MENU

KONTAKT

安i皻okrzyski Okr璕owy Zwi您ek Tenisa Sto這wego

ul. Krakowska 72
25-701 Kielce

email:

TERMINARZ - I RUNDA III LIGI M坒CZYZN SEZON 2014/15

 

Data Gospodarze Go軼ie
I Kolejka
2014.10.19 (n) godz. 12.00 10. AZS Politechnika 安i皻okrzyska
1. PKS Polonia Bia這gon II Kielce
2014.10.19 (n) godz. 12.00 9. UKS Orl皻a Bilcza IV 2. KTS Sandomierz
2014.10.19 (n) godz. 12.00 8. UKS Meteor W帷hock II 3. UKS Meteor W帷hock I
2014.10.19 (n) godz. 12.00 4. MZKS Alit O瘸rów 6. LUKS Rado嗆 Porzecze
2014.10.19 (n) godz. 12.00 7. UKS Orl皻a Bilcza III 5. UKS Orl皻a Bilcza II
II Kolejka
2014.10.26 (n) godz. 12.00 1. PKS Polonia Bia這gon II Kielce 9. UKS Orl皻a Bilcza IV
2014.10.26 (n) godz. 12.00 2. KTS Sandomierz 8. UKS Meteor W帷hock II
2014.10.26 (n) godz. 12.00 3. UKS Meteor W帷hock I 7. UKS Orl皻a Bilcza III
2014.10.26 (n) godz. 12.00 5. UKS Orl皻a Bilcza II 4. MZKS Alit O瘸rów
2014.10.26 (n) godz. 12.00 6. LUKS Rado嗆 Porzecze 10. AZS Politechnika 安i皻okrzyska
III Kolejka    
2014.11.09 (n) godz. 12.00 8. UKS Meteor W帷hock II 1. PKS Polonia Bia這gon II Kielce
2014.11.09 (n) godz. 12.00 10. AZS Politechnika 安i皻okrzyska 2. KTS Sandomierz
2014.11.09 (n) godz. 12.00 3. UKS Meteor W帷hock I 6. LUKS Rado嗆 Porzecze
2014.11.09 (n) godz. 12.00 7. UKS Orl皻a Bilcza III 4. MZKS Alit O瘸rów
2014.11.09 (n) godz. 12.00 9. UKS Orl皻a Bilcza IV 5. UKS Orl皻a Bilcza II
IV Kolejka    
2014.11.23 (n) godz. 12.00 1. PKS Polonia Bia這gon II Kielce 7. UKS Orl皻a Bilcza III
2014.11.23 (n) godz. 12.00 2. KTS Sandomierz 6. LUKS Rado嗆 Porzecze
2014.11.23 (n) godz. 12.00 5. UKS Orl皻a Bilcza II 3. UKS Meteor W帷hock I
2014.11.23 (n) godz. 12.00 4. MZKS Alit O瘸rów 9. UKS Orl皻a Bilcza IV
2014.11.23 (n) godz. 12.00 8. UKS Meteor W帷hock II 10. AZS Politechnika 安i皻okrzyska
V Kolejka    
2014.12.07 (n) godz. 12.00 6. LUKS Rado嗆 Porzecze 1. PKS Polonia Bia這gon II Kielce
2014.12.07 (n) godz. 12.00 7. UKS Orl皻a Bilcza III 2. KTS Sandomierz
2014.12.07 (n) godz. 12.00 9. UKS Orl皻a Bilcza IV 3. UKS Meteor W帷hock I
2014.12.07 (n) godz. 12.00 5. UKS Orl皻a Bilcza II 8. UKS Meteor W帷hock II
2014.12.07 (n) godz. 12.00 10. AZS Politechnika 安i皻okrzyska 4. MZKS Alit O瘸rów
VI Kolejka    
2014.12.14 (n) godz. 12.00 1. PKS Polonia Bia這gon II Kielce 5. UKS Orl皻a Bilcza II
2014.12.14 (n) godz. 12.00 4. MZKS Alit O瘸rów 2. KTS Sandomierz
2014.12.14 (n) godz. 12.00 8. UKS Meteor W帷hock II 6. LUKS Rado嗆 Porzecze
2014.12.14 (n) godz. 12.00 9. UKS Orl皻a Bilcza IV 7. UKS Orl皻a Bilcza III
2014.12.14 (n) godz. 12.00 3. UKS Meteor W帷hock I 10. AZS Politechnika 安i皻okrzyska
VII Kolejka    
2014.12.21 (n) godz. 12.00 1. PKS Polonia Bia這gon II Kielce 3. UKS Meteor W帷hock I
2014.12.21 (n) godz. 12.00 2. KTS Sandomierz 5. UKS Orl皻a Bilcza II
2014.12.21 (n) godz. 12.00 6. LUKS Rado嗆 Porzecze 9. UKS Orl皻a Bilcza IV
2014.12.21 (n) godz. 12.00 10. AZS Politechnika 安i皻okrzyska 7. UKS Orl皻a Bilcza III
2014.12.21 (n) godz. 12.00 8. UKS Meteor W帷hock II 4. MZKS Alit O瘸rów
VIII Kolejka    
2015.01.18 (n) godz. 12.00 4. MZKS Alit O瘸rów 1. PKS Polonia Bia這gon II Kielce
2015.01.18 (n) godz. 12.00 2. KTS Sandomierz 3. UKS Meteor W帷hock I
2015.01.18 (n) godz. 12.00 7. UKS Orl皻a Bilcza III 6. LUKS Rado嗆 Porzecze
2015.01.18 (n) godz. 12.00 9. UKS Orl皻a Bilcza IV 8. UKS Meteor W帷hock II
2015.01.18 (n) godz. 12.00 5. UKS Orl皻a Bilcza II 10. AZS Politechnika 安i皻okrzyska
IX Kolejka    
2015.01.25 (n) godz. 12.00 1. PKS Polonia Bia這gon II Kielce 2. KTS Sandomierz
2015.01.25 (n) godz. 12.00 3. UKS Meteor W帷hock I 4. MZKS Alit O瘸rów
2015.01.25 (n) godz. 12.00 6. LUKS Rado嗆 Porzecze 5. UKS Orl皻a Bilcza II
2015.01.25 (n) godz. 12.00 7. UKS Orl皻a Bilcza III 8. UKS Meteor W帷hock II
2015.01.25 (n) godz. 12.00 10. AZS Politechnika 安i皻okrzyska 9. UKS Orl皻a Bilcza IV

« powr鏒 do III liga

Copyright 安i皻okrzyski Okr璕owy Zwi您ek Tenisa Sto這wego 2009