MENU

KONTAKT

安i皻okrzyski Okr璕owy Zwi您ek Tenisa Sto這wego

ul. Krakowska 72
25-701 Kielce

email:

TERMINARZ NA SEZON 2018/19 - II RUNDA III LIGI M坒CZYZN

Data   Gospodarze   Go軼ie Wynik
XI Kolejka          
2019.02.23 (so) godz. 13.00 1 KS Polonia KAWAH Kielce x -  
2019.02.23 (so) godz. 13.00 5 KTS Sandomierz 2 STS Zgoda Janik  
2019.02.23 (so) godz. 13.00 4 UKS Orl皻a Bilcza II 3 UKS Meteor W帷hock  
           
2019.02.23 (so) godz. 16.00 6 MZKS Alit O瘸rów x -  
2019.02.23 (so) godz. 13.00 7 UKS Orl皻a Bilcza 10 KS 名IT Dzia這szyce  
2019.02.23 (so) godz. 13.00 8 LUKS Rado嗆 Porzecze 9 UKS Meteor W帷hock II  
XII Kolejka          
2019.03.02 (so) godz. 13.00 1 KS Polonia KAWAH Kielce 5 KTS Sandomierz  
2019.03.02 (so) godz. 13.00 2 STS Zgoda Janik 3 UKS Meteor W帷hock  
2019.03.02 (so) godz. 13.00 4 UKS Orl皻a Bilcza II x    
           
2019.03.02 (so) godz. 16.00 6 MZKS Alit O瘸rów 10 KS 名IT Dzia這szyce  
2019.03.02 (so) godz. 13.00 7 UKS Orl皻a Bilcza 8 LUKS Rado嗆 Porzecze  
2019.03.02 (so) godz. 13.00 x   9 UKS Meteor W帷hock II  
XIII Kolejka          
2019.03.23 (so) godz. 13.00 4 UKS Orl皻a Bilcza II 1 KS Polonia KAWAH Kielce  
2019.03.23 (so) godz. 13.00 3 UKS Meteor W帷hock 5 KTS Sandomierz  
2019.03.23 (so) godz. 13.00 2 STS Zgoda Janik x    
           
2019.03.23 (so) godz. 16.00 6 MZKS Alit O瘸rów 9 UKS Meteor W帷hock II  
2019.03.23 (so) godz. 13.00 7 UKS Orl皻a Bilcza x    
2019.03.23 (so) godz. 13.00 10 KS 名IT Dzia這szyce 8 LUKS Rado嗆 Porzecze  
XIV Kolejka          
2019.04.06 (so) godz. 13.00 1 KS Polonia KAWAH Kielce 3 UKS Meteor W帷hock  
2019.04.06 (so) godz. 13.00 4 UKS Orl皻a Bilcza II 2 STS Zgoda Janik  
2019.04.06 (so) godz. 13.00 5 KTS Sandomierz x    
           
2019.04.06 (so) godz. 16.00 6 MZKS Alit O瘸rów 8 LUKS Rado嗆 Porzecze  
2019.04.06 (so) godz. 13.00 7 UKS Orl皻a Bilcza 9 UKS Meteor W帷hock II  
2019.04.06 (so) godz. 13.00 10 KS 名IT Dzia這szyce x    
XV Kolejka          
2019.04.14 (n) godz. 14.00 2 STS Zgoda Janik 1 KS Polonia KAWAH Kielce  
2019.04.14 (n) godz. 13.00 3 UKS Meteor W帷hock x    
2019.04.14 (n) godz. 13.00 5 KTS Sandomierz 4 UKS Orl皻a Bilcza II  
           
2019.04.14 (n) godz. 13.00 6 MZKS Alit O瘸rów 7 UKS Orl皻a Bilcza  
2019.04.14 (n) godz. 13.00 8 LUKS Rado嗆 Porzecze x    
2019.04.14 (n) godz. 13.00 9 UKS Meteor W帷hock II 10 KS 名IT Dzia這szyce  

 

« powr鏒 do III liga

Copyright 安i皻okrzyski Okr璕owy Zwi您ek Tenisa Sto這wego 2009