MENU

KONTAKT

安i皻okrzyski Okr璕owy Zwi您ek Tenisa Sto這wego

ul. Krakowska 72
25-701 Kielce

email:

RANKING KLUBOWY II LIGI SEZON 2014/15 - I RUNDA

 

  GLKS Burza Pawlikowice
1 Dawid Ostrowski
2 Micha Kulawi雟ki
3 Kamil Jarmakowski
4 Jaros豉w Bart這miejczyk
5 Bart這miej Maczu瘸k
6 Krzysztof Bednarek
7 Kacper Karpi雟ki
8 Piotr Zalas
  KS Energetyk ód
1 Tomasz Strugi雟ki
2 Sylwester υ
3 Adam Konecki
4 ㄆkasz Posmyk
5 Arkadiusz Fr徠czak
6 Andrzej Juszko
7 Adam Marczak
  KS Legion Skierniewice
1 Bobrowski ㄆkasz
2 Kaczmarek Andrzej
3 Modranka Marcin
4 Ko豉kowski Lech
5 Podwójci Damian
6 Przybysz S豉womir
  LKS Bia豉 Rawska
1 Miko豉j Kami雟ki
2 Micha Sarnecki
3 Damian Rybak
4 Micha Tataj
5 Jakub Synowiecki
6 ㄆkasz Naperty
7 Norbert Przedborski
8 Mariusz Lis
9 Kamil ζ瞠wski
  LKS Jutrzenka Bychlew
1 Micha Kozak
2 Kamil Trzcinka
3 Robert Radwa雟ki
4 Rafa Walaszczyk
5 Kamil Kierzek
6 Jakub W御icki
7 Mateusz Kowalski
8 Kamil Wojciechowski
9 Patryk G瘰zczak
10 Kacper 好iady
  LTSR Buczek
1 Micha Uzarczyk
2 Witold Uzarczyk
3 Longin Wróbel
4 Przemys豉w Lewandowski
5 Mateusz Kaflak
6 ㄆkasz Oracz
7 Dawid Sobala
8 Seweryn Pisarski
  LUKS Start Przygów
1 Jaros豉w Nitek
2 Tomasz Piotrowski
3 Pawe Kozera
4 Micha kozera
5 Witold Ksi瞛ki
6 Hubert Szyma雟ki
7 Rados豉w Kozera
  MLUKS Dwójka Rawa Mazowiecka
1 Pola雟ki Jakub
2 Kukla Arkadiusz
3 Zwierz Przemys豉w
4 Sitarek Grzegorz
5 Gierach Jakub
6 Kwapi Kuba
7 Kwapi Filip
8 Szwed Ernest
  PKS Polonia Bia這gon Kielce
1 Marcin Stepie
2 Daniel Król
3 Grzegorz Sosnowski
4 Micha Bracha
5 Wojciech Wierzbicki
6 Bartosz Matachowski
7 Maciej Piwek
8 Marek Pyzik
9 Bartosz Bilski
10 Arkadiusz Kiejda
11 Mateusz Kanarek
12 Karol Wojtasik
13 Piotr K璠zierski
14 Hubert Dwojak
15 Krzysztof Wenda
  UKS Fungis Maków
1 Dory Roman
2 Minkus Piotr
3 安ierczy雟ki Daniel
4 Placek Jakub
5 Szczerkowski Sebastian
6 G璠ek Jacek
7 D瑿ski Kamil
8 Nowak Tomasz
9 Kowalski Mateusz 2
10 Caban Alan
  UKS Orl皻a Bilcza
1 Maciej Stochmal
2 B豉瞠j Gola
3 Micha Stochmal
4 Hubert Ksel
5 Pawe Gola
6 Joanna 砰豉
  UMKS Ksi篹ak υwicz
1 Pods璠ek Mateusz
2 Kalina Leszek
3 Pods璠ek Piotr
4 Szczepanek Micha
5 Placek Krzysztof
6 Guzek Mateusz
7 Papuga Dawid
8 Guzek S豉womir
9 Pytkowski Tadeusz
10 Znyk Cezary

« powr鏒 do II liga m篹czyzn

Copyright 安i皻okrzyski Okr璕owy Zwi您ek Tenisa Sto這wego 2009