MENU

KONTAKT

安i皻okrzyski Okr璕owy Zwi您ek Tenisa Sto這wego

ul. Krakowska 72
25-701 Kielce

email:

TERMINARZ NA SEZON 2012/13 - I RUNDA II LIGI M坒CZYZN

 Terminarz II LM na I rund rozgrywek w

TENISIE STOΜWYM – SEZON 2012/2013

Data

wynik

Gospodarz

Go嗆

Kolejka 

I

22.09.12

Sobota  godz.16,00

 

1

1 UKS  Fungis Maków    godz. 15,OO

12 KS Legion Skierniewice

2

2 ΡSR Agrosad-BroW璕 Buczek

11 LKS Jutrzenka Bychlew

3

3 LKS Bia豉 Rawska

10 PKS Polonia Bia這gon Kielce

4

4 KS Energetyk ód

9 KS Elta ód

 

5

5 SKTS Skar篡sko-Kamienna

8 LKS  Omega Kleszczów

 

6

6 UMKS Ksi篹ak υwicz

7 KTS Sandomierz

Kolejka

II

23.09.12

Niedziela godz.12,00

 

7

12 KS Legion Skierniewice

7 KTS Sandomierz

8

11 LKS Jutrzenka Bychlew  21.09  godz. 18,00

3 LKS Bia豉 Rawska

9

10 PKS Polonia Bia這gon Kielce

4 KS Energetyk ód

10

9 KS Elta ód

5 SKTS Skar篡sko-Kamienna

 

11

8 LKS  Omega Kleszczów    21.09 godz. 17,00

6 UMKS Ksi篹ak υwicz

 

12

1 UKS  Fungis Maków       29.09  godz.  16,00

2 ΡSR Agrosad-BroW璕 Buczek

Kolejka

III

13.10.12

Sobota  godz.16,00

 

13

2 ΡSR Agrosad-BroW璕 Buczek

12 KS Legion Skierniewice

14

3 LKS Bia豉 Rawska

1 UKS  Fungis Maków

15

4 KS Energetyk ód

11 LKS Jutrzenka Bychlew

16

5 SKTS Skar篡sko-Kamienna

10 PKS Polonia Bia這gon Kielce

 

17

6 UMKS Ksi篹ak υwicz

9 KS Elta ód

 

18

7 KTS Sandomierz        godz. 13.00

8  LKS  Omega Kleszczów

Kolejka

IV

14.10.12

Niedziela  godz.12,00

 

19

12 KS Legion Skierniewice

8  LKS  Omega Kleszczów

20

11 LKS Jutrzenka Bychlew

5 SKTS Skar篡sko-Kamienna

21

10 PKS Polonia Bia這gon Kielce

6 UMKS Ksi篹ak υwicz

22

9 KS Elta ód

7 KTS Sandomierz

 

23

1 UKS  Fungis Maków

4 KS Energetyk ód

 

24

2 ΡSR Agrosad-BroW璕 Buczek

3 LKS Bia豉 Rawska

Kolejka

V

20.10.12

Sobota  godz.16,00

 

25

3 LKS Bia豉 Rawska

12 KS Legion Skierniewice

26

4 KS Energetyk ód

2 ΡSR Agrosad-BroW璕 Buczek

27

5 SKTS Skar篡sko-Kamienna

1 UKS  Fungis Maków

28

6 UMKS Ksi篹ak υwicz

11 LKS Jutrzenka Bychlew

29

7 KTS Sandomierz

10 PKS Polonia Bia這gon Kielce

30

8 LKS  Omega Kleszczów   19.10 godz. 17,00

9 KS Elta ód

ód

Kolejka

VI

21.10.12

Niedziela  godz.12,00

 

31

12 KS Legion Skierniewice

9 KS Elta ód

32

11 LKS Jutrzenka Bychlew

7 KTS Sandomierz

33

10 PKS Polonia Bia這gon Kielce

8 LKS  Omega Kleszczów

34

1 UKS  Fungis Maków

6 UMKS Ksi篹ak υwicz

35

2 ΡSR Agrosad-BroW璕 Buczek

5 SKTS Skar篡sko-Kamienna

36

3 LKS Bia豉 Rawska

4 KS Energetyk ód

Kolejka

VII

03.11.12

Sobota  godz.16,00

 

37

4 KS Energetyk ód

12 KS Legion Skierniewice

38

5 SKTS Skar篡sko-Kamienna

3 LKS Bia豉 Rawska

39

6 UMKS Ksi篹ak υwicz

2 ΡSR Agrosad-BroW璕 Buczek

40

7 KTS Sandomierz

1 UKS  Fungis Maków

41

8 LKS  Omega Kleszczów   02.11 godz. 17,00

11 LKS Jutrzenka Bychlew

42

9 KS Elta ód

10 PKS Polonia Bia這gon Kielce

Kolejka 

VIII

10.11.12

     Sobota  godz.16,00

 

43

12 KS Legion Skierniewice

10 PKS Polonia Bia這gon Kielce

44

11 LKS Jutrzenka Bychlew

9 KS Elta ód

45

1 UKS  Fungis Maków

8 LKS  Omega Kleszczów 

46

2 ΡSR Agrosad-BroW璕 Buczek  godz. 14,00

7 KTS Sandomierz

47

3 LKS Bia豉 Rawska

6 UMKS Ksi篹ak υwicz

 

48

4 KS Energetyk ód

5 SKTS Skar篡sko-Kamienna

Kolejka 

IX

17.11.12

Sobota  godz.16,00

 

49

5 SKTS Skar篡sko-Kamienna

12 KS Legion Skierniewice

50

6 UMKS Ksi篹ak υwicz

4 KS Energetyk ód

51

7 KTS Sandomierz        04.11 godz.  12,00

3 LKS Bia豉 Rawska

52

8 LKS  Omega Kleszczów     godz. 14,00

2 ΡSR Agrosad-BroW璕 Buczek

53

9 KS Elta ód

1  UKS  Fungis Maków

54

10 PKS Polonia Bia這gon Kielce

11 LKS Jutrzenka Bychlew

Kolejka 

X

24.11.12

Sobota  godz.16,00

 

55

12  KS Legion Skierniewice

11 LKS Jutrzenka Bychlew

56

1 UKS  Fungis Maków

10 PKS Polonia Bia這gon Kielce

57

2 ΡSR Agrosad-BroW璕 Buczek

9 KS Elta ód

58

3 LKS Bia豉 Rawska

8 LKS  Omega Kleszczów

59

4 KS Energetyk ód

7 KTS Sandomierz

60

5 SKTS Skar篡sko-Kamienna

6 UMKS Ksi篹ak υwicz

Kolejka 

XI

01.12.12

Sobota  godz.16,00

 

61

6 UMKS Ksi篹ak υwicz

12 KS Legion Skierniewice

62

7 KTS Sandomierz

5 SKTS Skar篡sko-Kamienna

63

8 LKS  Omega Kleszczów    godz. 12,00

4 KS Energetyk ód

64

9 KS Elta ód

3 LKS Bia豉 Rawska

65

10 PKS Polonia Bia這gon Kielce

2 ΡSR Agrosad-BroW璕 Buczek

66

11 LKS Jutrzenka Bychlew

1 UKS  Fungis Maków

Dru篡na MKS Jedynka ód  wycofa豉 si z rozgrywek, WGiD uzupe軟i sk豉d II ligi dru篡n - PKS Polonia Bia這gon Kielce

Informacje o wynikach meczy nale篡 sk豉da telefonicznie  509 028 616 lub e-mail andrzejnitek@poczta.onet.pl

w dniu rozgrywania meczu. Orygina protoko逝 meczu dwustronny  GOSPODARZ obowi您any jest przes豉 na adres WGiD w regulaminowym terminie TYLKO E-MAILEM na adres:  andrzejnitek@poczta.onet.pl   

Za niezastosowanie si do powy窺zego b璠zie nak豉dana kara regulaminowa.

 

 

                                                                                                     Przewodnicz帷y WGiD

                                                            Andrzej Nitek

 

 

 

« powr鏒 do II liga m篹czyzn

Copyright 安i皻okrzyski Okr璕owy Zwi您ek Tenisa Sto這wego 2009