MENU

KONTAKT

Świętokrzyski Okręgowy Związek Tenisa Stołowego

ul. Krakowska 72
25-701 Kielce

email:

RANKING WOJEWÓDZKI I OGÓLNOPOLSKI KADETEK I KADETÓW PO I GPP

RW RO Nr zaw. Zawodnik Rok u. LO Klub P-ty
1 38 44694 ZNOJEK Klaudia 2005 8769 KS POLONIA Kielce 209
2 42 42562 CIOSEK Magdalena 2005 8156 LUKS RADOŚĆ Porzecze 195
3 80 48007 ROŻEK Katarzyna 2005 8768 KS POLONIA Kielce 151
4 140 43578 SAMIEC Maja 2006 8158 LUKS RADOŚĆ Porzecze 108
5 158 46540 KOZIEŁ Aleksandra 2006 8157 LUKS RADOŚĆ Porzecze 98
6 215 45556 LITWIŃSKA Daria 2005 9019 KS FENIKS Jaworznia 67
7 250 46105 ZARYCHTA Maria 2007 8161 LUKS RADOŚĆ Porzecze 52
8 253 45552 NOWACKA Klaudia 2006 9020 KS FENIKS Jaworznia 50
               
RW RO Nr zaw. Zawodnik Rok u. LO Klub P-ty
1 28 49346 KAPTUR Mateusz 2005 4996 STS ZGODA Janik 216
2 46 46107 GUMUŁA Tomasz 2005 8163 LUKS RADOŚĆ Porzecze 189
3 62 46104 GUMUŁA Adam 2007 8162 LUKS RADOŚĆ Porzecze 164
4 64 44832 SZANIAWSKI Bartosz 2007 9050 MKS CZARNI Połaniec 164
5 102 48582 ZAPAŁA Wiktor 2006 8168 LUKS RADOŚĆ Porzecze 140
6 142 44233 TYTOŃ Tadeusz 2006 8770 KS POLONIA Kielce 119
7 170 50688 GÓRECKI Tomasz 2005 8756 KS POLONIA Kielce 107
8 175 42558 SOJKA Oskar 2006 9049 MKS CZARNI Połaniec 104
9 218 51027 KOMOROWICZ Jakub 2007 8758 KS POLONIA Kielce 85
10 239 49591 MICHTA Mateusz 2006 9328 ORLICZ 1924 Suchedniów 80
11 243 49589 KRAKOWIAK Miłosz 2006 9252 UKS METEOR Wąchock 79
12 260 48766 CIESIELSKI Maciej 2008 8755 KS POLONIA Kielce 73
13 319 49131 BEDNARZ Paweł 2005 6900 KTS Sandomierz 49
14 319 50738 STĘPNIK Jakub 2007 9329 ORLICZ 1924 Suchedniów 49
15 339 50678 KOPACZ Filip 2006 9048 MKS CZARNI Połaniec 45
16 356 53012 BARAŃSKI Filip 2007 9633 KS POLONIA Kielce 40
17 356 52910 ROT Miłosz 2007 9265 UKS METEOR Wąchock 40
18 404 45553 KONECZNY Jan 2006 9017 KS FENIKS Jaworznia 33
19 404 51237 WÓJTOWICZ Igor 2008 8765 KS POLONIA Kielce 33
20 434 53011 SITEK Adam 2007 9632 KS POLONIA Kielce 29

 

« powrót do Kadet

Copyright Świętokrzyski Okręgowy Związek Tenisa Stołowego 2009