MENU

KONTAKT

安i皻okrzyski Okr璕owy Zwi您ek Tenisa Sto這wego

ul. Krakowska 72
25-701 Kielce

email:

RANKING LIGOWY - II LIGA M坒CZYZN SEZON 2014/2015

 

 

 

lp.

nazwisko imi

klub

mecze

zw

po

sety

punkty

1

Kami雟ki Miko豉j

LKS Bia豉 Rawska

32

29

3

92-26

87

2

Piotrowski Tomasz

LUKS Start Przygów

32

27

5

88-37

81

3

Nitek Jaros豉w

LUKS Start Przygów

32

25

7

78-37

75

4

Dory Roman

UKS Fungis Maków

32

22

10

72-44

66

5

Rybak Damian

LKS Bia豉 Rawska

32

22

10

82-49

64

6

Pola雟ki Jakub

MLUKS Dwójka Rawa Mazowiecka

30

21

9

71-45

63

7

ζ瞠wski Kamil

LKS Bia豉 Rawska

31

29

2

89-15

58

8

Stochmal Maciej

UKS Orl皻a Bilcza

28

18

10

68-43

54

9

Uzarczyk Witold

LTSR GIEROS Buczek

30

18

12

64-49

54

10

Kaczmarek Andrzej

KS Legion Skierniewice

32

18

14

64-59

54

11

Kukla Arkadiusz

MLUKS Dwójka Rawa Mazowiecka

28

17

11

59-46

51

12

Strugi雟ki Tomasz

KS Energetyk AM Dzianiny ód

32

17

15

68-63

51

13

Gierach Jakub

MLUKS Dwójka Rawa Mazowiecka

28

24

4

77-29

48

14

Kalina Leszek

UMKS Ksi篹ak υwicz

29

16

13

62-47

48

15

Naperty ㄆkasz

LKS Bia豉 Rawska

25

21

4

64-21

42

16

安ierczy雟ki Daniel

UKS Fungis Maków

32

21

11

75-48

42

17

Ostrowski Dawid

GLKS Burza Pawlikowice

25

14

11

55-52

42

18

Uzarczyk Micha

LTSR GIEROS Buczek

30

14

16

63-58

42

19

Minkus Piotr

UKS Fungis Maków

31

14

17

55-62

42

20

Szczerkowski Sebastian

UKS Fungis Maków

32

20

12

69-47

40

21

Bobrowski ㄆkasz

KS Legion Skierniewice

32

13

19

54-68

39

22

Modranka Marcin

KS Legion Skierniewice

28

19

9

67-40

38

23

Kozera Pawe 2

LUKS Start Przygów

32

19

13

66-64

38

24

υ Sylwester

KS Energetyk AM Dzianiny ód

32

14

18

56-70

37

25

Sitarek Grzegorz

MLUKS Dwójka Rawa Mazowiecka

20

17

3

56-21

36

26

Pods璠ek Piotr

UMKS Ksi篹ak υwicz

31

17

14

66-50

36

27

Marczak Adam

KS Energetyk AM Dzianiny ód

28

16

12

61-43

33

28

Fr徠czak Arkadiusz

KS Energetyk AM Dzianiny ód

28

16

12

53-50

33

29

Radwa雟ki Robert

LKS Jutrzenka Bychlew

26

12

14

45-56

33

30

Wróbel Longin

LTSR GIEROS Buczek

30

16

14

59-52

32

31

Walaszczyk Rafa

LKS Jutrzenka Bychlew

24

13

11

50-44

29

32

Zwierz Przemys豉w

MLUKS Dwójka Rawa Mazowiecka

20

12

8

44-35

27

33

Pods璠ek Mateusz

UMKS Ksi篹ak υwicz

32

11

21

54-75

27

34

St瘼ie Marcin

PKS Polonia Bia這gon Kielce

30

9

21

43-73

27

35

Kulawi雟ki Micha Piotr

GLKS Burza Pawlikowice

32

9

23

49-79

27

36

Oracz ㄆkasz

LTSR GIEROS Buczek

30

13

17

52-63

26

37

Trzcinka Kamil

LKS Jutrzenka Bychlew

24

9

15

37-55

24

38

Gola Pawe

UKS Orl皻a Bilcza

25

11

14

46-55

22

39

Bart這miejczyk Jaros豉w

GLKS Burza Pawlikowice

26

10

16

42-61

21

40

砰豉 Joanna

UKS Orl皻a Bilcza

23

9

14

37-53

20

41

Kozera Micha

LUKS Start Przygów

30

9

21

42-70

18

42

Gola B豉瞠j

UKS Orl皻a Bilcza

17

5

12

19-40

14

43

Placek Krzysztof

UMKS Ksi篹ak υwicz

12

6

6

23-21

12

44

Bednarek Krzysztof

GLKS Burza Pawlikowice

21

6

15

30-46

12

45

Szczepanek Micha

UMKS Ksi篹ak υwicz

24

6

18

30-59

12

46

Maczu瘸k Bart這miej

GLKS Burza Pawlikowice

24

6

18

29-60

12

47

Bracha Micha

PKS Polonia Bia這gon Kielce

24

5

19

26-64

12

48

Stochmal Micha

UKS Orl皻a Bilcza

18

5

13

21-42

10

49

Bilski Bartosz

PKS Polonia Bia這gon Kielce

14

4

10

17-36

8

50

Tataj Micha

LKS Bia豉 Rawska

6

3

3

13-10

6

51

Kierzek Kamil

LKS Jutrzenka Bychlew

14

3

11

18-36

6

52

W御icki Jakub

LKS Jutrzenka Bychlew

15

3

12

24-38

6

53

Ko豉kowski Lech

KS Legion Skierniewice

24

3

21

22-69

6

54

Kozak Micha

LKS Jutrzenka Bychlew

6

2

4

10-13

5

55

Dwojak Hubert

PKS Polonia Bia這gon Kielce

10

2

8

13-27

4

56

Matachowski Bart這miej

PKS Polonia Bia這gon Kielce

22

2

20

13-62

4

57

Kwapi Kuba

MLUKS Dwójka Rawa Mazowiecka

2

1

1

3-4

2

58

Konecki Adam

KS Energetyk AM Dzianiny ód

8

1

7

9-22

2

59

Sarnecki Micha

LKS Bia豉 Rawska

1

0

1

1-3

0

60

Lis Mariusz

LKS Bia豉 Rawska

1

0

1

1-3

0

61

Ksel Hubert

UKS Orl皻a Bilcza

1

0

1

0-3

0

62

Caban Alan

UKS Fungis Maków

1

0

1

0-3

0

63

Pyzik Marek

PKS Polonia Bia這gon Kielce

2

0

2

4-6

0

64

Wierzbicki Wojciech

PKS Polonia Bia這gon Kielce

2

0

2

0-6

0

65

Szwed Ernest

KS Legion Skierniewice

2

0

2

0-6

0

66

Kozera Rados豉w

LUKS Start Przygów

2

0

2

0-6

0

67

Wojciechowski Kamil

LKS Jutrzenka Bychlew

3

0

3

0-9

0

68

Piwek Maciej

PKS Polonia Bia這gon Kielce

4

0

4

3-12

0

69

Wojtasik Karol

PKS Polonia Bia這gon Kielce

4

0

4

2-12

0

70

Sosnowski Grzegorz

PKS Polonia Bia這gon Kielce

4

0

4

0-12

0

71

K璠zierski Piotr

PKS Polonia Bia這gon Kielce

4

0

4

0-12

0

72

Podwójci Damian

KS Legion Skierniewice

10

0

10

1-30

0

 

 

 

 

« powr鏒 do II liga m篹czyzn

Copyright 安i皻okrzyski Okr璕owy Zwi您ek Tenisa Sto這wego 2009