MENU

KONTAKT

安i皻okrzyski Okr璕owy Zwi您ek Tenisa Sto這wego

ul. Krakowska 72
25-701 Kielce

email:

TERMINARZ - I RUNDA III LIGI M坒CZYZN SEZON 2013/14

I KOLEJKA

Data

Gospodarze

Go軼ie

27.10. (n) godz. 1200

KTS Sandomierz

AZS Politechnika Kielce

03.10. (cz)godz.1830

UKS Orl皻a Bilcza I

UKS Orl皻a Bilcza II

26.10. (s) godz. 1600

MZKS Alit O瘸rów

LUKS Rado嗆 Porzecze

13.10. (n) godz. 1200

UKS Meteor W帷hock II

UKS Meteor W帷hock I

 

II KOLEJKA

Data

Gospodarze

Go軼ie

19.10. (s) godz. 1700

UKS Orl皻a Bilcza II

AZS Politechnika Kielce

19.10. (s) godz. 1700

UKS Orl皻a Bilcza I

UKS Meteor W帷hock I

19.10. (s) godz. 1600

LUKS Rado嗆 Porzecze

KTS Sandomierz

19.10. (s) godz. 1600

MZKS Alit O瘸rów

UKS Meteor W帷hock II

 

III KOLEJKA

Data

Gospodarze

Go軼ie

09.11. (s) godz. 1600

AZS Politechnika Kielce

UKS Meteor W帷hock I

09.11. (s) godz. 1600

MZKS Alit O瘸rów

UKS Orl皻a Bilcza I

09.11. (s) godz. 1700

UKS Orl皻a Bilcza II

LUKS Rado嗆 Porzecze

09.11. (s) godz. 1600

KTS Sandomierz

UKS Meteor W帷hock II

 

IV KOLEJKA

Data

Gospodarze

Go軼ie

16.11. (s) godz. 1600

AZS Politechnika Kielce

MZKS Alit O瘸rów

16.11. (s) godz. 1600

KTS Sandomierz

UKS Orl皻a Bilcza I

17.11. (n) godz. 1200

UKS Meteor W帷hock I

LUKS Rado嗆 Porzecze

17.11. (n) godz. 1400

UKS Meteor W帷hock II

UKS Orl皻a Bilcza II

 

V KOLEJKA

Data

Gospodarze

Go軼ie

23.11. (s) godz. 1600

LUKS Rado嗆 Porzecze

AZS Politechnika Kielce

23.11. (s) godz. 1700

UKS Orl皻a Bilcza I

UKS Meteor W帷hock II

23.11. (s) godz. 1700

UKS Orl皻a Bilcza II

MZKS Alit O瘸rów

23.11. (s) godz. 1600

KTS Sandomierz

UKS Meteor W帷hock I

 

VI KOLEJKA

Data

Gospodarze

Go軼ie

07.12. (s) godz. 1600

AZS Politechnika Kielce

UKS Meteor W帷hock II

07.12. (s) godz. 1600

LUKS Rado嗆 Porzecze

UKS Orl皻a Bilcza I

08.12. (n) godz. 1400

UKS Meteor W帷hock I

UKS Orl皻a Bilcza II

07.12. (s) godz. 1600

MZKS Alit O瘸rów

KTS Sandomierz

 

VII KOLEJKA

Data

Gospodarze

Go軼ie

14.12. (s) godz. 1700

UKS Orl皻a Bilcza I

AZS Politechnika Kielce

14.12. (s) godz. 1700

UKS Orl皻a Bilcza II

KTS Sandomierz

15.12. (n) godz. 1200

UKS Meteor W帷hock I

MZKS Alit O瘸rów

15.12. (n) godz. 1400

UKS Meteor W帷hock II

LUKS Rado嗆 Porzecze

 

« powr鏒 do III liga

Copyright 安i皻okrzyski Okr璕owy Zwi您ek Tenisa Sto這wego 2009