MENU

KONTAKT

安i皻okrzyski Okr璕owy Zwi您ek Tenisa Sto這wego

ul. Krakowska 72
25-701 Kielce

email:

TERMINARZ NA SEZON 2014/15 - I RUNDA II LIGI M坒CZYZN

 

Data Gospodarze Go軼ie
I Kolejka    
2014.09.20 (so) godz. 16.00 LKS Bia豉 Rawska LTSR Buczek
2014.09.20 (so) godz. 16.00 KS Legion Skierniewice LUKS Start Przygów
2014.09.23 (wt) godz. 17.30 MLUKS Dwójka Rawa Mazowiecka GLKS Burza Pawlikowice
2014.09.20 (so) godz. 16.00 UMKS Ksi篹ak υwicz LKS Jutrzenka Bychlew
2014.09.20 (so) godz. 16.00 KS Energetyk AM Dzianiny ód UKS Fungis Maków
2014.10.12 (n) godz. 12.00 PKS Polonia Bia這gon Kielce UKS Orl皻a Bilcza
II Kolejka    
2014.10.04 (so) godz. 16.00 LTSR Buczek UKS Orl皻a Bilcza
2014.10.04 (so) godz. 16.00 LUKS Start Przygów MLUKS Dwójka Rawa Mazowiecka
2014.10.04 (so) godz. 16.00
GLKS Burza Pawlikowice UMKS Ksi篹ak υwicz
2014.10.04 (so) godz. 14.00
LKS Jutrzenka Bychlew KS Energetyk AM Dzianiny ód
2014.10.04 (so) godz. 16.00
UKS Fungis Maków PKS Polonia Bia這gon Kielce
2014.10.04 (so) godz. 16.00 LKS Bia豉 Rawska KS Legion Skierniewice
III Kolejka    
2014.10.26 (n) godz. 12.00 KS Legion Skierniewice LTSR Buczek
2014.10.26 (n) godz. 12.00 MLUKS Dwójka Rawa Mazowiecka LKS Bia豉 Rawska
2014.10.26 (n) godz. 12.00 UMKS Ksi篹ak υwicz LUKS Start Przygów
2014.10.26 (n) godz. 12.00 KS Energetyk AM Dzianiny ód GLKS Burza Pawlikowice
2014.10.26 (n) godz. 12.00 PKS Polonia Bia這gon Kielce LKS Jutrzenka Bychlew
2014.11.08 (so) godz. 16.00 UKS Orl皻a Bilcza UKS Fungis Maków
IV Kolejka    
2014.11.09 (n) godz. 12.00 LTSR Buczek UKS Fungis Maków
2014.11.09 (n) godz. 12.00 LUKS Start Przygów KS Energetyk AM Dzianiny ód
2014.11.09 (n) godz. 12.00 GLKS Burza Pawlikowice PKS Polonia Bia這gon Kielce
2014.11.09 (n) godz. 12.00 LKS Jutrzenka Bychlew UKS Orl皻a Bilcza
2014.11.09 (n) godz. 12.00 LKS Bia豉 Rawska UMKS Ksi篹ak υwicz
2014.11.09 (n) godz. 12.00 KS Legion Skierniewice MLUKS Dwójka Rawa Mazowiecka
V Kolejka    
2014.11.16 (n) godz. 12.00 MLUKS Dwójka Rawa Mazowiecka LTSR Buczek
2014.11.16 (n) godz. 12.00 UMKS Ksi篹ak υwicz KS Legion Skierniewice
2014.11.16 (n) godz. 12.00 KS Energetyk AM Dzianiny ód LKS Bia豉 Rawska
2014.11.16 (n) godz. 12.00 PKS Polonia Bia這gon Kielce LUKS Start Przygów
2014.11.16 (n) godz. 12.00 UKS Orl皻a Bilcza GLKS Burza Pawlikowice
2014.11.22 (so) godz. 16.00 UKS Fungis Maków LKS Jutrzenka Bychlew
VI Kolejka    
2014.11.23 (n) godz. 12.00 LTSR Buczek LKS Jutrzenka Bychlew
2014.11.23 (n) godz. 12.00 LUKS Start Przygów UKS Orl皻a Bilcza
2014.11.23 (n) godz. 12.00 GLKS Burza Pawlikowice UKS Fungis Maków
2014.11.23 (n) godz. 12.00 LKS Bia豉 Rawska PKS Polonia Bia這gon Kielce
2014.11.23 (n) godz. 12.00 KS Legion Skierniewice KS Energetyk AM Dzianiny ód
2014.11.23 (n) godz. 12.00 MLUKS Dwójka Rawa Mazowiecka UMKS Ksi篹ak υwicz
VII Kolejka    
2014.12.07 (n) godz. 12.00 UMKS Ksi篹ak υwicz LTSR Buczek
2014.12.07 (n) godz. 12.00 KS Energetyk AM Dzianiny ód MLUKS Dwójka Rawa Mazowiecka
2014.12.07 (n) godz. 12.00 PKS Polonia Bia這gon Kielce KS Legion Skierniewice
2014.12.07 (n) godz. 12.00 UKS Orl皻a Bilcza LKS Bia豉 Rawska
2014.12.13 (so) godz. 14.00 UKS Fungis Maków LUKS Start Przygów
2014.12.07 (n) godz. 12.00 LKS Jutrzenka Bychlew GLKS Burza Pawlikowice
VIII Kolejka    
2014.12.14 (n) godz. 12.00 LTSR Buczek GLKS Burza Pawlikowice
2014.12.14 (n) godz. 12.00 LUKS Start Przygów LKS Jutrzenka Bychlew
2014.12.14 (n) godz. 12.00 LKS Bia豉 Rawska UKS Fungis Maków
2014.12.14 (n) godz. 16.00 KS Legion Skierniewice UKS Orl皻a Bilcza
2014.12.14 (n) godz. 12.00 MLUKS Dwójka Rawa Mazowiecka PKS Polonia Bia這gon Kielce
2014.12.14 (n) godz. 12.00 UMKS Ksi篹ak υwicz KS Energetyk AM Dzianiny ód
IX Kolejka    
2014.12.21 (n) godz. 12.00 KS Energetyk AM Dzianiny ód LTSR Buczek
2014.12.21 (n) godz. 12.00 PKS Polonia Bia這gon Kielce UMKS Ksi篹ak υwicz
2014.12.21 (n) godz. 12.00 UKS Orl皻a Bilcza MLUKS Dwójka Rawa Mazowiecka
2014.09.21 (n) godz. 11.00 UKS Fungis Maków KS Legion Skierniewice
2014.12.21 (n) godz. 12.00 LKS Jutrzenka Bychlew LKS Bia豉 Rawska
2014.12.21 (n) godz. 12.00 GLKS Burza Pawlikowice LUKS Start Przygów
X Kolejka    
2015.01.17 (so) godz. 16.00 LTSR Buczek LUKS Start Przygów
2015.01.17 (so) godz. 16.00 LKS Bia豉 Rawska GLKS Burza Pawlikowice
2015.01.17 (so) godz. 16.00 KS Legion Skierniewice LKS Jutrzenka Bychlew
2015.01.17 (so) godz. 16.00 MLUKS Dwójka Rawa Mazowiecka UKS Fungis Maków
2015.01.17 (so) godz. 16.00 UMKS Ksi篹ak υwicz UKS Orl皻a Bilcza
2015.01.17 (so) godz. 16.00 KS Energetyk AM Dzianiny ód PKS Polonia Bia這gon Kielce
XI Kolejka    
2015.01.18 (n) godz. 12.00 PKS Polonia Bia這gon Kielce LTSR Buczek
2015.01.18 (n) godz. 12.00 UKS Orl皻a Bilcza KS Energetyk AM Dzianiny ód
2015.01.18 (n) godz. 12.00 UKS Fungis Maków UMKS Ksi篹ak υwicz
2015.01.18 (n) godz. 12.00 LKS Jutrzenka Bychlew MLUKS Dwójka Rawa Mazowiecka
2015.01.18 (n) godz. 12.00 GLKS Burza Pawlikowice KS Legion Skierniewice
2015.01.18 (n) godz. 12.00 LUKS Start Przygów LKS Bia豉 Rawska

« powr鏒 do II liga m篹czyzn

Copyright 安i皻okrzyski Okr璕owy Zwi您ek Tenisa Sto這wego 2009