MENU

KONTAKT

安i皻okrzyski Okr璕owy Zwi您ek Tenisa Sto這wego

ul. Krakowska 72
25-701 Kielce

email:

TERMINARZ NA SEZON 2016/17 - I RUNDA II LIGI M坒CZYZN

Data Gospodarze Go軼ie
I Kolejka    
2016.10.13 (cz) godz. 18.00 4. UKS Orl皻a Bilcza 9. UKS Orl皻a Bilcza II
2016.10.14 (pt) godz. 17.30 2. UKS Meteor W帷hock 6. UKS Meteor W帷hock II
2016.10.14 (pt) godz. 17.00 7. PKS Polonia Bia這gon Kielce 8. PKS Polonia Bia這gon II Kielce
II Kolejka    
2016.10.22 (so) godz. 12.00 - 1. KTS Sandomierz
2016.10.22 (so) godz. 12.30 9. UKS Orl皻a Bilcza II 2. UKS Meteor W帷hock
2016.10.22 (so) godz. 12.00 8. PKS Polonia Bia這gon II Kielce 3. MZKS Alit O瘸rów
2016.10.22 (so) godz. 12.30 4. UKS Orl皻a Bilcza 6. UKS Meteor W帷hock II
2016.10.21 (pt) godz. 19.00 7. PKS Polonia Bia這gon Kielce 5. LUKS Rado嗆 Porzecze
III Kolejka    
2016.10.23 (n) godz. 12.00 1. KTS Sandomierz 9. UKS Orl皻a Bilcza II
2016.10.23 (n) godz. 12.00 2. UKS Meteor W帷hock 8. PKS Polonia Bia這gon II Kielce
2016.10.22 (so) godz. 14.00 3. MZKS Alit O瘸rów 7. PKS Polonia Bia這gon Kielce
2016.10.23 (n) godz. 12.00 5. LUKS Rado嗆 Porzecze 4. UKS Orl皻a Bilcza
2016.10.23 (n) godz. 12.00 6. UKS Meteor W帷hock II -
IV Kolejka    
2016.11.05 (so) godz. 11.00 8. PKS Polonia Bia這gon II Kielce 1. KTS Sandomierz
2016.11.06 (n) godz. 12.00 - 2. UKS Meteor W帷hock
2016.11.06 (n) godz. 12.00 3. MZKS Alit O瘸rów 6. UKS Meteor W帷hock II
2016.11.05 (so) godz. 14.00 7. PKS Polonia Bia這gon Kielce 4. UKS Orl皻a Bilcza
2016.11.05 (so) godz. 12.30 9. UKS Orl皻a Bilcza II 5. LUKS Rado嗆 Porzecze
V Kolejka    
2016.11.13 (n) godz. 12.00 1. KTS Sandomierz 7. PKS Polonia Bia這gon Kielce
2016.11.13 (n) godz. 12.00 5. LUKS Rado嗆 Porzecze 3. MZKS Alit O瘸rów
2016.11.13 (n) godz. 12.00 8. PKS Polonia Bia這gon II Kielce -
VI Kolejka    
2016.11.20 (n) godz. 12.00 6. UKS Meteor W帷hock II 1. KTS Sandomierz
2016.11.19 (so) godz. 14.00 7. PKS Polonia Bia這gon Kielce 2. UKS Meteor W帷hock
2016.11.19 (so) godz. 12.30 9. UKS Orl皻a Bilcza II 3. MZKS Alit O瘸rów
2016.11.20 (n) godz. 12.00 5. LUKS Rado嗆 Porzecze 8. PKS Polonia Bia這gon II Kielce
2016.11.20 (n) godz. 12.00 - 4. UKS Orl皻a Bilcza
VII Kolejka    
2016.12.10 (so) godz. 12.00 1. KTS Sandomierz 5. LUKS Rado嗆 Porzecze
2016.12.10 (so) godz. 12.30 4. UKS Orl皻a Bilcza 2. UKS Meteor W帷hock
2016.12.10 (so) godz. 14.00 8. PKS Polonia Bia這gon II Kielce 6. UKS Meteor W帷hock II
2016.12.10 (so) godz. 12.30 9. UKS Orl皻a Bilcza II 7. PKS Polonia Bia這gon Kielce
2016.12.10 (so) godz. 12.00 3. MZKS Alit O瘸rów -
VIII Kolejka    
2016.12.11 (n) godz. 12.00 1. KTS Sandomierz 3. MZKS Alit O瘸rów
2016.12.11 (n) godz. 12.00 2. UKS Meteor W帷hock 5. LUKS Rado嗆 Porzecze
2016.12.11 (n) godz. 12.00 6. UKS Meteor W帷hock II 9. UKS Orl皻a Bilcza II
2016.12.11 (n) godz. 12.00 - 7. PKS Polonia Bia這gon Kielce
2016.12.11 (n) godz. 12.00 8. PKS Polonia Bia這gon II Kielce 4. UKS Orl皻a Bilcza
IX Kolejka    
2017.01.14 (so) godz. 12.30 4. UKS Orl皻a Bilcza 1. KTS Sandomierz
2017.01.14 (so) godz. 12.00 2. UKS Meteor W帷hock 3. MZKS Alit O瘸rów
2017.01.14 (so) godz. 14.00 7. PKS Polonia Bia這gon Kielce 6. UKS Meteor W帷hock II
2017.01.14 (so) godz. 12.30 9. UKS Orl皻a Bilcza II 8. PKS Polonia Bia這gon II Kielce
2017.01.14 (so) godz. 12.00 5. LUKS Rado嗆 Porzecze -
X Kolejka    
2017.01.15 (n) godz. 12.00 1. KTS Sandomierz 2. UKS Meteor W帷hock
2017.01.15 (n) godz. 12.00 3. MZKS Alit O瘸rów 4. UKS Orl皻a Bilcza
2017.01.15 (n) godz. 12.00 6. UKS Meteor W帷hock II 5. LUKS Rado嗆 Porzecze
2017.01.15 (n) godz. 12.00 - 9. UKS Orl皻a Bilcza II

« powr鏒 do II liga m篹czyzn

Copyright 安i皻okrzyski Okr璕owy Zwi您ek Tenisa Sto這wego 2009