MENU

KONTAKT

安i皻okrzyski Okr璕owy Zwi您ek Tenisa Sto這wego

ul. Krakowska 72
25-701 Kielce

email:

TERMINARZ NA SEZON 2012/13 - II RUNDA II LIGI M坒CZYZN

TERMINARZ ROZGRYWEK II rundy  II  LIGI  M坒CZYZN

Sezon 2012/ 2013

 

Data

Mecze

Gospodarz

Go嗆

Kolejka

12

12.01.13

Sobota

Godz.16,00

 

6 KS Energetyk AM Dzianiny ód

1 LKS Omega Kleszczów

 

5 LKS Bia豉 Rawska

2 KTS Sandomierz

 

3 KS Legion Skierniewice godz. 17,oo

4 SKTS Skar篡sko Kamienna

 

Grupa  spadkowa

 

 

6 PKS Polonia Bia這gon Kielce

1 UKS Fungis Maków

 

5 KS Elta ód                godz. 14,oo

2 UMKS Ksi篹ak υwicz

 

4 LKS Jutrzenka Bychlew

3 ΡSR Agrosad-BroW璕 Buczek

Kolejka

13

09.02.13

Sobota  

Godz.16,00

 

 

 

1 LKS Omega Kleszczów  godz. 11,30

4 SKTS Skar篡sko Kamienna

 

2 KTS Sandomierz

6 KS Energetyk AM Dzianiny ód

 

3 KS Legion Skierniewice  godz. 14,oo

5 LKS Bia豉 Rawska

 

Grupa  spadkowa

 

 

1 UKS Fungis Maków 02.02 godz. 16,oo

4 LKS Jutrzenka Bychlew

 

2 UMKS Ksi篹ak υwicz

6 PKS Polonia Bia這gon Kielce

 

5 KS Elta ód               godz. 14,oo

3 ΡSR Agrosad-BroW璕 Buczek

Kolejka

14

09.03.13

Sobota

Godz.16,00

 

 

1 LKS Omega Kleszczów

5 LKS Bia豉 Rawska

 

2 KTS Sandomierz

3 KS Legion Skierniewice

 

4 SKTS Skar篡sko Kamienna

6 KS Energetyk AM Dzianiny ód

 

Grupa  spadkowa

 

 

1 UKS Fungis Maków

5 KS Elta ód

 

3 ΡSR Agrosad-BroW璕 Buczek

2 UMKS Ksi篹ak υwicz

 

4 LKS Jutrzenka Bychlew  

6 PKS Polonia Bia這gon Kielce

Kolejka

15

06.04.13

Sobota

Godz.16,00

 

 

1 LKS Omega Kleszczów

3 KS Legion Skierniewice

 

4 SKTS Skar篡sko Kamienna

2 KTS Sandomierz

 

6 KS Energetyk AM Dzianiny ód

5 LKS Bia豉 Rawska

 

Grupa  spadkowa

 

 

3 ΡSR Agrosad-BroW璕 Buczek

1 UKS Fungis Maków

 

4 LKS Jutrzenka Bychlew  

2 UMKS Ksi篹ak υwicz

 

6 PKS Polonia Bia這gon Kielce

5 KS Elta ód

Kolejka

16

07.04.13

Niedziela

Godz.12,00

 

 

1 LKS Omega Kleszczów

2 KTS Sandomierz

 

3 KS Legion Skierniewice  godz. 16,oo

6 KS Energetyk AM Dzianiny ód

 

5 LKS Bia豉 Rawska

4 SKTS Skar篡sko Kamienna

 

Grupa  spadkowa

 

 

2 UMKS Ksi篹ak υwicz

1 UKS Fungis Maków

 

3 ΡSR Agrosad-BroW璕 Buczek

6 PKS Polonia Bia這gon Kielce

 

5 KS Elta ód                 godz. 14,oo

4 LKS Jutrzenka Bychlew  

 

 

Informacje o wynikach meczy nale篡 sk豉da telefonicznie  509 028 616 lub e-mail andrzejnitek@poczta.onet.pl ,

w dniu rozgrywania meczu. Orygina protoko逝 meczu GOSPODARZ obowi您any jest przes豉 na adres WGiD w regulaminowym terminie. Za niezastosowanie si do powy窺zego b璠zie nak豉dana kara regulaminowa.

 

Protokó wysy豉my na adres: 

e-mail: andrzejnitek@poczta.onet.pl

                                                                                                     Przewodnicz帷y WGiD

                                                            Andrzej Nitek

« powr鏒 do II liga m篹czyzn

Copyright 安i皻okrzyski Okr璕owy Zwi您ek Tenisa Sto這wego 2009