MENU

KONTAKT

安i皻okrzyski Okr璕owy Zwi您ek Tenisa Sto這wego

ul. Krakowska 72
25-701 Kielce

email:

TERMINARZ ROZGRYWEK I WYNIKI II LIGI ME浚ZYZN

 TERMINARZ ROZGRYWEK II LIGI ME浚ZYZN
II runda sezon 2011/2012

Prawem gospodarza (w terminie do 15 stycznia) jest ustalenie meczów.

w systemie: pi徠ek-niedziela po tym terminie terminarz stanie si ostatecznym. Ewentualne zmiany terminów prosimy podawa do WGiD na adres e-mail slawomirgrzyb@interia.pl

Informacje o wynikach meczy nale篡 sk豉da telefonicznie 608 295 651 lub e-mail slawomirgrzyb@interia.pl w dniu rozgrywania meczu. Orygina protoko逝 meczu gospodarz obowi您any jest przes豉 na adres WGiD w regulaminowym terminie. Za niezastosowanie si do powy窺zego b璠zie nak豉dana kara regulaminowa.
Protokó nale篡 wys豉 na adres: S豉womir Grzyb ul. Powsta鎍ów Warszawy 16/45 26-110 Skar篡sko Kamienna.

Data

Zmiana terminu

          Gospodarz

                Go嗆

Wynik meczu

Kolejka
XII
12.02.12
Niedziela
godz.12.00

 

6 LKS Bia豉 Rawska

1LKS  Omega Kleszczów

 2:8

 

2 KTS Sandomierz

5MKS Jedynka ód

 5:5

 

3 KS Energetyk ód

4LZS Macovia Fungis Maków

10:0 

16.02.12 godz.18,30 

7LKS Jutrzenka Bychlew

12UKS Bednary

 8:2 

 

8ΡSR Agrosad  ζsk 

11PKS Polonia Bia這gon

 9:1

11.02.12 godz.16,00 

9KS Elta ód

10UKS Wókniarz Pabianice

 6:4

Kolejka
XIII
26.02.12
Niedziela
godz. 12.00

 

5MKS Jedynka ód

1LKS Omega Kleszczów

 1:9

 

2KTS  Sandomierz

4 LZS Macovia Fungis Maków

10:0

 

3KS Energetyk ód

6LKS Bia豉 Rawska

 5:5

 

7 LKS Jutrzenka Bychlew

11PKS Polonia Bia這gon Kielce

 1:9

 

8ΡSR Agrosad ζsk

10 UKS Wókniarz Pabianice 

 9:1

 

12UKS Bednary

9 KS Elta ód

 0:10

 

 

 

 

Kolejka
XIV

10.03.12

Sobota

godz.16.00

 

1LKS Omega Kleszczów ( 09.03.12 pi徠ek godz. 17.00)

4LZS Macovia-Fungis Maków

10:0 

 

2 KTS Sandomierz

3KS Energetyk ód

 8:2 

 

6 LKS Bia豉 Rawska

5 MKS Jedynka ód

 3:7

 

10UKS Wókniarz Pabianice 

7 LKS Jutrzenka Bychlew

 3:7

 

8 ΡSR Agrosad ζsk

9 KS Elta ód

 7:3

 

12UKS Bednary

11PKS Polonia Bia這gon Kielce

 0:10

Kolejka
XV

17.03.12
Sobota   godz.16,00

 

1 LKS  Omega Kleszczów (16.03.12 pi徠ek godz 17)

3 KS Energetyk ód

10:0 

 

6 LKS Bia豉 Rawska

2 KTS Sandomierz  

 4:6 

 

5 MKS Jedynka ód

4 LZS Macovia-Fungis Maków

 6:4 

 

7LKS Jutrzenka Bychlew

9 KS Elta ód

 3:7

 

12UKS Bednary

8 ΡSR Agrosad ζsk

 1:9

 

11 PKS Polonia Bia這gon Kielce

10 UKS Wókniarz Pabianice

 7:3

Kolejka
XVI
31.03.12
Sobota   godz.16,00

14.04.12 godz.16.00 

2 KTS Sandomierz

1 LKS  Omega Kleszczów 

 5:5 

18.03.12 godz.12.00 

5 MKS Jedynka ód

3 KS Energetyk ód

 7:3

 

4 LZS Macovia-Fungis Maków  

6 LKS Bia豉 Rawska

 5:5

 

7 LKS Jutrzenka Bychlew

8 ΡSR Agrosad ζsk

 3:7

 

9 KS Elta ód

11PKS Polonia Bia這gon Kielce

 7:3

 

10 UKS Wókniarz Pabianice

12 UKS Bednary

 9:1

Uwaga:
Kluby jako gospodarz maj 5 dni do wniesienia zmian w kalendarzu zgodnie z regulaminem.

Przewodnicz帷y WG i D 吏ZTS
S豉womir Grzyb

« powr鏒 do II liga m篹czyzn

Copyright 安i皻okrzyski Okr璕owy Zwi您ek Tenisa Sto這wego 2009