MENU

KONTAKT

安i皻okrzyski Okr璕owy Zwi您ek Tenisa Sto這wego

ul. Krakowska 72
25-701 Kielce

email:

RANKING LIGOWY - II LIGA M坒CZYZN SEZON 2013/2014

 

lp.

nazwisko imi

klub

mecze

zw

po

sety

punkty

1

Kami雟ki Miko豉j

LKS Bia豉 Rawska

28

26

2

82-29

78

2

Nitek Jaros豉w

LKS Omega Kleszczów

26

24

2

74-22

72

3

Pola雟ki Jakub

MLUKS Dwójka Rawa Mazowiecka

32

22

10

73-50

66

4

Dory Roman

UKS Fungis Maków

28

27

1

82-18

60

5

Minkus Piotr

UKS Fungis Maków

30

20

10

69-47

60

6

Bobrowski ㄆkasz

KS Legion Skierniewice

30

19

11

70-50

57

7

Dul瑿a Bart這miej

KS Energetyk AM Dzianiny ód

30

19

11

65-48

57

8

Kaczmarek Andrzej

KS Legion Skierniewice

32

19

13

69-51

57

9

Podsiad這 Maciej

PKS Polonia Bia這gon Kielce

26

18

8

65-37

54

10

Stochmal Maciej

PKS Polonia Bia這gon Kielce

26

18

8

63-36

54

11

Kukla Arkadiusz

MLUKS Dwójka Rawa Mazowiecka

30

18

12

66-54

54

12

Gierak Przemys豉w

LKS Omega Kleszczów

26

22

4

71-29

52

13

Sarnecki Micha

LKS Bia豉 Rawska

30

22

8

74-45

45

14

Rybak Damian

LKS Bia豉 Rawska

28

15

13

63-52

45

15

Ksi捫czyk Mateusz

LKS Omega Kleszczów

26

22

4

70-22

44

16

Ostrowski Dawid

GLKS Burza Pawlikowice

28

16

12

64-52

44

17

Modranka Marcin

KS Legion Skierniewice

32

21

11

79-47

43

18

Uzarczyk Micha

LTSR Buczek

30

14

16

62-68

42

19

Uzarczyk Witold

LKS Omega Kleszczów

24

16

8

56-33

41

20

Kozak Micha

KS Energetyk AM Dzianiny ód

28

13

15

52-57

39

21

Trzcinka Kamil

LKS Jutrzenka Bychlew

28

12

16

46-57

36

22

Kulawi雟ki Micha Piotr

GLKS Burza Pawlikowice

29

11

18

50-64

33

23

Radwa雟ki Robert

KS Energetyk AM Dzianiny ód

30

15

15

60-61

32

24

安ierczy雟ki Daniel

UKS Fungis Maków

30

12

18

52-65

32

25

Jarmakowski Kamil

GLKS Burza Pawlikowice

32

15

17

66-64

31

26

Stopi雟ki Pawe

KS Legion Skierniewice

29

15

14

60-53

30

27

Walaszczyk Rafa

LKS Jutrzenka Bychlew

28

10

18

52-63

30

28

υ Sylwester

KS Energetyk AM Dzianiny ód

26

14

12

53-51

28

29

Placek Jakub

UKS Fungis Maków

30

14

16

55-64

28

30

Pods璠ek Mateusz

UMKS Ksi篹ak υwicz

26

9

17

35-60

27

31

Bart這miejczyk Jaros豉w

GLKS Burza Pawlikowice

26

13

13

57-51

26

32

Zwierz Przemys豉w

MLUKS Dwójka Rawa Mazowiecka

18

12

6

40-30

24

33

Sitarek Grzegorz

MLUKS Dwójka Rawa Mazowiecka

22

11

11

42-40

23

34

Pods璠ek Piotr

UMKS Ksi篹ak υwicz

28

11

17

44-61

23

35

Kalina Leszek

UMKS Ksi篹ak υwicz

24

9

15

44-51

23

36

Gierach Jakub

MLUKS Dwójka Rawa Mazowiecka

26

11

15

46-57

22

37

Kierzek Kamil

LKS Jutrzenka Bychlew

28

11

17

48-61

22

38

W御icki Jakub

LTSR Buczek

30

9

21

46-72

19

39

St瘼ie Marcin

PKS Polonia Bia這gon Kielce

17

8

9

29-36

16

40

Szczepanek Micha

UMKS Ksi篹ak υwicz

20

8

12

39-46

16

41

Wróbel Longin

LTSR Buczek

24

6

18

32-62

15

42

Król Daniel

PKS Polonia Bia這gon Kielce

19

7

12

32-44

14

43

Kowalski Mateusz

LKS Jutrzenka Bychlew

22

7

15

36-53

14

44

Lewandowski Przemys豉w

LTSR Buczek

14

6

8

25-29

12

45

Tataj Micha

LKS Bia豉 Rawska

8

5

3

20-15

10

46

Odelski Piotr

PKS Polonia Bia這gon Kielce

8

5

3

17-14

10

47

Szczerkowski Sebastian

LKS Bia豉 Rawska

12

5

7

22-22

10

48

Kaflak Mateusz

LTSR Buczek

14

5

9

20-33

10

49

Maczu瘸k Bart這miej

GLKS Burza Pawlikowice

13

4

9

18-29

10

50

Placek Krzysztof

UMKS Ksi篹ak υwicz

12

4

8

19-28

9

51

Bracha Micha

PKS Polonia Bia這gon II Kielce

10

3

7

14-23

7

52

Matachowski Bart這miej

PKS Polonia Bia這gon II Kielce

11

3

8

12-28

7

53

Buza ㄆkasz

LKS Bia豉 Rawska

4

3

1

10-4

6

54

Kozio Grzegorz

LTSR Buczek

8

3

5

11-17

6

55

Sosnowski Grzegorz

PKS Polonia Bia這gon II Kielce

13

3

10

16-35

6

56

Strugi雟ki Tomasz

LKS Omega Kleszczów

2

2

0

6-3

4

57

Synowiecki Jakub

LKS Bia豉 Rawska

6

2

4

8-16

4

58

Piwek Maciej

PKS Polonia Bia這gon II Kielce

12

2

10

9-32

4

59

Wierzbicki Wojciech

PKS Polonia Bia這gon II Kielce

14

2

12

9-39

4

60

Pyzik Marek

PKS Polonia Bia這gon II Kielce

11

1

10

10-30

3

61

G璠ek Jacek

UKS Fungis Maków

2

1

1

5-3

2

62

Bilski Bartosz

PKS Polonia Bia這gon Kielce

2

1

1

5-5

2

63

Kiejda Arkadiusz

PKS Polonia Bia這gon II Kielce

2

1

1

3-5

2

64

Konecki Adam

KS Energetyk AM Dzianiny ód

4

1

3

5-11

2

65

Wojciechowski Kamil

LKS Jutrzenka Bychlew

6

1

5

5-16

2

66

Posmyk ㄆkasz

KS Energetyk AM Dzianiny ód

2

0

2

1-6

0

67

Ko豉kowski Lech

KS Legion Skierniewice

2

0

2

1-6

0

68

Guzek Mateusz

UMKS Ksi篹ak υwicz

2

0

2

1-6

0

69

B豉szczyk Szymon

PKS Polonia Bia這gon II Kielce

2

0

2

0-6

0

70

Podwójci Damian

KS Legion Skierniewice

3

0

3

4-9

0

71

Czech Karol

LKS Bia豉 Rawska

4

0

4

1-12

0

72

Kanarek Mateusz

PKS Polonia Bia這gon Kielce

6

0

6

2-18

0

73

Wojtasik Karol

PKS Polonia Bia這gon II Kielce

18

0

18

5-54

0

74

K璠zierski Piotr

PKS Polonia Bia這gon II Kielce

19

0

19

7-57

0

« powr鏒 do II liga m篹czyzn

Copyright 安i皻okrzyski Okr璕owy Zwi您ek Tenisa Sto這wego 2009