MENU

KONTAKT

安i皻okrzyski Okr璕owy Zwi您ek Tenisa Sto這wego

ul. Krakowska 72
25-701 Kielce

email:

RANKING KLUBOWY II LIGI SEZON 2011/12

 

RANKING LIGOWY II LM PO ZAKI哸ZENIU SEZONU 2011/12

 

lp.

nazwisko imi

klub

mecze

zw

po

sety

punkty

1

Nitek Jaros豉w

LKS Omega Kleszczów

30

28

2

86-22

84

2

Koziarski Jacek

KTS Sandomierz

32

27

5

87-28

81

3

Uzarczyk Witold

LKS Omega Kleszczów

30

26

4

84-28

78

4

Kaczmarek Andrzej

KTS Sandomierz

31

24

7

79-30

72

5

Dul瑿a Bart這miej

MKS Jedynka ód

32

22

10

77-48

66

6

Dzwonkowski Waldemar

KS Energetyk AM Dzianinyód

26

20

6

66-38

60

7

Bobrowski ㄆkasz

MKS Jedynka ód

28

19

9

68-42

57

8

Markowski Micha

KTS Sandomierz

32

26

6

86-2

52

9

U軼i雟ki Waldemar

LZS Macovia-Fungis Maków

30

17

6

69-49

51

10

Stochmal Maciej

PKS Polonia Bia這gon Kielce

30

22

8

77-41

49

11

Misiak Micha

UKS „Wókniarz Pabianice”

32

16

16

67-57

48

12

Posmyk ukasz

LKS Omega Kleszczów

30

23

7

74-37

46

13

Kozio Grzegorz

KS Elta ód

26

20

6

65-33

46

14

G璠ek Jacek

LZS Macovia-Fungis Maków

30

19

11

63-47

45

15

Konecki Adam

KS Energetyk AM Dzianiny ód

30

19

11

66-49

43

16

Uzarczyk Micha

ΡSR Agrosad ζsk

24

17

7

59-32

42

17

Radwa雟ki Robert

KS Elta ód

30

14

16

51-55

42

18

Gierak Przemys豉w

LKS Omega Kleszczów

22

20

2

63-15

40

19

Sobczyk Andrzej

UKS „Wókniarz Pabianice”

28

13

15

51-54

39

20

Tataj Micha

LKS Bia豉 Rawska

32

13

19

53-73

38

21

Rybak Damian

LKS Bia豉 Rawska

32

18

14

74-56

36

22

Kierzek Kamil

LKS Jutrzenka Bychlew

24

13

11

49-46

36

23

Sarnecki Micha

LKS Bia豉 Rawska

32

12

20

52-73

36

24

Kulawi雟ki Micha Piotr

MKS Jedynka ód

31

16

15

67-64

34

25

Trzcinka Kamil

LKS Omega Kleszczów

16

15

1

46-13

34

26

St瘼ie Marcin

PKS Polonia Bia這gon Kielce

27

11

16

44-55

33

27

Placek Jakub

MKS Jedynka ód

26

16

10

61-49

32

28

υ Sylwester

KS Energetyk AM Dzianiny ód

29

16

13

58-50

32

29

Mazur Pawe

LKS Jutrzenka Bychlew

24

14

10

55-38

30

30

Wróbel Longin

ΡSR Agrosad ζsk

14

10

4

36-20

30

31

安ierczy雟ki Daniel

LZS Macovia-Fungis Maków

20

10

10

40-37

29

32

Szczerkowski Sebastian

LKS Bia豉 Rawska

24

14

10

54-45

28

33

Ku鄉ierek Tomasz

KS Elta ód

30

11

19

49-68

28

34

Walaszczyk Rafa

LKS Jutrzenka Bychlew

26

9

17

41-61

27

35

Gruszczy雟ki Krzysztof

KTS Sandomierz

29

13

16

52-54

26

36

Fr徠czak Arkadiusz

KS Energetyk AM Dzianiny ód

25

9

16

39-55

24

37

G瘰zczak Patryk

LKS Jutrzenka Bychlew

22

10

12

39-42

20

38

D瑿ski Kamil

LZS Macovia-Fungis Maków

26

10

16

43-62

20

39

Szurlej Maciej

ΡSR Agrosad ζsk

24

9

15

36-50

19

40

Kowalski Mateusz

LKS Jutrzenka Bychlew

20

7

13

34-42

19

41

Król Daniel

ΡSR Agrosad 豉sk

11

6

5

22-22

18

42

Trzcinka Jaros豉w

ΡSR Agrosad ζsk

8

8

0

24-4

16

43

Cie郵ak Maciej

LKS „Wókniarz Pabianice

28

8

20

41-70

16

44

Maczu瘸k Bart這miej

MKS Jedynka ód

9

7

2

22-11

14

45

Myczka Przemys豉w

UKS Bednary

25

6

19

27-62

12

46

Bracha Micha

PKS Polonia Bia這gon Kielce

9

5

4

18-15

10

47

Kunce Ryszard

KS Energetyk AM Dzianiny ód

10

5

5

19-17

10

48

Stochmal Micha

PKS Polonia Bia這gon Kielce

14

5

9

24-31

10

49

Kanarek Mateusz

PKS Polonia Bia這gon Kielce

9

4

5

14-20

9

50

Sosnowski Grzegorz

PKS Polonia Bia這gon Kielce

17

3

14

16-44

9

51

Szymanowski Karol

UKS Bednary

14

4

10

22-37

8

52

Milas Tymoteusz

KS Elta ód

14

4

10

19-32

8

53

W御icki Jakub

ΡSR Agrosad ζsk

15

3

12

18-40

6

54

Fordo雟ki Pawe

KS Elta ód

4

2

2

7-7

4

55

Synowiecki Jakub

LKS Bia豉 Rawska

4

2

2

7-9

4

56

υpi雟ki Janusz

UKS „Wókniarz „Pabianice

5

2

3

6-9

4

57

Bakalski ㄆkasz

UKS Bednary

23

2

21

11-66

4

58

Kapela雟ki Adam

UKS „Wókniarz Pabianice

27

2

25

14-76

4

59

Lis Mateusz

LKS Bia豉 Rawska

2

1

1

4-3

3

60

Uczciwek Piotr

UKS Bednary

26

1

25

14-76

3

61

Sroczy雟ki Mateusz

KTS Sandomierz

2

1

1

5-3

2

62

Bilski Damian

KTS Sandomierz

2

1

1

4-5

2

63

J璠rczak Zbigniew

UKS „Wókniarz Pabianice

4

1

3

6-9

0

64

Kowalski Mateusz

LZS Macovia-Fungis Maków

4

1

3

4-9

2

65

Matachowski Bart這miej

PKS Polonia Biaogon Kielce

4

1

3

4-11

2

66

Lewandowski Przemys豉w

ΡSR Agrosad ζsk

8

1

7

9-21

2

67

ㄆczak Przemys豉w

KS Energetyk AM Dzianiny ód

8

1

7

3-22

2

68

Dubiela Jacek

KS Elta ód

14

1

13

13-41

2

69

Rataj Miros豉w

LKS Bia豉 Rawska

2

0

2

2-6

0

70

Kuprjanis Marcin

LZS Macovia –Fungis Maków

2

0

2

2-6

0

71

Zieli雟ki Waldemar

LKS Jutrzenka Bychlew

2

0

2

1-6

0

72

Malarek Adam

MKS Jedynka ód

2

0

2

1-6

0

73

K璠zierski Piotr

PKS Polonia Biaogon Kielce

2

0

2

0-6

0

74

 

Izdebski S豉womir

KS Elta ód

2

0

2

0-6

0

75

 

Gorzela Jaros豉w

LKS Jutrzenka Bychlew

2

0

2

0-6

0

76

 

Caban Patryk

LZS Macovia-Fungis Maków

2

0

2

0-6

0

77

 

Caban Alan

LZS Macovia-Fungis Maków

4

0

4

3-12

0

78

 

Sumi雟ki Maciej

LZS Macovia-Fungis Maków

4

0

4

1-12

0

79

 

Kaflak Mateusz

ΡSR Agrosad ζsk

4

0

4

1-12

0

80

 

Skibior Damian

ΡSR Agrosad ζsk

4

0

4

0-12

0

81

 

Jagie陶o Piotr

UKS „Wókniarz”Pabianice

4

0

4

0-12

0

82

 

Wach Marcin

LZS Macovia Fungis Maków

6

 

0

6

1-18

0

83

Tataj Mariusz

UKS Bednary

6

 

0

6

0-18

0

84

Wierzbicki Wojciech

PKS Polonia Bia這gon Kielce

8

0

8

6-24

0

85

 

Gala Kamil

UKS Bednary

10

0

10

0-30

0

 

Opracowa:

 

S豉womir Grzyb

Przewodnicz帷y WGiD

 

 

 

RANKING KLUBOWY II LM PO XVI KOLEJKACH

.nazwisko imiklubmeczezwposetypunkty
1 Koziarski Jacek KTS Sandomierz 30 26 4 83-23 78
2 Nitek Jaros豉w LKS Omega Kleszczów 26 24 2 74-20 72
3 Kaczmarek Andrzej KTS Sandomierz 29 24 5 76-24 72
4 Uzarczyk Witold LKS Omega Kleszczów 26 23 3 73-23 69
5 Dul瑿a Bart這miej MKS Jedynka ód 32 22 10 77-48 66
6 Dzwonkowski Waldemar KS Energetyk AM Dzianiny ód 26 20 6 66-38 60
7 Bobrowski ㄆkasz MKS Jedynka ód 28 19 9 68-42 57
8 U軼i雟ki Waldemar LZS Macovia-Fungis Maków 30 17 13 69-49 51
9 Markowski Micha KTS Sandomierz 30 25 5 82-38 50
10 Stochmal Maciej PKS Polonia Bia這gon Kielce 28 22 6 75-35 49
11 Misiak Micha UKS "Wókniarz" Pabianice 32 16 16 67-65 48
12 Kozio Grzegorz KS Elta ód 26 20 6 65-33 46
13 G璠ek Jacek LZS Macovia-Fungis Maków 30 19 11 63-47 45
14 Konecki Adam KS Energetyk AM Dzianiny ód 28 19 9 69-43 43
15 Posmyk ㄆkasz LKS Omega Kleszczów 26 21 5 66-30 42
16 Radwa雟ki Robert KS Elta ód 30 14 16 51-55 42
17 Sobczyk Andrzej UKS "Wókniarz" Pabianice 28 13 15 51-54 39
18 Tataj Micha LKS Bia豉 Rawska 32 13 19 53-73 38
19 Rybak Damian LKS Bia豉 Rawska 32 18 14 74-56 36
20 Uzarczyk Micha ΡSR Agrosad ζsk 22 15 7 53-31 36
21 Kierzek Kamil LKS Jutrzenka Bychlew 24 13 11 49-46 36
22 Sarnecki Micha LKS Bia豉 Rawska 32 12 20 52-73 36
23 Kulawi雟ki Micha Piotr MKS Jedynka ód 31 16 15 67-64 34
24 Trzcinka Kamil LKS Omega Kleszczów 16 15 1 46-13 34
25 Gierak Przemys豉w LKS Omega Kleszczów 18 16 2 51-14 32
26 Placek Jakub MKS Jedynka ód 26 16 10 61-49 32
27 υ Sylwester KS Energetyk AM Dzianiny ód 27 16 11 58-44 32
28 Mazur Pawe LKS Jutrzenka Bychlew 24 14 10 55-38 30
29 St瘼ie Marcin PKS Polonia Bia這gon Kielce 25 10 15 40-51 30
30 安ierczy雟ki Daniel LZS Macovia-Fungis Maków 20 10 10 40-37 29
31 Szczerkowski Sebastian LKS Bia豉 Rawska 24 14 10 54-45 28
32 Ku鄉ierek Tomasz KS Elta ód 30 11 19 49-68 28
33 Wróbel Longin ΡSR Agrosad ζsk 13 9 4 33-18 27
34 Walaszczyk Rafa LKS Jutrzenka Bychlew 26 9 17 41-61 27
35 Gruszczy雟ki Krzysztof KTS Sandomierz 27 12 15 49-50 24
36 Fr徠czak Arkadiusz KS Energetyk AM Dzianiny ód 25 9 16 39-55 24
37 G瘰zczak Patryk LKS Jutrzenka Bychlew 22 10 12 39-42 20
38 D瑿ski Kamil LZS Macovia-Fungis Maków 26 10 16 43-62 20
39 Kowalski Mateusz LKS Jutrzenka Bychlew 20 7 13 34-42 19
40 Król Daniel ΡSR Agrosad ζsk 11 6 5 22-22 18
41 Cie郵ak Maciej UKS "Wókniarz" Pabianice 28 8 20 41-70 16
42 Szurlej Maciej ΡSR Agrosad ζsk 22 7 15 30-48 15
43 Maczu瘸k Bart這miej MKS Jedynka ód 9 7 2 22-11 14
44 Trzcinka Jaros豉w ΡSR Agrosad ζsk 6 6 0 18-3 12
45 Myczka Przemys豉w UKS Bednary 25 6 19 27-62 12
46 Kunce Ryszard KS Energetyk AM Dzianiny ód 8 5 3 18-11 10
47 Bracha Micha PKS Polonia Bia這gon Kielce 9 5 4 18-15 10
48 Stochmal Micha PKS Polonia Bia這gon Kielce 12 5 7 22-25 10
49 Kanarek Mateusz PKS Polonia Bia這gon Kielce 9 4 5 14-20 9
50 Sosnowski Grzegorz PKS Polonia Bia這gon Kielce 17 3 14 16-44 9
51 Szymanowski Karol UKS Bednary 14 4 10 22-37 8
52 Milas Tymoteusz KS Elta ód 14 4 10 19-32 8
53 W御icki Jakub ΡSR Agrosad ζsk 14 3 11 17-37 6
54 Fordo雟ki Pawe KS Elta ód 4 2 2 7-7 4
55 Synowiecki Jakub LKS Bia豉 Rawska 4 2 2 7-9 4
56 υpi雟ki Janusz UKS "Wókniarz" Pabianice 5 2 3 6-9 4
57 Bakalarski ㄆkasz UKS Bednary 23 2 21 11-66 4
58 Kapela雟ki Adam UKS "Wókniarz" Pabianice 27 2 25 14-76 4
59 Lis Mariusz LKS Bia豉 Rawska 2 1 1 4-3 3
60 Uczciwek Piotr UKS Bednary 26 1 25 14-76 3
61 Sroczy雟ki Mateusz KTS Sandomierz 2 1 1 5-3 2
62 Bilski Damian KTS Sandomierz 2 1 1 4-5 2
63 J璠rczak Zbigniew UKS "Wókniarz" Pabianice 4 1 3 6-9 2
64 Kowalski Mateusz 2 LZS Macovia-Fungis Maków 4 1 3 4-9 2
65 Matachowski Bart這miej PKS Polonia Bia這gon Kielce 4 1 3 4-11 2
66 ㄆczak Przemys豉w KS Energetyk AM Dzianiny ód 6 1 5 3-16 2
67 Lewandowski Przemys豉w ΡSR Agrosad ζsk 8 1 7 9-21 2
68 Dubiela Jacek KS Elta ód 14 1 13 13-41 2
69 Rataj Miros豉w LKS Bia豉 Rawska 2 0 2 2-6 0
70 Kuprjanis Marcin LZS Macovia-Fungis Maków 2 0 2 2-6 0
71 Zieli雟ki Waldemar LKS Jutrzenka Bychlew 2 0 2 1-6 0
72 Malarek Adam MKS Jedynka ód 2 0 2 1-6 0
73 K璠zierski Piotr PKS Polonia Bia這gon Kielce 2 0 2 0-6 0
74 Izdebski S豉womir KS Elta ód 2 0 2 0-6 0
75 Gorzela Jaros豉w LKS Jutrzenka Bychlew 2 0 2 0-6 0
76 Caban Patryk LZS Macovia-Fungis Maków 2 0 2 0-6 0
77 Caban Alan LZS Macovia-Fungis Maków 4 0 4 3-12 0
78 Sumi雟ki Maciej LZS Macovia-Fungis Maków 4 0 4 1-12 0
79 Kaflak Mateusz ΡSR Agrosad ζsk 4 0 4 1-12 0
80 Skibior Damian ΡSR Agrosad ζsk 4 0 4 0-12 0
81 Jagie陶o Piotr UKS "Wókniarz" Pabianice 4 0 4 0-12 0
82 Wierzbicki Wojciech PKS Polonia Bia這gon Kielce 6 0 6 5-18 0
83 Wach Marcin LZS Macovia-Fungis Maków 6 0 6 1-18 0
84 Tataj Mariusz UKS Bednary 6 0 6 0-18 0
85 Gala Kamil UKS Bednary 10 0 10 0-30 0

 

LISTA  RANKINGOWA

KLUBÓW  II  LIGI W  SEZONIE 2011/2012

 

 

I.  KTS  SANDOMIERZ - sk豉d dru篡ny w sezonie 2011/2012

  1. KOZIARSKI Jacek
  2. KACZMAREK Andrzej
  3. GRUSZCZY垶KI Krzysztof
  4. MARKOWSKI Micha
  5. BILSKI Damian
  6. SROCZY垶KI MATEUSZ

 

II.                  MKS JEDYNKA ÓD - sk豉d dru篡ny w sezonie 2011/2012

  1. DUL牞A  Bart這miej
  2. BOBROWSKI  ㄆkasz
  3. PLACEK  Jakub
  4. KULAWI垶KI  Micha
  5. MACZU涉K Bartlomiej
  6. RYBIKOWSKI Szymon
  7. MALAREK Adam
  8. TOMASZAK Sebastian

 

     III.  ΡSR  "Agrosad" ζsk – sk豉d dru篡ny w sezonie 2011/2012

  1. WRÓBEL  Longin
  2. KRÓL  Daniel
  3. TRZCINKA  Jaros豉w
  4. CHOJNOWSKI Karol
  5. UZARCZYK  Micha
  6. SKIBIOR Damian
  7. SZURLEJ Maciej
  8. JÓZEFIAK  Micha
  9. KAFLAK  Mateusz
  10. WASICKI  Jakub
  11. LEWANDOWSKI  Przemys豉w
  12. MIELCZAREK  Pawe
  13. KOWALSKI Bartosz

 

      IV.  LKS „OMEGA”  Kleszczów– sk豉d dru篡ny w sezonie 2011/2012

1.       NITEK Jaros豉w

2.       UZARCZYK Witold

3.       TRZCINKA Kamil

4.       GIERAK  Przemys豉w

5.       POSMYK ㄆkasz

6.       JA浴玆K  Oskar

 

V.  UKS  BEDNARY– sk豉d dru篡ny w sezonie 2011/2012

  1. UCZCIWEK  Piotr
  2. TATAJ  Mariusz
  3. GALA  Kamil
  4. BAKLARSKI  ㄆkasz
  5. MYCZKA Przemys豉w
  6. SZYMANOWSKI Karol

 

     VI. K.S. „ENERGETYK” AM DZIANINY  ÓD – sk豉d dru篡ny w sezonie 2011/2012

1.       DZWONKOWSKI Waldemar

     2.   FR﹗CZAK  Arkadiusz

     3.   Μ Sylwester

     4.   KUNCE  Ryszard

     5.   KONECKI Adam

    

 

     VII.  LZS „MAKOWIA-FUNGIS” MAKÓW  - sk豉d dru篡ny w sezonie 2011/2012

  1.  U列I垶KI  Waldemar
  2. 名IERCZY垶KI  Daniel
  3. G犵EK  Jacek
  4. D牞SKI  Kamil
  5. NOWAK Tomasz
  6. SUMI垶KI Maciej
  7. CABAN  Alan
  8. KUPRJANIS Marcin
  9. CEBULA Rafa
  10. SZEWCZYK Andrzej

 

   VIII.  LKS JUTRZENKA BYCHLEW- sk豉d dru篡ny w sezonie 2011/2012

1.  WALASZCZYK Rafa

2.  KOWALSKI Mateusz

   3.  KIERZEK Kamil

   4.  MAZUR Pawe

   5.  G邘ZCZAK Patryk

   6.  KIERZEK Artur

  7.  GORZELA Piotr

  8.  ZIELI垶KI Waldemar

  9.  GORZELA Jaros豉w

 10. MUSZCZAK Marek

 

IX.  LKS  BIAx RAWSKA- sk豉d dru篡ny w sezonie 2011/2012

1.  LIS  Mariusz

2.  SARNECKI  Micha

3.  TATAJ  Micha

4.  RYBAK  Damian

5.  名ISTAK Mariusz

6.  WARDA Daniel

7. SYNOWIECKI Jakub

8.  CZECH Karol

9.  SZCZERKOWSKI Sebastian

10.  RATAJ  Miros豉w

11. PRZEDBORSKI Norbert

12. GAW犵A  Hubert

 

X. UKS WÓKNARZ  PABIANICE- sk豉d dru篡ny w sezonie 2011/2012

1.  SOBCZYK  Andrzej

2.  MISIAK  Micha

3.  CIE印AK  Maciej

4.   JAGIEΜ Piotr

5    ΜPI垶KI  Janusz

6.   KAPELA垶KI  Adam

 

XI.  KS. ELTA  ód- sk豉d dru篡ny w sezonie 2011/2012

1.       RADWA垶KI  Robert

2.       KU危IEREK  Tomasz

3.       FORDO垶KI  Pawe

4.       DUBIELA Jacek

5.       IZDEBSKI  S豉womir

6.       D牞OWSKI  Krzysztof

7.       ANTCZAK  Damian

8.       MILAS  Tymoteusz

9.       KOZIO Grzegorz

10.    KUBIAK Damian

 

XII.             PKS POLONIA  BIAΜGON Kielce- sk豉d dru篡ny w sezonie 2011/2012

  1. ST襾IE  Marcin
  2. SOSNOWSKI  Grzegorz
  3. BRACHA Micha
  4. KANAREK  Mateusz
  5. K犵ZIERSKI  Piotr
  6. MATACHOWSKI  Bartosz
  7. SKORODZIE Marian
  8. WIERZBICKI Wojciech
  9. STOCHMAL Maciej
  10. STOCHMAL Micha

 

                                                                                                              WGiD 吏ZTS

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

LISTA  RANKINGOWA

KLUBÓW  II  LIGI W  SEZONIE 2010/2011

po I rundzie

 

 

 

KLUBÓW  II  LIGI W  SEZONIE 2010/2011

 

 

I.MZKS. „ ALIT” O涉RÓW - sk豉d dru篡ny w sezonie 2010/2011

  1. UCI垶KI RAFA                    -  36
  2. MAZUREK  WIESxW             -  27
  3. CIOSEK DAWID                    -  24
  4. CZERWONKA PIOTR              -  12
  5. GABORSKI JAROSxW           -  0
  6. WITEK GRZEGORZ
  7. GABORSKI MATEUSZ

 

 

II.MKS JEDYNKA ÓD - sk豉d dru篡ny w sezonie 2010/2011

  1. BOBROWSKI  ㄆkasz           -  51
  2. DUL牞A  Bart這miej              -  48
  3. SZYSZKA  Rafa                   -  26
  4. SZYSZKA  Kamil                   -  18
  5. KULAWI垶KI  Micha             -  4
  6. SKIBA  Robert
  7. DUBIELA Dawid
  8. ΣGOWSKI Artur
  9. TOMASZAK Sebastian
  10. MALAREK Adam
  11. RYBIKOWSKI Szymon

 

 

     III.ΡSR  BroW璕 Buczek ζsk – sk豉d dru篡ny w sezonie 2010/2011

  1. UZARCZYK  Witold                -   36
  2. POSMYK  ㄆkasz                   -  36
  3. WRÓBEL  Longin                   -   24
  4. TRZCINKA  Jaros豉w               -   21
  5. KRÓL  Daniel                        -   18 
  6. SKIBOR Damian                    -   0
  7.  UZARCZYK  Micha             
  8. LE吉IEWSKI  Waldemar
  9. MIELCZAREK  Pawe
  10. JÓZEFIAK  Micha
  11. KAFLAK  Mateusz
  12. WASICKI  Jakub
  13. LEWANDOWSKI  Przemys豉w

 

      IV. LKS „OMEGA”  Kleszczów– sk豉d dru篡ny w sezonie 2010/2011

1.      DZWONKOWSKI  Wiktor           -  66

2.      DZWONKOWSKI  Waldemar      -  51

3.      TRZCIANKA  Kamil                   -  32

4.      GIERAK  Przemys豉w                -  24

5.    CHOJNOWSKI  Karol                  -  8

          6.      CHROSTOWSKI  Piotr             -  8

7.      JA浴玆K  Oskar

 

V. UKS  BEDNARY– sk豉d dru篡ny w sezonie 2010/2011

  1. x浩WSKI Kamil                       -  45
  2. WAWRZYNIAK  Andrzej               -  30
  3. KALINA  Leszek                         -  27
  4. PLACEK  Jakub                          -  20
  5. PLACEK  Krzysztof                      -  19
  6. UCZCIWEK  Piotr                        -  0
  7. GALA  Kamil
  8. TATAJ  Mariusz                         
  9. BAKLARSKI  ㄆkasz

 

 

     VI.KS ENERGETYK AM DZIANINY  ÓD - sk豉d dru篡ny w sezonie 2010/2011

     1.   Μ  Sylwester                          -  24

     2.  FR﹗CZAK  Arkadiusz                  -  24

     3.   KUNCE  Ryszard                         -  18

     4.  DUBIELA  Jacek                           -  10

     5.   JUSZKO  Andrzej

     6.  PASZKOWSKI  Piotr

     7.  KONECKI  Adam

 

     VII. LZS „MAKOWIA-FUNGIS” MAKÓW  - sk豉d dru篡ny w sezonie 2010/2011

  1. U列I垶KI  Waldemar            -  38
  2. 名IERCZY垶KI  Daniel          -  36
  3. G犵EK  Jacek                        -  24
  4. D牞SKI  Kamil                       -  15
  5. NOWAK  Tomasz                    -  0
  6. PLACEK Wojciech
  7. KOWALSKI  Mateusz
  8. GAJEWICZ  Konrad
  9. WACH  Marcin
  10. CABAN  Alan
  11. SUMI垶KI  Maciej

 

   VIII. ULKS MOSZCZENICA- sk豉d dru篡ny w sezonie 2010/2011

1.  NITEK  Jaros豉w                     -  54

2.  KACZMAREK  Andrzej              -  42

   3.  BEDNAREK  Krzysztof               -  14

   4.  DOBROGOSZCZ  Kamil            -  13

   5.  FAΒK  Fabian                         -  0

   6.  BANASZCZYK  Micha                -  0

     

IX.LKS  BIAx RAWSKA- sk豉d dru篡ny w sezonie 2010/2011

1.  LIS  Mariusz                              -   39

2.  SARNECKI  MICHA                     -  36

3.  TATAJ  MICHA                           -  30

4.  RYBAK  DAMIAN                          -  28

5.   名ISTAK  MARIUSZ                   -   0

6. CZECH  KAROL                            -   0

7.  WARDA  DANIEL                         -    0

8.  SYNOWIECKI  JAKUB                   -   0

9.  GOSTY垶KI  ADAM                    

10.  RATAJ  MIROSxW

11.  PRZEDBORSKI NORBERT

12. KOMUDA  RAFA

13.  MURAKOWSKI KRZYSZTOF

14. DRÓ浴  ΣKASZ

15. GAW犵A  HUBERT

 

X. UKS WÓKNIARZ  PABIANICE  – sk豉d dru篡ny w sezonie 2010/2011

1.  SOBCZYK  Andrzej                    -  21

2.  J犵RCZAK  Zbigniew                 -  20

3.  CIE印AK  Maciej                       -  16

4.  MISIAK  Micha                         -  15

5. JAGIEΜ  Piotr                           -    3

 6.  KAPELA垶KI  Adam                   -   0

 7.   ΜPI垶KI  Janusz                    -   0

 

XI. KS. ELTA  ód- sk豉d dru篡ny w sezonie 2010/2011

1.      RADWA垶KI  Robert               -  15

2.      KU危IEREK  Tomasz              -  12

3.      FORDO垶KI  Pawe                 -  8

    4.      IZDEBSKI  S豉womir               -  4

5.  ANTCZAK  Damian                     -  4

6.      D牞OWSKI  Krzysztof              -  0

7.      JAWORSKI  Jakub

8.   KICIAK  ㄆkasz

  9.      MILAS  Tymoteusz

10.  SZCZEPANIAK  Przemys豉w

11.  KOSTRZEWSKI  Patryk

 

XII.PKS POLONIA  BIAΜGON Kielce- sk豉d dru篡ny w sezonie 2010/2011

   1. ST襾IE  Marcin                    -  21

   2. SOSNOWSKI  Grzegorz           -  14

   3. BILSKI  Bartosz                     -  9

   4. KANAREK  Mateusz                 -  4

   5. BRACHA  Micha                     -  3

   6. K犵ZIERSKI  Piotr                  -  0

   7. MATACHOWSKI  Bartosz         -  0

   8.DOMAGAx  Pawe

   9.GΜWACKI  Dominik

« powr鏒 do II liga m篹czyzn

Copyright 安i皻okrzyski Okr璕owy Zwi您ek Tenisa Sto這wego 2009