MENU

KONTAKT

安i皻okrzyski Okr璕owy Zwi您ek Tenisa Sto這wego

ul. Krakowska 72
25-701 Kielce

email:

Ranking ligowy II Ligi 安i皻okrzyskiej sezon 2016/17

 

Lp.

Nazwisko i Imi

Dru篡na

mecze

zw

po

 

sety

 

bilans

punkty

Wspó販z.

1

WYDRA Dariusz

KTS Sandomierz

24

23

1

70

-

17

53

23

0,96

2

GOLA Pawe

UKS ORL邛A Bilcza

24

22

2

67

-

15

52

22

0,92

3

ST·ÓR Dawid

KTS Sandomierz

24

22

2

68

-

22

46

22

0,92

4

PΣSA Robert

UKS METEOR W帷hock

24

18

6

58

-

30

28

18

0,75

5

CZERWONKA Piotr

MKS ALIT O瘸rów

24

16

8

53

-

31

22

16

0,67

6

KURZAK Bronis豉w

UKS ORL邛A Bilcza

16

15

1

45

-

11

34

15

0,94

7

BRACHA Micha

PKS POLONIA BIAΜGON Kielce

17

14

3

45

-

14

31

14

0,82

8

GOLA B豉瞠j

UKS ORL邛A Bilcza

14

13

1

40

-

8

32

13

0,93

9

SOSNOWSKI Grzegorz

PKS POLONIA BIAΜGON Kielce

17

13

4

46

-

19

27

13

0,76

10

MATACHOWSKI Bart這miej

PKS POLONIA BIAΜGON Kielce

18

13

5

42

-

21

21

13

0,72

11

K犵ZIERSKI Piotr

PKS POLONIA BIAΜGON Kielce

17

13

4

43

-

22

21

13

0,76

12

DZIAxK S豉womir

UKS METEOR W帷hock

24

13

11

51

-

42

9

13

0,54

13

M犵RECKI Maciej

PKS POLONIA BIAΜGON II Kielce

24

13

11

48

-

40

8

13

0,54

14

LATAx ㄆkasz

UKS METEOR W帷hock

22

13

9

44

-

36

8

13

0,59

15

ST襾IE Marcin

PKS POLONIA BIAΜGON Kielce

15

12

3

37

-

15

22

12

0,80

16

PROKOP Karol

PKS POLONIA BIAΜGON II Kielce

24

12

12

44

-

49

-5

12

0,50

17

DWOJAK Hubert

PKS POLONIA BIAΜGON II Kielce

18

11

7

40

-

30

10

11

0,61

18

WENDA Krzysztof

PKS POLONIA BIAΜGON Kielce

16

10

6

38

-

25

13

10

0,63

19

PYZIK Marek

UKS ORL邛A Bilcza

18

10

8

38

-

28

10

10

0,56

20

CIOSEK Szymon

LUKS RADO汎 Porzecze

28

10

18

42

-

62

-20

10

0,36

21

WIERZBOWSKI Jerzy

UKS ORL邛A II Bilcza

26

10

16

34

-

54

-20

10

0,38

22

MARZEC Grzegorz

KTS Sandomierz

12

9

3

29

-

19

10

9

0,75

23

ZAPAx Krzysztof

LUKS RADO汎 Porzecze

25

9

16

40

-

58

-18

9

0,36

24

烙ㄐDEK Dariusz

UKS METEOR II W帷hock

20

8

12

30

-

43

-13

8

0,40

25

WIERZBICKI Wojciech

PKS POLONIA BIAΜGON Kielce

8

7

1

22

-

5

17

7

0,88

26

KU映ICZ Jerzy

KTS Sandomierz

9

7

2

22

-

10

12

7

0,78

27

MO鬢O Przemys豉w

UKS ORL邛A Bilcza

12

7

5

26

-

17

9

7

0,58

28

CHUDZICKI Maksym

PKS POLONIA BIAΜGON II Kielce

16

7

9

36

-

29

7

7

0,44

29

浩LAZNY Wiktor

LUKS RADO汎 Porzecze

20

7

13

29

-

46

-17

7

0,35

30

ΜSICKI Jan

UKS ORL邛A II Bilcza

24

7

17

32

-

56

-24

7

0,29

31

SAxMUNIA Rafa

KTS Sandomierz

7

6

1

18

-

6

12

6

0,86

32

DUDA Krzysztof

UKS METEOR W帷hock

20

6

14

30

-

43

-13

6

0,30

33

MAJOS S豉womir

UKS ORL邛A II Bilcza

28

6

22

30

-

70

-40

6

0,21

34

KOLUS Karol

UKS ORL邛A Bilcza

6

5

1

17

-

7

10

5

0,83

35

TOMCZYK Jakub

MKS ALIT O瘸rów

8

5

3

17

-

12

5

5

0,63

36

KOS Pawe

KTS Sandomierz

8

5

3

17

-

13

4

5

0,63

37

BILSKI Bartosz

PKS POLONIA BIAΜGON Kielce

4

4

0

12

-

0

12

4

1,00

38

BOGDA Ryszard

UKS METEOR W帷hock

6

4

2

16

-

9

7

4

0,67

39

MO鬢O Rafa

UKS ORL邛A II Bilcza

12

4

8

16

-

26

-10

4

0,33

40

DRABIK Miros豉w

UKS METEOR II W帷hock

15

4

11

21

-

37

-16

4

0,27

41

GABORSKI Jaros豉w

MKS ALIT O瘸rów

16

4

12

20

-

40

-20

4

0,25

42

GABORSKA Magdalena

MKS ALIT O瘸rów

24

4

20

28

-

64

-36

4

0,17

43

STALA Krzysztof

KTS Sandomierz

4

3

1

9

-

4

5

3

0,75

44

GOLA Krzysztof

UKS ORL邛A Bilcza

6

3

3

11

-

11

0

3

0,50

45

ST襾IE ㄆkasz

LUKS RADO汎 Porzecze

11

3

8

14

-

27

-13

3

0,27

46

KOZIE Dariusz

PKS POLONIA BIAΜGON II Kielce

14

3

11

12

-

35

-23

3

0,21

47

TYTO Mariusz

UKS ORL邛A II Bilcza

18

3

15

18

-

51

-33

3

0,17

48

MRÓZ Mi這sz

LUKS RADO汎 Porzecze

20

3

17

14

-

54

-40

3

0,15

49

JANUS Robert

UKS METEOR II W帷hock

20

3

17

15

-

56

-41

3

0,15

50

PIÓRO Tomasz

KTS Sandomierz

4

2

2

9

-

7

2

2

0,50

51

JAROMIN Antoni

UKS METEOR II W帷hock

18

2

16

13

-

51

-38

2

0,11

52

BILSKI Damian

KTS Sandomierz

4

1

3

4

-

10

-6

1

0,25

53

KACZOR Artur

MKS ALIT O瘸rów

24

1

23

11

-

70

-59

1

0,04

54

RYBOWSKI Adam

UKS ORL邛A II Bilcza

4

0

4

1

-

12

-11

0

0,00

55

PACEK Zbigniew

UKS METEOR II W帷hock

7

0

7

1

-

21

-20

0

0,00

56

SAMIEC Nikodem

LUKS RADO汎 Porzecze

8

0

8

1

-

24

-23

0

0,00

« powr鏒 do II liga m篹czyzn

Copyright 安i皻okrzyski Okr璕owy Zwi您ek Tenisa Sto這wego 2009