MENU

KONTAKT

安i皻okrzyski Okr璕owy Zwi您ek Tenisa Sto這wego

ul. Krakowska 72
25-701 Kielce

email:

KOMUNIKAT 吏ZTS NR 03/05/21 - Mi璠zywojew鏚zkie Mistrzostwa M這dzik闚

Mi璠zywojewódzkie Mistrzostwa M這dziczek/ów - Bilcza, 2021-06-05

1.Organizator:

MSiT w Warszawie
安i皻okrzyska Federacja Sportu
安i皻okrzyski Okr璕owy Zwi您ek Tenisa Sto這wego
UKS Orl皻a Bilcza

2.Termin i miejsce:

Turniej rozegrany zostanie w dniu 05 czerwca 2021 r. w hali sportowej Bilcza, ul. Szkolna 1

3.Program turnieju:

05.06.21.(sobota)     godz. 9.30. – losowanie
                               godz. 10.00. – gry singlowe m這dzików i m這dziczek
                               godz. 11.30. – losowanie gier deblowych
                               godz. 12.00. – gry deblowe

4.Zg這szenia:

Nale篡 przes豉 pisemnie na adres email: robert.janus@onet.eu  
do dnia 03 czerwca 2021 r. do godz. 18.oo

5.Badania lekarskie:

Obowi您uj aktualne badania lekarskie.
Badania lekarskie b璠 obowi您kowe na zawodach i honorowane tylko po przeprowadzeniu ich w Poradni Sportowo-lekarskiej lub przez lekarza z uprawnieniami do prowadzenia bada lekarskich sportowców. Warunkiem uczestnictwa w turnieju jest posiadanie aktualnej licencji okresowej na sezon 2020/21 w dniu zawodów.

6. Nagrody:

w obu konkurencjach za miejsca 1, 2 i 3 (gra podwójna 3-4) medale oraz dyplomy..

7. System rozgrywania:

W zawodach mog gra m這dziczki i m這dzicy (rocznik 2008 i m這dsi).

Konkurencje punktowane: gra pojedyncza, gra podwójna, obie za miejsca 1-8

Nie rozgrywamy turnieju dru篡nowego.

W obu konkurencjach konieczne jest wy這nienie 3 miejsca.

W obu konkurencjach obowi您uje rozstawienie na podstawie rankingu.

W grze pojedynczej zawodnicy z jednego województwa z pozycji 1-8 maj by rozstawieni jak najdalej od siebie, zawodnicy z jednego klubu z pozycji 9-24 nie mog gra przeciwko sobie w I rundzie, je郵i to mo磧iwe (nie dotyczy gry podwójnej).

W grze podwójnej w jednej parze mog gra zawodnicy z ró積ych województw.

W przypadku niepe軟ego zg這szenia przez jedno z województw, drugie ma prawo uzupe軟ienia listy uczestników (powy瞠j 12 zawodników z jednego województwa).

Turniej rozegrany zostanie na 8 sto豉ch.
Organizator nie odpowiada za rzeczy pozostawione w szatni, która s逝篡 jedynie jako przebieralnia.
Otrzymuj: ΜZTS w υdzi, 吏ZTS w Kielcach.

Obs逝ga komputerowa zawodów: Robert Janus

S璠zia Gówny Zawodów: Ma貪orzata B豉ch-Wróblewska

 

 

M這dziczki:

RK

Nr zaw.

Zawodnik

Rok u.

LO

Klub

Woj.

P-ty

25

45016

RABIEGA Natalia

2008

399

GUKS PROSNA Wieruszów

ΑZ

76

34

48446

MIKULSKA Kinga

2008

2982

ULKS Moszczenica

ΑZ

66

60

46990

KOCIK Wiktoria

2009

7312

DWÓJKA Rawa Mazowiecka

ΑZ

60

62

47158

ZAWI印AK Lena

2010

1951

LKS OMEGA Kleszczów

ΑZ

60

64

57044

KIJAS Anita

2008

11841

ISKRA OSIR W這szczowa

名I

60

64

51934

PISZCZEK Milena

2010

4745

UKS ORL邛A Bilcza

名I

60

73

52639

ZAPAx Izabela

2010

1699

LUKS RADO汎 Porzecze

名I

53

79

49729

B牞ACZ Emilia

2009

10208

KS FENIKS Jaworznia

名I

53

86

49574

KALETA Lilianna

2011

2978

ULKS Moszczenica

ΑZ

52

90

47301

PAKUx Agata

2008

4197

MLUKS Brzeziny

ΑZ

52

99

52637

CICHOCKA Nikola

2009

1683

LUKS RADO汎 Porzecze

名I

50

101

47970

WAWRZYKOWSKA Wiktoria

2008

1697

LUKS RADO汎 Porzecze

名I

50

113

54325

STARZEC Barbara

2009

2203

UKS Maków

ΑZ

48

120

58908

名IERCZY垶KA Adriana

2008

13890

MLUKS Brzeziny

ΑZ

48

127

45509

BARTOSZEK Julia

2008

7313

DWÓJKA Rawa Mazowiecka

ΑZ

47

128

52638

MAΘOWSKA Zuzanna

2010

1690

LUKS RADO汎 Porzecze

名I

46

136

49731

DURLIK Amelia

2009

10209

KS FENIKS Jaworznia

名I

46

140

49734

SOJA Julia

2010

10218

KS FENIKS Jaworznia

名I

46

143

47010

GRAMSZ Kinga

2010

2976

ULKS Moszczenica

ΑZ

45

153

53498

JUSTYNA Alicja

2011

2977

ULKS Moszczenica

ΑZ

44

170

53500

ADAMIAK Magdalena

2013

2967

ULKS Moszczenica

ΑZ

42

201

52841

BAKALARSKA Nikola

2010

10206

KS FENIKS Jaworznia

名I

39

201

55807

GRABDA Maria

2010

10319

UKS METEOR W帷hock

名I

39

201

49737

KWIATEK Iga

2010

10211

KS FENIKS Jaworznia

名I

39

201

49735

MAJCHRZYK Alicja

2010

10213

KS FENIKS Jaworznia

名I

39

201

57042

TOKARCZYK Emilia

2010

11839

ISKRA OSIR W這szczowa

名I

39

208

52641

JAGODZI垶KA Amelia

2010

1687

LUKS RADO汎 Porzecze

名I

39

214

48536

SZYRMAN Julia

2008

8972

KS ELTA ód

ΑZ

38

258

53499

DAWIDOWICZ Aleksandra

2010

2973

ULKS Moszczenica

ΑZ

34

283

49575

WNUKIEWICZ Laura

2010

2990

ULKS Moszczenica

ΑZ

31

284

49745

ORΜWSKA Alicja

2010

3896

GUKS Gorzkowice

ΑZ

31

 

 M這dzicy:

RK

Nr zaw.

Zawodnik

Rok u.

LO

Klub

Woj.

P-ty

18

44063

LATOCHA Kacper

2008

2979

ULKS Moszczenica

ΑZ

79

33

43858

LIPA Oskar

2008

2980

ULKS Moszczenica

ΑZ

66

55

42416

PAPUGA Mi這sz

2008

9534

UMKS KSI坒AK υwicz

ΑZ

60

56

52917

GBIORCZYK Adam

2009

9342

ORLICZ 1924 Suchedniów

名I

60

58

46989

KWAPI Adam

2009

8305

DWÓJKA Rawa Mazowiecka

ΑZ

60

61

49592

BOBER Wiktor

2010

9340

ORLICZ 1924 Suchedniów

名I

60

74

48766

CIESIELSKI Maciej

2008

6824

KS POLONIA Kielce

名I

53

77

54901

K牞EK Krystian

2008

6629

名IT Dzia這szyce

名I

53

86

49064

MUSIA Sebastian

2010

36

UMLKS Radomsko

ΑZ

52

89

43815

JAROS Hubert

2008

3892

GUKS Gorzkowice

ΑZ

52

109

50071

BENIAK Mateusz

2008

8966

KS ELTA ód

ΑZ

48

112

47304

KANIOWSKI Konrad

2010

3893

GUKS Gorzkowice

ΑZ

48

125

51026

KOMOROWICZ Kamil

2010

6826

KS POLONIA Kielce

名I

46

136

51920

SOBIEGRAJ Marek

2010

4751

UKS ORL邛A Bilcza

名I

46

136

57046

SZAΜWSKI Micha

2008

11843

ISKRA OSIR W這szczowa

名I

46

136

51237

WÓJTOWICZ Igor

2008

6830

KS POLONIA Kielce

名I

46

161

48529

OLI垶KI Aleksander

2008

2983

ULKS Moszczenica

ΑZ

43

162

47302

W列IUBIAK Hubert

2009

3901

GUKS Gorzkowice

ΑZ

43

163

50147

WILI垶KI Antoni

2010

1950

LKS OMEGA Kleszczów

ΑZ

43

164

54143

CIECIURA Kacper

2009

28

UMLKS Radomsko

ΑZ

43

202

51935

PISZCZEK Norbert

2009

4746

UKS ORL邛A Bilcza

名I

39

212

55665

STODULSKI Dawid

2008

9904

UKS METEOR W帷hock

名I

38

251

57043

DUDEK Szymon

2008

11840

ISKRA OSIR W這szczowa

名I

36

251

57045

GUL Micha

2008

11842

ISKRA OSIR W這szczowa

名I

36

251

57049

NOWAK Kacper

2008

11846

ISKRA OSIR W這szczowa

名I

36

251

51929

PODOSEK Aleksander

2010

4747

UKS ORL邛A Bilcza

名I

36

251

51937

STEFANIEC Mateusz

2008

4753

UKS ORL邛A Bilcza

名I

36

251

58029

WALASEK Filip

2010

12841

ISKRA OSIR W這szczowa

名I

36

263

49732

LITWIN Patryk

2008

10212

KS FENIKS Jaworznia

名I

36

269

52843

涉RNOWIECKI Dominik

2009

10220

KS FENIKS Jaworznia

名I

35

270

52004

BARAN Marcel

2009

2971

ULKS Moszczenica

ΑZ

34

271

50875

GRZEGOREK Igor

2010

6332

LKS STOMIL Be販hatów

ΑZ

34

272

53524

LESIEWICZ Mateusz

2009

3603

KS ENERGETYK ód

ΑZ

34

272

55432

名IECIEWSKI Leon

2008

8973

KS ELTA ód

ΑZ

34

274

46987

GIERACH Patryk

2010

8304

DWÓJKA Rawa Mazowiecka

ΑZ

34

275

52471

MARCZAK Andrzej

2011

2981

ULKS Moszczenica

ΑZ

34

276

52252

MILCZAREK Krystian

2008

8047

LKS Bia豉 Rawska

ΑZ

34

277

46988

BxSZCZYK Natan

2010

8302

DWÓJKA Rawa Mazowiecka

ΑZ

34

312

49128

GIERASIMIUK Adam

2008

32

UMLKS Radomsko

ΑZ

33

338

55818

KOSPIN Mateusz

2008

10341

MKS JEDYNKA ód

ΑZ

28

345

55674

MACI: Bartosz

2010

9915

UKS METEOR W帷hock

名I

27

345

57048

MARZEC Pawe

2008

11845

ISKRA OSIR W這szczowa

名I

27

345

59175

PILIPCZUK Konrad

2008

14167

UKS ORL邛A Bilcza

名I

27

345

51923

SIUDA Eryk

2009

4749

UKS ORL邛A Bilcza

名I

27

345

54915

WRÓBEL Kamil

2011

6832

KS POLONIA Kielce

名I

27

426

51136

KORBE Wojciech

2009

2207

UKS Maków

ΑZ

23

427

53143

ZAJDA Miko豉j

2011

2992

ULKS Moszczenica

ΑZ

23

434

49573

PRONIEWSKI Alan

2012

2969

ULKS Moszczenica

ΑZ

23

439

49006

CZUΒK Bartosz

2008

9531

UMKS KSI坒AK υwicz

ΑZ

21

440

54401

CANDER Kacper

2010

2965

ULKS Moszczenica

ΑZ

21

442

53465

CZUΒK Dawid

2011

9532

UMKS KSI坒AK υwicz

ΑZ

21

442

51455

FLASZA Hubert

2009

31

UMLKS Radomsko

ΑZ

21

442

56969

TARNOWSKI Patryk

2008

11751

UKS Maków

ΑZ

21

442

47050

WARULIK Filip

2009

2213

UKS Maków

ΑZ

21

542

54477

RYNKIEWICZ Mieszko

2013

3776

START Zdu雟ka Wola

ΑZ

13

 

 Opracowa: Robert Janus

 

« powr鏒 do Komunikaty

Copyright 安i皻okrzyski Okr璕owy Zwi您ek Tenisa Sto這wego 2009