MENU

KONTAKT

安i皻okrzyski Okr璕owy Zwi您ek Tenisa Sto這wego

ul. Krakowska 72
25-701 Kielce

email:

SKxDY DRU玆N III LIGI 名I邛OKRZYSKIEJ SEZON 2019/2020 - II RUNDA

 

 

KTS SANDOMIERZ

Lp.

Nazwisko i Imi

1

Rybacki Dariusz

2

Konefa Filip

3

Kochanowicz Bart這miej

4

Czosnek Arkadiusz

5

Bednarz Pawe

6

R瑿isz Krzysztof

7

Bednarz Robert

8

Kisiel Stanis豉w

9

Dziorek Pawe

10

Sa豉munia Rafa

11

Ku幟icz Jerzy

12

Chodzy雟ki Sylwester

   
 

KS Polonia Kielce 2

Lp.

Nazwisko i Imi

1

K璠zierski Piotr

2

Wierzbicki Wojciech

3

Prokop Karol

4

Ka趾a Kamil

5

Matachowski Bartosz

6

Koz這wski Janusz

7

Wiatkowski Bart這miej

8

Wenda Krzysztof

9

Kozio Dariusz

10

Miernecki Robert

11

Bracha Micha

12

St瘼ie Marcin

13

M璠recki Maciej

14

Bilski Bartosz

15

Sosnowski Grzegorz

16

Kiejda Patryk

17

Masternak Jan

   
 

KS Polonia Kielce 3

Lp.

Nazwisko i Imi

1

Komorowicz Jakub

2

Komorowicz Kamil

3

Ciesielski Maciej

4

Wójtowicz Igor

5

Zawadzki Micha

6

Górecki Tomasz

7

Kulik Dawid

8

Stawczyk Micha

9

Maciejski Karol

10

Zagad這 Wiktor

11

Dolezi雟ki Bartosz

12

Wi璚kowski Mateusz

13

Tyto Tedeusz

14

Znojek Klaudia

15

Czekaj Ewa

16

Mazur Katarzyna

17

Zbróg Olgierd

18

Zbróg B豉瞠j

19

Bara雟ki Filip

   
 

KS „名IT” DZIAΜSZYCE

Lp.

Nazwisko i Imi

1

Bajur Dariusz

2

Banaszek Mariusz

3

Ga販zy雟ka Aleksandra

4

Gr康ek Krzysztof

5

Szaleniec Patryk

6

Surówka Anna

7

Adamczyk Sebastian

8

Bia造 Wiktor

   
 

Luks Rado嗆 Porzecze

Lp.

Nazwisko i Imi

1

Ciosek Szymon

2

Zapa豉 Krzysztof

3

St瘼ie ㄆkasz

4

Kaczmarek Norbert

5

Ciosek Magdalena

6

Samiec Maja

7

Kozie Aleksandra

8

Gumu豉 Adam

9

Gumu豉 Tomasz

10

Wilk Pawe

   
 

Freedom Topspin Skarzysko-Kamienna

Lp.

Nazwisko i Imi

1.

Boguta Micha

2.

Rokita Gracjan

3.

Drabik Miros豉w

4.

Lefek Sylwester

5.

Pacek Zbigniew

6.

皋陰dek Dariusz

7.

Szostak Micha

8.

Mikulska Beata

9.

Mijas Sylwia

10.

Mierzy雟ki Pawe

   
 

  STS ZGODA JANIK

Lp.

Nazwisko i Imi

1.

BANASIK TOMASZ

2.

KASPROWICZ SxWOMIR

3.

LISTEK DAMIAN

4.

PODSIADΜ ANDRZEJ

5.

SZATKO ZYGMUNT

6.

SZCZECINA ROBERT

7.

TOKARSKI KRZYSZTOF

8.

ZWOLI垶KI PIOTR

9.

KAPTUR MATEUSZ

10.

KRZEMI垶KI JAN

   
 

MZKS ALIT O涉RÓW

Lp.

Nazwisko i Imi

1

Kaczor Artur

2

Gaborski Jaros豉w

3

Czerwonka Piotr

4

Pachuta Magdalena

5

Gaborski Mateusz

6

Kokosa Pawe

7

Podsiad這 Robert

8

Witek Grzegorz

   
 

UKS ORL邛A BILCZA I

Lp.

Nazwisko i Imi

1

Kurzak Bronis豉w

2

Wi郾iowski Waldemar

3

ㄊ篤i雟ki Jacek

4

Paszkowski Daniel

5

Mo熥o Rafa

6

Gola Krzysztof

   
 

UKS ORL邛A BILCZA II

Lp.

Nazwisko i Imi

1

Stachera Tomasz

2

Guzy Karol

3

Wójcik Piotr

4

Skrzypek Bartosz

5

W御ik Gabriel

6

Czaja Zbigniew

7.

Marek Pyzik

   
 

UKS ORL邛A BILCZA III

Lp.

Nazwisko i Imi

1

υsicki Jan

2

Majos S豉womir

3

Fedorek Wojciech

4

Wierzbowski Jerzy

5

Tyto Mariusz

6

Lorens Krzysztof

7

Bagi雟ki Ryszard

8

Szewczyk Albert

   
 

UKS METEOR W帷hock

Lp.

Nazwisko i Imi

1

P逝sa Robert

2

Miernik Rudolf

3

Miernik Kamil

4

Lata豉 ㄆkasz

5

Kita Jan

6

Jaromin Antoni

7

Janus Robert

8

Dzia豉k S豉womir

9

Dudek Krzysztof

10

Bu熥o Damian

11

Bogda Ryszard

12

Duda Krzysztof

« powr鏒 do III liga

Copyright 安i皻okrzyski Okr璕owy Zwi您ek Tenisa Sto這wego 2009