MENU

KONTAKT

安i皻okrzyski Okr璕owy Zwi您ek Tenisa Sto這wego

ul. Krakowska 72
25-701 Kielce

email:

SKxDY DRU玆N III LIGI 名I邛OKRZYSKIEJ SEZON 2019/2020

  KTS SANDOMIERZ
Lp. Nazwisko i Imi
1 Rybacki Dariusz
2 Konefa Filip
3 Kochanowicz Bart這miej
4 Czosnek Arkadiusz
5 Bednarz Pawe
6 R瑿isz Krzysztof
7 Bednarz Robert
8 Kisiel Stanis豉w
9 Dziorek Pawe
10 Sa豉munia Rafa
11 Ku幟icz Jerzy
12 Chodzy雟ki Sylwester
   
  KS Polonia Kielce 2
Lp. Nazwisko i Imi
1 K璠zierski Piotr
2 Wierzbicki Wojciech
3 Prokop Karol
4 Ka趾a Kamil
5 Matachowski Bartosz
6 Koz這wski Janusz
7 Wiatkowski Bart這miej
8 Wenda Krzysztof
9 Kozio Dariusz
10 Miernecki Robert
11 Bracha Micha
12 St瘼ie Marcin
13 M璠recki Maciej
14 Bilski Bartosz
15 Sosnowski Grzegorz
16 Kiejda Patryk
   
  KS Polonia Kielce 3
Lp. Nazwisko i Imi
1 Komorowicz Jakub
2 Komorowicz Kamil
3 Ciesielski Maciej
4 Wójtowicz Igor
5 Zawadzki Micha
6 Górecki Tomasz
7 Kulik Dawid
8 Stawczyk Micha
9 Maciejski Karol
10 Zagad這 Wiktor
11 Dolezi雟ki Bartosz
12 Wi璚kowski Mateusz
13 Tyto Tedeusz
14 Znojek Klaudia
15 Czekaj Ewa
16 Mazur Katarzyna
17 Zbróg Olgierd
18 Zbróg B豉瞠j
   
  KS "名IT" DZIAΜSZYCE
Lp. Nazwisko i Imi
1 Bajur Dariusz
2 Banaszek Mariusz
3 Ga販zy雟ka Aleksandra
4 Gr康ek Krzysztof
5 Szaleniec Patryk
6 Surówka Anna
7 Adamczyk Sebastian
8 Bia造 Wiktor
   
  Luks Rado嗆 Porzecze
Lp. Nazwisko i Imi
1 Ciosek Szymon
2 Zapa豉 Krzysztof
3 St瘼ie ㄆkasz
4 Kaczmarek Norbert
5 Ciosek Magdalena
6 Samiec Maja
7 Kozie Aleksandra
8 Gumu豉 Adam
9 Gumu豉 Tomasz
   
  Freedom Topspin Skarzysko-Kamienna
Lp. Nazwisko i Imi
1.  Boguta Micha
2.  Rokita Gracjan
3.  Drabik Miros豉w
4.  Lefek Sylwester
5.  Pacek Zbigniew
6.  皋陰dek Dariusz
7.  Szostak Micha
8.  Mikulska Beata
9.  Mijas Sylwia
   
    STS ZGODA JANIK
Lp. Nazwisko i Imi
1. BANASIK TOMASZ
2. KASPROWICZ SxWOMIR
3. LISTEK DAMIAN
4. PODSIADΜ ANDRZEJ
5. SZATKO ZYGMUNT
6. SZCZECINA ROBERT
7. TOKARSKI KRZYSZTOF
8. ZWOLI垶KI PIOTR
9. KAPTUR MATEUSZ
10. KRZEMI垶KI JAN
   
  MZKS ALIT O涉RÓW
Lp. Nazwisko i Imi
1 Kaczor Artur
2 Gaborski Jaros豉w
3 Czerwonka Piotr
4 Pachuta Magdalena 
5 Gaborski Mateusz
6 Kokosa Pawe
7 Podsiad這 Robert
8 Witek Grzegorz
   
  UKS ORL邛A BILCZA I
Lp. Nazwisko i Imi
1 Kurzak Bronis豉w
2 Wi郾iowski Waldemar
3 ㄊ篤i雟ki Jacek
4 Paszkowski Daniel
5 Mo熥o Rafa
6 Gola Krzysztof
   
  UKS ORL邛A BILCZA II
Lp. Nazwisko i Imi
1 Stachera Tomasz
2 Guzy Karol
3 Wójcik Piotr
4 Skrzypek Bartosz
5 W御ik Gabriel
6 Czaja Zbigniew
7.  Marek Pyzik
   
  UKS ORL邛A BILCZA III
Lp. Nazwisko i Imi
1 υsicki Jan
2 Majos S豉womir
3 Fedorek Wojciech
4 Wierzbowski Jerzy
5 Tyto Mariusz
6 Lorens Krzysztof
7 Bagi雟ki Ryszard
   
  UKS METEOR W帷hock
Lp. Nazwisko i Imi
1 P逝sa Robert
2 Miernik Rudolf
3 Miernik Kamil
4 Lata豉 ㄆkasz
5 Kita Jan
6 Jaromin Antoni
7 Janus Robert
8 Dzia豉k S豉womir
9 Dudek Krzysztof
10 Bu熥o Damian
11 Bogda Ryszard

 

« powr鏒 do III liga

Copyright 安i皻okrzyski Okr璕owy Zwi您ek Tenisa Sto這wego 2009