MENU

KONTAKT

安i皻okrzyski Okr璕owy Zwi您ek Tenisa Sto這wego

ul. Krakowska 72
25-701 Kielce

email:

TERMINARZ NA SEZON 2016/17 - II RUNDA II LIGI M坒CZYZN

Data

Gospodarze

Go軼ie

Wynik

XI Kolejka

 

 

 

2017.03.11 (so) godz. 12.30

8. UKS Orl皻a Bilcza II

3. UKS Orl皻a Bilcza

 

2017.03.11 (so) godz. 12.30

9. UKS Meteor W帷hock II

5. UKS Meteor W帷hock

 

2017.03.11 (so) godz. 14.00

4. PKS Polonia Bia這gon II Kielce

2. PKS Polonia Bia這gon Kielce

 

XII Kolejka

 

 

 

2017.03.12 (n) godz. 12.00

1. KTS Sandomierz

-

 

2017.03.12 (n) godz. 12.00

9. UKS Meteor W帷hock II

2. PKS Polonia Bia這gon Kielce

 

2017.03.12 (n) godz. 12.00

8.

3.

 

2017.03.12 (n) godz. 12.00

4. PKS Polonia Bia這gon II Kielce

6. LUKS Rado嗆 Porzecze

 

2017.03.12 (n) godz. 12.00

7. MZKS Alit O瘸rów

5. UKS Meteor W帷hock

 

XIII Kolejka

 

 

 

2017.03.18 (so) godz. 12.00

1. KTS Sandomierz

9. UKS Meteor W帷hock II

 

2017.03.18 (so) godz. 14.00

2. PKS Polonia Bia這gon Kielce

8. UKS Orl皻a Bilcza II

 

2017.03.18 (so) godz. 12.30

3. UKS Orl皻a Bilcza

7. MZKS Alit O瘸rów

 

2017.03.18 (so) godz. 14.00

4. PKS Polonia Bia這gon II Kielce

5. UKS Meteor W帷hock

 

2017.03.18 (so) godz. 12.30

6. LUKS Rado嗆 Porzecze

-

 

XIV Kolejka

 

 

 

2017.03.25 (so) godz. 12.30

8. UKS Orl皻a Bilcza II

1. KTS Sandomierz

 

2017.03.25 (so) godz. 14.00

2. PKS Polonia Bia這gon Kielce

-

 

2017.03.25 (so) godz. 12.30

3. UKS Orl皻a Bilcza

6. LUKS Rado嗆 Porzecze

 

2017.03.25 (so) godz. 12.00

7. MZKS Alit O瘸rów

4. PKS Polonia Bia這gon II Kielce

 

2017.03.25 (so) godz. 12.00

9.

5.

 

XV Kolejka

 

 

 

2017.03.26 (n) godz. 12.00

7. MZKS Alit O瘸rów

1. KTS Sandomierz

 

2017.03.26 (n) godz. 12.00

6. LUKS Rado嗆 Porzecze

2. PKS Polonia Bia這gon Kielce

 

2017.03.26 (n) godz. 12.00

5. UKS Meteor W帷hock

3. UKS Orl皻a Bilcza

 

2017.03.26 (n) godz. 12.00

9. UKS Meteor W帷hock II

4. PKS Polonia Bia這gon II Kielce

 

2017.03.26 (n) godz. 12.00

8. UKS Orl皻a Bilcza II

-

 

XVI Kolejka

 

 

 

2017.04.02 (n) godz. 12.00

6. LUKS Rado嗆 Porzecze

1. KTS Sandomierz

 

2017.04.02 (n) godz. 12.00

2. PKS Polonia Bia這gon Kielce

7. MZKS Alit O瘸rów

 

2017.04.02 (n) godz. 12.00

9. UKS Meteor W帷hock II

3. UKS Orl皻a Bilcza

 

2017.04.02 (n) godz. 12.00

4. PKS Polonia Bia這gon II Kielce

-

 

2017.04.02 (n) godz. 12.00

5. UKS Meteor W帷hock

8. UKS Orl皻a Bilcza II

 

XVII Kolejka

 

 

 

2017.04.08 (so) godz. 12.00

5. UKS Meteor W帷hock

1. KTS Sandomierz

 

2017.04.08 (so) godz. 12.00

4.

2.

 

2017.04.08 (so) godz. 12.30

3. UKS Orl皻a Bilcza

-

 

2017.04.08 (so) godz. 12.00

6. LUKS Rado嗆 Porzecze

8. UKS Orl皻a Bilcza II

 

2017.04.08 (so) godz. 12.00

9. UKS Meteor W帷hock II

7. MZKS Alit O瘸rów

 

XVIII Kolejka

 

 

 

2017.04.22 (so) godz. 12.00

1. KTS Sandomierz

3. UKS Orl皻a Bilcza

 

2017.04.22 (so) godz. 12.00

5. UKS Meteor W帷hock

2. PKS Polonia Bia這gon Kielce

 

2017.04.22 (so) godz. 12.00

6. LUKS Rado嗆 Porzecze

9. UKS Meteor W帷hock II

 

2017.04.22 (so) godz. 14.00

4. PKS Polonia Bia這gon II Kielce

8. UKS Orl皻a Bilcza II

 

2017.04.22 (so) godz. 12.00

7. MZKS Alit O瘸rów

-

 

XIX Kolejka

 

 

 

2017.04.23 (n) godz. 12.00

1. KTS Sandomierz

4. PKS Polonia Bia這gon II Kielce

 

2017.04.23 (n) godz. 12.00

3. UKS Orl皻a Bilcza

2. PKS Polonia Bia這gon Kielce

 

2017.04.23 (n) godz. 12.00

5. UKS Meteor W帷hock

-

 

2017.04.23 (n) godz. 12.00

7. MZKS Alit O瘸rów

6. LUKS Rado嗆 Porzecze

 

2017.04.23 (n) godz. 12.00

8. UKS Orl皻a Bilcza II

9. UKS Meteor W帷hock II

 

XX Kolejka

 

 

 

2017.04.29 (so) godz. 14.00

2. PKS Polonia Bia這gon Kielce

1. KTS Sandomierz

 

2017.04.29 (so) godz. 12.30

3. UKS Orl皻a Bilcza

4. PKS Polonia Bia這gon II Kielce

 

2017.04.29 (so) godz. 12.00

6. LUKS Rado嗆 Porzecze

5. UKS Meteor W帷hock

 

2017.04.29 (so) godz. 12.00

7. MZKS Alit O瘸rów

8. UKS Orl皻a Bilcza II

 

2017.04.29 (so) godz. 12.00

9. UKS Meteor W帷hock II

-

 

« powr鏒 do II liga m篹czyzn

Copyright 安i皻okrzyski Okr璕owy Zwi您ek Tenisa Sto這wego 2009