  4  2  0  4      0    21                
KRÓL DANIEL  4  2  2  4  0  0    0  4    2  18                
WRÓBEL LONGIN  4  4        4  4  4  2    2  24                
UZARCZYK MICHA                                        
LE吉IEWSKI WALDEMAR                                        
MIELCZAREK PAWE                                        
JÓZEFIAK MICHA                                        
KAFLAK MATEUSZ                                        
W﹖ICKI JAKUB                                        

LEWANDOWSKI PRZEMYSxW

                                       

 

KS ELTA ÓD
KOLEJKA 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18
RADWA垶KI ROBERT  6  0  0  0  0  0  3  0  6  0  0  15                
KU危IEREK TOMASZ  0  6  3  0  3  0  0  0  0  0  0  12                
KICIAK ΣKASZ                                        
FORDO垶KI PAWE  4  0  2    0      2  0  0  0  8                
D牞OWSKI KRZYSZTOF            0                            
JAWORSKI JAKUB                                        
IZDEBSKI SxWOMIR  0  0  2  0  0  2  0  0  0  0    4                
ANTCZAK DAMIAN        0      0                          
MILAS TYMOTEUSZ                                        
SZCZEPANIAK PRZEMYSxW                                        
KOSTRZEWSKI PATRYK                                        

 

KS ENERGETYK AM DZIANINY ÓD
KOLEJKA 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18
Μ SYLWESTER  0  0  0  0  0  6  6  3  3  0  6  24                
KUNCE RYSZARD  0  3  0  0  3  0  0  3  3  0  6  18                
FR﹗CZAK ARKADIUSZ  0  2  2  2  2  0  4  4  4  2  4  24                
JUSZKO ANDRZEJ                                        
DUBIELA JACEK  2  0  0  2  0  0  0  0  4  0  0  10                
PASZKOWSKI PIOTR                                        

MKS JEDYNKA ÓD
KOLEJKA 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18
DUL牞A BARTΜMIEJ  3  3  6  0  3  6  3  6  6  6  6  48                
BOBROWSKI ΣKASZ  3  0  6  3  6  3  6  6  6  6  6  51                
SZYSZKA RAFA  2  2  4  2    2  0  4  4  4  2  26                
SZYSZKA KAMIL  2  0  4  4  4  0  0  0    2  2  18                
KULAWI垶KI MICHA          2        2      4                
SKIBA ROBERT                                        

LZS MAKOWIA-FUNGIS MAKÓW
KOLEJKA 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18
名IERCZY垶KI DANIEL  3  0  3  6  6  3  6  0  6  3  0  36                
PLACEK WOJCIECH                                        
NOWAK TOMASZ  0                                      
KOWALSKI MATEUSZ                                        
GAJEWICZ KONRAD                                        
WACH MARCIN                                        
CABAN ALAN                                        
D牞SKI KAMIL    0  0  3  3  0  3  0  6  0  0  15                
G犵EK JACEK  0  2  0  4  2  2  4  2  4  4  0  24                
SUMI垶KI MACIEJ                                        
U列I垶KI WALDEMAR  4  2  2  4  4  4  4  2  4  4  4  38                

KTS SANDOMIERZ
KOLEJKA 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18
KOZIERSKI JACEK                                        
KACZMAREK ANDRZEJ                                        
GRUSZCZY垶KI KRZYSZTOF                                        
MARKOWSKI MICHA                                        
BILSKI DAMIAN                                        
SROCZY垶KI MATEUSZ                                        

LKS OMEGA KLESZCZÓW
KOLEJKA 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18
DZWONKOWSKI WIKTOR  6  6  6  6  6  6  6  6  6  6  6  66                
DZWONKOWSKI WALDEMAR  6  6  6  6  6  6  0  6  3  3  3  51                
GIERAK PRZEMYSxW    2      4    4  4  2  4  4  24                
TRZCINKA KAMIL  4    4    2  4  4  4  4  4  2  32                
CHROSTOWSKI PIOTR    2    4    2            8                
CHOJNOWSKI KAROL  4  0  4  0    0            8                
JA浴玆K OSKAR                                        

UKS WÓKNIARZ PABIANICE
KOLEJKA 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18
SOBCZYK ANDRZEJ  0  3    3  0  3  3  6  0  3  0  21                
MISIAK MICHA  0  0  0  0  0  0  3  6  0  6  0  15                
CIE印AK MACIEJ  0  0  0  0  0  4  2  2  2  2  4  16                
KAPELA垶KI ADAM  0  0  0  0          0      0                
J犵RCZAK ZBIGNIEW          4  4  2  4    2  4  20                
JAGIEΜ PIOTR            3                            
ΜPI垶KI JANUSZ      0                                  

PKS POLONIA BIAΜGON KIELCE
KOLEJKA 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18
BILSKI BARTOSZ    3  0  3  0  0      0  3  0  9                
BRACHA MICHA  0  3  0  0  0  0      0  0  0  3                
K犵ZIERSKI PIOTR  0            0          0                
ST襾IE MARCIN  0  4  0  2  4  2  3    0  4  2  21                
SOSNOWSKI GRZEGORZ  2  4  0  0  4  2      0  0  2  14                
MATACHOWSKI BARTOSZ              0          0                
KANAREK MATEUSZ  2            2          4                
DOMAGAx PAWE                                        
GΜWACKI DOMINIK                                        

LKS BIAx RAWSKA
KOLEJKA 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18
LIS MARIUSZ    3  6  3  6 6  0  3  6  0  6  39                
GOSTY垶KI ADAM                                        
SARNECKI MICHA    6  3  6  6  3  3  3  0  0  6  36                
TATAJ MICHA    2  4  4  2  4  2  2  2  4  4  30                
RYBAK DAMIAN    4  2  2  2  4  4  2  2  2  4  28                
名ISTAK MARIUSZ  0                                      
RATAJ MIROSxW                                        
SYNOWIECKI JAKUB  0                                      
CZECH KAROL  0                                      
PRZEDBORSKI NORBERT                                        
KOMUDA RAFA                                        
WARDA DANIEL  0                                      
MURAKOWSKI KRZYSZTOF                                        
DRÓ浴 ΣKASZ                                        
GAW犵A HUBERT                                        

 

 

 

« powr鏒 do II liga m篹czyzn

Copyright 安i皻okrzyski Okr璕owy Zwi您ek Tenisa Sto這wego 2009