MENU

KONTAKT

安i皻okrzyski Okr璕owy Zwi您ek Tenisa Sto這wego

ul. 圭iegiennego 8
25-550 Kielce

email:

SKxDY DRU玆N III LIGI 名I邛OKRZYSKIEJ

 SKxDY DRU玆N III LIGI SEZON 2011/12

1.UKS ‘ORL邛A” BILCZA I

 

 

Sk豉d dru篡ny do rozgrywek

w sezonie 2011/2012

III liga m篹czyzn - grupa V/鈍i皻okrzyska/

Klub sportowy:

 UKS  „ORL邛A” BILCZA  I –sz-a  DRU玆NA

 

L.p.

Nazwisko i imi zawodnika/rok urodzenia

 

1.

 BILSKI BARTΜMIEJ – 10.07.1980

 

2.

 KSEL HUBERT – 17.01.1987

 

3.

 KIEJDA PATRYK – 18.04.1994

4.

 HONEK KONRAD - 1994

 

5.

 WI吉IOWSKI WALDEMAR – 08.01.1971

 

6.

 SZYMA垶KI ANDRZEJ -19.09.1978

 

7.

 SABAT MAREK – 08.06.1989

 

8.

 STELMASI垶KI KACPER – 28.04.1994

 

9.

 OSMAN BARTEK  - 22.02.1997

 

10.

 NOSEK HUBERT – 23.04.1995

 

11.

 MIERZWI垶KI KAROL - 08.08.1995

 

12.

 PASZKOWSKI MIΜSZ – 28.10.1995

 

 

 

 

2. UKS  „ORL邛A” BILCZA II 

 

 

Sk豉d dru篡ny do rozgrywek

w sezonie 2011/2012

III liga m篹czyzn - grupa V/鈍i皻okrzyska/

Klub sportowy:

 UKS  „ORL邛A” BILCZA  - I I DRU玆NA

 

L.p.

Nazwisko i imi zawodnika/rok urodzenia

 

1.

PIWEK MACIEJ – 30.10. 2000

2.

KUBICKI WIKTOR -03.04.1999

3.

DWOJAK HUBERT – 26.06.1995

4.

NAWARRO BARTOSZ - 26.06.1995

5.

KRUK DAWID – 12.05.1999

6.

KUBICKI PATRYK – 14.12.1996

7.

WOJTASIK KAROL – 01.05.1997

8.

OSAICA CZAREK - 07.09.2001

9.

KOZAK KRYSTIAN – 14.11.1996

10.

KSELKINGA -06.07.1992

 

11.

 ARMA垶KI TOMASZ – 02.07.1973 

 

   3. MZKS ALIT O涉RÓW

 

 

 

Sk豉d dru篡ny do rozgrywek

w sezonie 2011/2012

III liga m篹czyzn - grupa V/鈍i皻okrzyska/

Klub sportowy:

MZKS  ALIT  O涉RÓW

 

L.p.

Nazwisko i imi zawodnika/rok urodzenia

 

1.

CZERWONKA  PIOTR

2.

GABORSKI JAROSxW

3.

GABORSKI MATEUSZ  

4.

KACZOR ARTUR

5.

WITEK GRZEGORZ           

6.

GABORSKA MAGDALENA

 

 

4. UKS „UxN”  BOLMIN

 

Sk豉d dru篡ny do rozgrywek

w sezonie 2011/2012

III liga m篹czyzn

Klub sportowy:

UCZNIOWSKI  KLUB  SPORTOWY ''UxN'' w Bolminie

 

L.p.

Nazwisko i imi zawodnika

 

1.

DARIUSZ KRUK

2.

DARJUSZ SMUTEK

3.

MICHA BIERNAT

4.

ROBERT SKROBOT

5.

RAFA GAJOS

6.

PRZEMYSxW ROGALA

7.

      SZYMON BxSZCZYK

8.

      WIKTOR STAWIARZ

9.

      KAMIL STALMASI垶KI

10.

PIOTR WRO垶KI

11.

JERZY MARZEC

12.

WOJCIECH SZTANDERA

13.

WOJCIECH STAWIARZ

 

 12.                       Wojcjech Sztandera

13.                              WojcjechStawiarz

5. LUKS RADO汎 PORZECZE

 

Sk豉d dru篡ny do rozgrywek

w sezonie 2011/2012

III liga m篹czyzn

Klub sportowy:

 LUKS RADO汎 PORZECZE

L.p.

Nazwisko i imi zawodnika

 

1.

BORKOWSKI SxWOMIR

2.

KULI垶KI ARTUR

3.

ZARYCHTA DAWID

4.

WITECKI SYLWESTER

5.

浩LAZNY WIKTOR

6.

GUMUx DOMINIK

7.

      MRÓZ MIΜSZ

8.

      GUMUx SEBASTIAN

9.

      GUMUx ANITA

10.

 

11.

 

 

 

6. KTS II SANDOMIERZ

 

Sk豉d dru篡ny do rozgrywek

w sezonie 2011/2012

III liga m篹czyzn

Klub sportowy:

 KTS II SANDOMIERZ

L.p.

Nazwisko i imi zawodnika

 

1.

BILSKI DAMIAN

2.

SROCZY垶KI MATEUSZ

3.

MARZEC GRZEGORZ

4.

ST·ÓR DAWID

5.

KU映ICZ JAKUB

6.

KU映ICZ JERZY

7.

      MAKOWSKI FRANCISZEK

8.

      OBARSKI LECH

9.

      TROJANOWSKI LECH

10.

MACHULA ROMAN

11.

ZWOLI垶KI PIOTR

12.

SROCZY垶KI JÓZEF

13.

SALAMUNIA RAFA

14.

TOKARSKI GRZEGORZ

15.

SABAT JAROSxW

 

 

 

7. AZS - POLITECHNIKA 名I邛OKRZYSKA

 

Sk豉d dru篡ny do rozgrywek

w sezonie 2011/2012

III liga m篹czyzn

Klub sportowy:

 AZS - POLITECHNIKA 名I邛OKRZYSKA

L.p.

Nazwisko i imi zawodnika

 

1.

KITA JAN -1991R.

2.

KITA PAWE – 1992R.

3.

WÓJCIK MATEUSZ – 1991R.

4.

BERNACIAK KAROL – 1991R.

5.

SKOCZYLAS MICHA – 1986R.

6.

KOSONOWSKI GRZEGORZ 1974R.

7.

      K犵ZIERSKA ALEKSANDRA – 1991R.

8.

      SITKIEWICZ PAULINA – 1990R.

9.

      CHABINKA PAULINA – 1990R.

10.

MADETKO ADRIANNA – 1991R.

11.

KUJSZCZYK ALEKSANDRA – 1990R.

12.

KWIATKOWSKA MONIKA – 1989R.

   
   
   

 

 

8. SKTS - I

 

Sk豉d dru篡ny do rozgrywek

w sezonie 2011/2012

III liga m篹czyzn

Klub sportowy:

 SKAR玆SKI KLUB TENISA STOΜWEGO - I

L.p.

Nazwisko i imi zawodnika

 

1.

MAZUREK WIESxW

2.

CIOSEK DAWID

3.

UCI垶KI RAFA

4.

WAGLEWSKI ΣKASZ

5.

TAMIOx GRZEGARZ

6.

BUKALSKI DARIUSZ

7.

      KU挑UB PAWE

 

 

9. SKTS - II

 

Sk豉d dru篡ny do rozgrywek

w sezonie 2011/2012

III liga m篹czyzn

Klub sportowy:

 SKAR玆SKI KLUB TENISA STOΜWEGO - II

L.p.

Nazwisko i imi zawodnika

 

1.

TAMIOx TOMASZ

2.

名IERCZ KAMIL

3.

ΧJAK PIOTR

4.

KUTWIN JAKUB

5.

KOZIE PATRYK

6.

PI﹗EK KRZYSZTOF

 

 

10. SKTS - III

 

Sk豉d dru篡ny do rozgrywek

w sezonie 2011/2012

III liga m篹czyzn

Klub sportowy:

 SKAR玆SKI KLUB TENISA STOΜWEGO - III

L.p.

Nazwisko i imi zawodnika

 

1.

GRZYB SxWOMIR

2.

MIDURA MAREK

3.

BOGDA RYSZARD

4.

DRABIK MIROSxW

5.

名IERCZ ROMAN

6.

DZIAxK SxWOMIR

 

 

 

 

 

« powr鏒 do Archiwum aktualno軼i

Copyright 安i皻okrzyski Okr璕owy Zwi您ek Tenisa Sto這wego 2009