MENU

KONTAKT

安i皻okrzyski Okr璕owy Zwi您ek Tenisa Sto這wego

ul. Krakowska 72
25-701 Kielce

email:

TERMINARZ - II RUNDA III LIGI M坒CZYZN SEZON 2013/14

VIII KOLEJKA

Data

Gospodarze

Go軼ie

18.01. (s) godz. 1600

AZS Politechnika Kielce

UKS Orl皻a Bilcza I

18.01. (s) godz. 1600

KTS Sandomierz

UKS Orl皻a Bilcza II

18.01. (s) godz. 1600

MZKS Alit O瘸rów

UKS Meteor W帷hock I

18.01. (s) godz. 1600

LUKS Rado嗆 Porzecze

UKS Meteor W帷hock II

IX KOLEJKA

Data

Gospodarze

Go軼ie

16.02. (n) godz. 1200

UKS Meteor W帷hock II

AZS Politechnika Kielce

15.02. (s) godz. 1600

UKS Orl皻a Bilcza I

LUKS Rado嗆 Porzecze

15.02. (s) godz. 1600

UKS Orl皻a Bilcza II

UKS Meteor W帷hock I

15.02. (s) godz. 1600

KTS Sandomierz

MZKS Alit O瘸rów

X KOLEJKA

Data

Gospodarze

Go軼ie

01.03. (s) godz. 1600

AZS Politechnika Kielce

LUKS Rado嗆 Porzecze

02.03. (n) godz. 1200

UKS Meteor W帷hock II

UKS Orl皻a Bilcza I

01.03. (s) godz. 1600

MZKS Alit O瘸rów

UKS Orl皻a Bilcza II

02.03. (n) godz. 1200

UKS Meteor W帷hock I

KTS Sandomierz

XI KOLEJKA

Data

Gospodarze

Go軼ie

15.03. (s) godz. 1600

MZKS Alit O瘸rów

AZS Politechnika Kielce

15.03. (s) godz. 1700

UKS Orl皻a Bilcza I

KTS Sandomierz

15.03. (s) godz. 1600

LUKS Rado嗆 Porzecze

UKS Meteor W帷hock I

15.03. (s) godz. 1700

UKS Orl皻a Bilcza II

UKS Meteor W帷hock II

XII KOLEJKA

Data

Gospodarze

Go軼ie

30.03. (n) godz. 1200

UKS Meteor W帷hock I

AZS Politechnika Kielce

29.03 (s) godz. 1700

UKS Orl皻a Bilcza I

MZKS Alit O瘸rów

29.03 (s) godz. 1600

LUKS Rado嗆 Porzecze

UKS Orl皻a Bilcza II

30.03. (n) godz. 1200

UKS Meteor W帷hock II

KTS Sandomierz

XIII KOLEJKA

Data

Gospodarze

Go軼ie

05.04 (s) godz. 1600

AZS Politechnika Kielce

UKS Orl皻a Bilcza II

06.04. (n) godz. 1200

UKS Meteor W帷hock I

UKS Orl皻a Bilcza I

05.04 (s) godz. 1600

KTS Sandomierz

LUKS Rado嗆 Porzecze

06.04. (n) godz. 1200

UKS Meteor W帷hock II

MZKS Alit O瘸rów

XIV KOLEJKA

Data

Gospodarze

Go軼ie

26.04. (s) godz. 1600

AZS Politechnika Kielce

KTS Sandomierz

26.04. (s) godz. 1700

UKS Orl皻a Bilcza II

UKS Orl皻a Bilcza I

26.04. (s) godz. 1600

LUKS Rado嗆 Porzecze

MZKS Alit O瘸rów

27.04 (n) godz. 1200

UKS Meteor W帷hock I

UKS Meteor W帷hock II

 

1             -              AZS Politechnika Kielce

2                          UKS Orl皻a Bilcza I

3             -              LUKS Rado嗆 Porzecze

4             -              UKS Meteor W帷hock II

5             -              MZKS Alit O瘸rów

6             -              UKS Meteor W帷hock I

7             -              UKS Orl皻a Bilcza II

8             -              KTS Sandomierz

 

1-2    4-1    1-3   5-1   6-1   1-7   1-8 

3-4    2-3    4-2   2-8   2-5   6-2   7-2

5-6    7-6    5-7   3-6   3-7   8-3   3-5

8-7    8-5    6-8   7-4   4-8   4-5   6-4

 

« powr鏒 do III liga

Copyright 安i皻okrzyski Okr璕owy Zwi您ek Tenisa Sto這wego 2009