MENU

KONTAKT

安i皻okrzyski Okr璕owy Zwi您ek Tenisa Sto這wego

ul. Krakowska 72
25-701 Kielce

email:

TERMINARZ NA SEZON 2013/14 - I RUNDA II LIGI M坒CZYZN

I KOLEJKA

Data

Gospodarze

Go軼ie

14.09 (so) godz.16

UMKS Ksi篹ak υwicz

LKS Omega Kleszczów

22.09 (nd) godz.12

KS Legion Skierniewice

LTSR Buczek

14.09 (so) godz.16

PKS Polonia Bia這gon II Kielce

PKS Polonia Bia這gon Kielce

14.09 (so) godz.16

MLUKS Dwójka Rawa Mazowiecka

KS Energetyk AM Dzianiny ód

22.09 (nd) godz.12

GLKS Burza Pawlikowice

LKS Jutrzenka Bychlew

14.09 (so) godz.16

UKS Fungis Maków

LKS Bia豉 Rawska

 

II KOLEJKA

Data

Gospodarze

Go軼ie

21.09 (so) godz.16

LKS Omega Kleszczów

LKS Bia豉 Rawska

21.09 (so) godz.16

LTSR Buczek

PKS Polonia Bia這gon II Kielce

21.09 (so) godz.16

PKS Polonia Bia這gon Kielce

MLUKS Dwójka Rawa Mazowiecka

21.09 (so) godz.16

KS Energetyk AM Dzianiny ód

GLKS Burza Pawlikowice

28.09 (so) godz.16

LKS Jutrzenka Bychlew

UKS Fungis Maków

21.09 (so) godz.16

UMKS Ksi篹ak υwicz

KS Legion Skierniewice

 

III KOLEJKA

Data

Gospodarze

Go軼ie

26.10 (so) godz.16

KS Legion Skierniewice

LKS Omega Kleszczów

26.10 (so) godz.16

PKS Polonia Bia這gon II Kielce

UMKS Ksi篹ak υwicz

26.10 (so) godz.16

MLUKS Dwójka Rawa Mazowiecka

LTSR Buczek

26.10 (so) godz.16

GLKS Burza Pawlikowice

PKS Polonia Bia這gon Kielce

26.10 (so) godz.16

UKS Fungis Maków

KS Energetyk AM Dzianiny ód

26.10 (so) godz.12

LKS Bia豉 Rawska

LKS Jutrzenka Bychlew

 

IV KOLEJKA

Data

Gospodarze

Go軼ie

27.10 (nd) godz.12

LKS Omega Kleszczów

LKS Jutrzenka Bychlew

25.10 (pt) godz.17

LTSR Buczek

GLKS Burza Pawlikowice

27.10 (nd) godz.12

PKS Polonia Bia這gon Kielce

UKS Fungis Maków

27.10 (nd) godz.12

KS Energetyk AM Dzianiny ód

LKS Bia豉 Rawska

27.10 (nd) godz.12

UMKS Ksi篹ak υwicz

MLUKS Dwójka Rawa Mazowiecka

27.10 (nd) godz.12

KS Legion Skierniewice

PKS Polonia Bia這gon II Kielce

 

V KOLEJKA

Data

Gospodarze

Go軼ie

16.11 (so) godz.16

PKS Polonia Bia這gon II Kielce

LKS Omega Kleszczów

16.11 (so) godz.16

MLUKS Dwójka Rawa Mazowiecka

KS Legion Skierniewice

28.09 (so) godz.13

GLKS Burza Pawlikowice

UMKS Ksi篹ak υwicz

16.11 (so) godz.16

UKS Fungis Maków

LTSR Buczek

16.11 (so) godz.16

LKS Bia豉 Rawska

PKS Polonia Bia這gon Kielce

16.11 (so) godz.16

LKS Jutrzenka Bychlew

KS Energetyk AM Dzianiny ód

 

VI KOLEJKA

Data

Gospodarze

Go軼ie

17.11 (nd) godz.12

LKS Omega Kleszczów

KS Energetyk AM Dzianiny ód

17.11 (nd) godz.12

LTSR Buczek

LKS Bia豉 Rawska

17.11 (nd) godz.12

PKS Polonia Bia這gon Kielce

LKS Jutrzenka Bychlew

12.10 (so) godz.16

UMKS Ksi篹ak υwicz

UKS Fungis Maków

17.11 (nd) godz.12

KS Legion Skierniewice

GLKS Burza Pawlikowice

17.11 (nd )godz.14:15

PKS Polonia Bia這gon II Kielce

MLUKS Dwójka Rawa Mazowiecka

 

 

VII KOLEJKA

Data

Gospodarze

Go軼ie

23.11 (so) godz.16

MLUKS Dwójka Rawa Mazowiecka

LKS Omega Kleszczów

23.11 (so) godz.16

GLKS Burza Pawlikowice

PKS Polonia Bia這gon II Kielce

23.11 (so) godz.16

UKS Fungis Maków

KS Legion Skierniewice

23.11 (so) godz.12

LKS Bia豉 Rawska

UMKS Ksi篹ak υwicz

23.11 (so) godz.16

LKS Jutrzenka Bychlew

LTSR Buczek

23.11 (so) godz.16

KS Energetyk AM Dzianiny ód

PKS Polonia Bia這gon Kielce

 

VIII KOLEJKA

Data

Gospodarze

Go軼ie

07.12 (so) godz.12

LKS Omega Kleszczów

PKS Polonia Bia這gon Kielce

07.12 (so) godz.17

LTSR Buczek

KS Energetyk AM Dzianiny ód

07.12 (so) godz.16

UMKS Ksi篹ak υwicz

LKS Jutrzenka Bychlew

07.12 (so) godz.16

KS Legion Skierniewice

LKS Bia豉 Rawska

07.12 (so) godz.16

PKS Polonia Bia這gon II Kielce

UKS Fungis Maków

07.12 (so) godz.16

MLUKS Dwójka Rawa Mazowiecka

GLKS Burza Pawlikowice

 

IX KOLEJKA

Data

Gospodarze

Go軼ie

08.12 (nd) godz.12

GLKS Burza Pawlikowice

LKS Omega Kleszczów

08.12 (nd) godz.12

UKS Fungis Maków

MLUKS Dwójka Rawa Mazowiecka

08.12 (nd) godz.12

LKS Bia豉 Rawska

PKS Polonia Bia這gon II Kielce

08.12 (nd) godz.12

LKS Jutrzenka Bychlew

KS Legion Skierniewice

06.12 (pt) godz.18:30

KS Energetyk AM Dzianiny ód

UMKS Ksi篹ak υwicz

08.12 (nd) godz.12

PKS Polonia Bia這gon Kielce

LTSR Buczek

 

X KOLEJKA

Data

Gospodarze

Go軼ie

13.12 (pt) godz.17

LKS Omega Kleszczów

LTSR Buczek

14.12 (so) godz.16

UMKS Ksi篹ak υwicz

PKS Polonia Bia這gon Kielce

14.12 (so) godz.16

KS Legion Skierniewice

KS Energetyk AM Dzianiny ód

14.12 (so) godz.16

PKS Polonia Bia這gon II Kielce

LKS Jutrzenka Bychlew

14.12 (so) godz.16

MLUKS Dwójka Rawa Mazowiecka

LKS Bia豉 Rawska

14.12 (so) godz.16

GLKS Burza Pawlikowice

UKS Fungis Maków

 

XI KOLEJKA

Data

Gospodarze

Go軼ie

15.12 (nd) godz.12

UKS Fungis Maków

LKS Omega Kleszczów

15.12 (nd) godz.12

LKS Bia豉 Rawska

GLKS Burza Pawlikowice

15.12 (nd) godz.12

LKS Jutrzenka Bychlew

MLUKS Dwójka Rawa Mazowiecka

15.12 (nd) godz.12

KS Energetyk AM Dzianiny ód

PKS Polonia Bia這gon II Kielce

15.12 (nd) godz.12

PKS Polonia Bia這gon Kielce

KS Legion Skierniewice

15.12 (nd) godz.12

LTSR Buczek

UMKS Ksi篹ak υwicz

 

« powr鏒 do II liga m篹czyzn

Copyright 安i皻okrzyski Okr璕owy Zwi您ek Tenisa Sto這wego 2009