MENU

KONTAKT

安i皻okrzyski Okr璕owy Zwi您ek Tenisa Sto這wego

ul. Krakowska 72
25-701 Kielce

email:

KOMUNIKAT 吏ZTS NR 11/4/2016

WYNIKI TURNIEJU JUBILEUSZOWEGO Z OKAZJI 70-LECIA 名I邛OKRZYSKIEGO OKR癿OWEGO ZWI╴KU TENISA STOΜWEGO

Szko造 Podstawowe:

Ch這pcy:

I miejsce – Sebastian Sobczyk ( Przyszów )
II miejsce – Kacper Sieczkowski ( Feniks Jaworznia )
III miejsce – ㄆkasz St瘼ie ( Porzecze )
IV miejsce – Igor Ga豉 ( Porzecze)
V miejsce – Kamil Majchrowski ( Sandomierz )
VI miejsce – Bart這miej Kochanowicz ( Sandomierz )

 

Dziewczyny:

I miejsce – Weronika Szczepanik ( Tarnobrzeg)
II miejsce – Julia Szczepanik ( Tarnobrzeg)
III miejsce – Magdalena Ciosek ( Porzecze)
IV miejsce – Julia Grabas ( Stalowa Wola )
V miejsce – Sylwia Stala ( Sandomierz)
VI miejsce –Emilia Chudzicka ( Opole Lubelskie )

 

Szko造 Gimnazjalne:

Ch這pcy:

I miejsce – Jakub Ku幟icz ( Sandomierz )
II miejsce – Szymon Ciosek ( Porzecze)
III miejsce – Krzysztof Zapa豉 ( Porzecze)
IV miejsce – Nikodem Samiec ( Porzecze)
V miejsce – Micha Gorczyca ( Sandomierz)
VI miejsce –Arkadiusz Czosnek ( Sandomierz)

 

Dziewczyny:

I miejsce - Martyna Motyka ( Stalowa Wola )
II miejsce – Wiktoria Puzio ( Stalowa Wola )
III miejsce –Izabela Ry ( Feniks Jaworznia )
IV miejsce – Wiktoria Bakalarska ( Feniks Jaworznia )

 

Szko造 Ponadgimnazjalne:

Ch這pcy:

I miejsce – Dariusz Wydra ( Sandomierz)
II miejsce – Dawid St徙ór( Sandomierz)
III miejsce –Maksym Chudzicki (Kielce)
IV miejsce – Jakub υch ( Tarnobrzeg)
V miejsce – Grzegorz Burdzy ( Przyszów)
VI miejsce - Pawe Sadecki ( Tarnobrzeg )

 

Dziewczyny:

I miejsce – And瞠lika Maci庵 ( Stalowa Wola )

 

Kategoria Open:

M篥czy幡i:

I miejsce – Jakub Ku幟icz ( Sandomierz)
II miejsce – Angelika Maci庵 ( Stalowa Wola )
III miejsce – Dawid St徙ór ( Sandomierz )
IV miejsce - Marek Taczalski ( Zakrzówek)
V miejsce – Dariusz Wydra ( Sandomierz )
VI miejsce - Damian Bilski ( Sandomierz )

 

Kobiety:

I miejsce – And瞠lika Maci庵 ( Stalowa Wola )
II miejsce – Anna Szczepanik ( Tarnobrzeg)
III miejsce –Magdalena Gaborska ( O瘸rów)
IV miejsce – Wiktoria Bakalarska ( Feniks Jaworznia)
V miejsce – Magdalena Marzec ( Sandomierz )
VI miejsce - Izabela Marzec ( Sandomierz )

 

Relacja z turnieju i obchodów 70-lecia 吏ZTS

« powr鏒 do Komunikaty

Copyright 安i皻okrzyski Okr璕owy Zwi您ek Tenisa Sto這wego 2009