MENU

KONTAKT

安i皻okrzyski Okr璕owy Zwi您ek Tenisa Sto這wego

ul. Krakowska 72
25-701 Kielce

email:

RANKING KLUBOWY II LIGI SEZON 2014/15 - II RUNDA

GLKS Burza Pawlikowice

1

Ostrowski Dawid

2

Kulawi雟ki Micha Piotr

3

Bart這miejczyk Jaros豉w

4

Bednarek Krzysztof

5

Maczu瘸k Bart這miej

6

Jarmakowski Kamil

7

Karpi雟ki Kacper

8

Zalas Piotr

KS Energetyk AM Dzianiny ód

1

Strugi雟ki Tomasz

2

Fr徠czak Arkadiusz

3

Marczak Adam

4

υ Sylwester

5

Konecki Adam

6

Posmyk ㄆkasz

7

Juszko Andrzej

8 ㄆczak Przemys豉w

KS Legion Skierniewice

1

Kaczmarek Andrzej

2

Bobrowski ㄆkasz

3

Modranka Marcin

4

Ko豉kowski Lech

5

Podwójci Damian

6

Przybysz S豉womir

LKS Bia豉 Rawska

1

Kami雟ki Miko豉j

2

Rybak Damian

3

ζ瞠wski Kamil

4

Naperty ㄆkasz

5

Tataj Micha

6

Sarnecki Micha

7

Lis Mariusz

8

Synowiecki Jakub

9

Przedborski Norbert

LKS Jutrzenka Bychlew

1

Walaszczyk Rafa

2

Radwa雟ki Robert

3

Trzcinka Kamil

4

W御icki Jakub

5

Kozak Micha

6

Kierzek Kamil

7

Wojciechowski Kamil

8

Kowalski Mateusz

9

G瘰zczak Patryk

10

好iady Kacper

LTSR GIEROS Buczek

1

Uzarczyk Witold

2

Uzarczyk Micha

3

Wróbel Longin

4

Oracz ㄆkasz

5

Lewandowski Przemys豉w

6

Kaflak Mateusz

7

Sobala Dawid

8

Pisarski Seweryn

LUKS Start Przygów

1

Piotrowski Tomasz

2

Nitek Jaros豉w

3

Kozera Pawe

4

Kozera Micha

5

Kozera Rados豉w

6

Ksi瞛ki Witold

7

Szyma雟ki Hubert

MLUKS Dwójka Rawa Mazowiecka

1

Pola雟ki Jakub

2

Kukla Arkadiusz

3

Sitarek Grzegorz

4

Gierach Jakub

5

Zwierz Przemys豉w

6

Kwapi Kuba

7

Kwapi Filip

8

Szwed Ernest

PKS Polonia Bia這gon Kielce

1

St瘼ie Marcin

2

Bilski Bartosz

3

Bracha Micha

4

Matachowski Bart這miej

5

K璠zierski Piotr

6

Dwojak Hubert

7

Sosnowski Grzegorz

8

Piwek Maciej

9

Wierzbicki Wojciech

10

Wojtasik Karol

11

Pyzik Marek

12

Krzysztof Wenda

13

Arkadiusz Kiejda

14

Daniel Król

15

Mateusz Kanarek

UKS Fungis Maków

1

Dory Roman

2

Minkus Piotr

3

安ierczy雟ki Daniel

4

Szczerkowski Sebastian

5

Caban Alan

6

G璠ek Jacek

7

D瑿ski Kamil

8

Nowak Tomasz

9

Kowalski Mateusz

UKS Orl皻a Bilcza

1

Stochmal Maciej

2

砰豉 Joanna

3

Gola Pawe

4

Gola B豉瞠j

5

Stochmal Micha

6

Ksel Hubert

UMKS Ksi篹ak υwicz

1

Pods璠ek Piotr

2

Kalina Leszek

3

Pods璠ek Mateusz

4

Placek Krzysztof

5

Szczepanek Micha

6

Guzek Mateusz

7

Papuga Dawid

8

Guzek S豉womir

9

Pytkowski Tadeusz

10

Znyk Cezary

« powr鏒 do II liga m篹czyzn

Copyright 安i皻okrzyski Okr璕owy Zwi您ek Tenisa Sto這wego 2009