MENU

KONTAKT

安i皻okrzyski Okr璕owy Zwi您ek Tenisa Sto這wego

ul. Krakowska 72
25-701 Kielce

email:

WYNIKI I TABELA I RUNDA - II LIGA M坒CZYZN SEZON 2014/2015

kolejka 1

20.09 (so) godz.16

LKS Bia豉 Rawska

LTSR GIEROS Buczek

9 : 1

20.09 (so) godz.16

KS Legion Skierniewice

LUKS Start Przygów

5 : 5

23.09 (wt) godz.17:30

MLUKS Dwójka Rawa Mazowiecka

GLKS Burza Pawlikowice

8 : 2

20.09 (so) godz.16

UMKS Ksi篹ak υwicz

LKS Jutrzenka Bychlew

7 : 3

20.09 (so) godz.16

KS Energetyk AM Dzianiny ód

UKS Fungis Maków

5 : 5

12.10 (nd) godz.12

PKS Polonia Bia這gon Kielce

UKS Orl皻a Bilcza

4 : 6

kolejka 2

04.10 (so) godz.16

LTSR GIEROS Buczek

UKS Orl皻a Bilcza

10 : 0

19.10 (nd) godz.11

LUKS Start Przygów

MLUKS Dwójka Rawa Mazowiecka

6 : 4

04.10 (so) godz.16

GLKS Burza Pawlikowice

UMKS Ksi篹ak υwicz

6 : 4

04.10 (so) godz.16

LKS Jutrzenka Bychlew

KS Energetyk AM Dzianiny ód

4 : 6

04.10 (so) godz.16

UKS Fungis Maków

PKS Polonia Bia這gon Kielce

10 : 0

04.10 (so) godz.16

LKS Bia豉 Rawska

KS Legion Skierniewice

10 : 0

kolejka 3

26.10 (nd) godz.12

KS Legion Skierniewice

LTSR GIEROS Buczek

8 : 2

26.10 (nd) godz.12

MLUKS Dwójka Rawa Mazowiecka

LKS Bia豉 Rawska

6 : 4

26.10 (nd) godz.12

UMKS Ksi篹ak υwicz

LUKS Start Przygów

4 : 6

26.10 (nd) godz.12

KS Energetyk AM Dzianiny ód

GLKS Burza Pawlikowice

9 : 1

26.10 (nd) godz.12

PKS Polonia Bia這gon Kielce

LKS Jutrzenka Bychlew

2 : 8

08.11 (so) godz.16

UKS Orl皻a Bilcza

UKS Fungis Maków

2 : 8

kolejka 4

09.11 (nd) godz.12

LTSR GIEROS Buczek

UKS Fungis Maków

4 : 6

09.11 (nd) godz.12

LUKS Start Przygów

KS Energetyk AM Dzianiny ód

7 : 3

09.11 (nd) godz.12

GLKS Burza Pawlikowice

PKS Polonia Bia這gon Kielce

9 : 1

09.11 (nd) godz.12

LKS Jutrzenka Bychlew

UKS Orl皻a Bilcza

2 : 8

09.11 (nd) godz.12

LKS Bia豉 Rawska

UMKS Ksi篹ak υwicz

9 : 1

09.11 (nd) godz.12

KS Legion Skierniewice

MLUKS Dwójka Rawa Mazowiecka

1 : 9

kolejka 5

16.11 (nd) godz.12

MLUKS Dwójka Rawa Mazowiecka

LTSR GIEROS Buczek

8 : 2

16.11 (nd) godz.12

UMKS Ksi篹ak υwicz

KS Legion Skierniewice

6 : 4

16.11 (nd) godz.12

KS Energetyk AM Dzianiny ód

LKS Bia豉 Rawska

2 : 8

16.11 (nd) godz.12

PKS Polonia Bia這gon Kielce

LUKS Start Przygów

1 : 9

16.11 (nd) godz.12

UKS Orl皻a Bilcza

GLKS Burza Pawlikowice

7 : 3

22.11 (so) godz.16

UKS Fungis Maków

LKS Jutrzenka Bychlew

7 : 3

kolejka 6

23.11 (nd) godz.12

LTSR GIEROS Buczek

LKS Jutrzenka Bychlew

6 : 4

23.11 (nd) godz.12

LUKS Start Przygów

UKS Orl皻a Bilcza

7 : 3

23.11 (nd) godz.12

GLKS Burza Pawlikowice

UKS Fungis Maków

2 : 8

23.11 (nd) godz.12

LKS Bia豉 Rawska

PKS Polonia Bia這gon Kielce

10 : 0

23.11 (nd) godz.12

KS Legion Skierniewice

KS Energetyk AM Dzianiny ód

4 : 6

23.11 (nd) godz.12

MLUKS Dwójka Rawa Mazowiecka

UMKS Ksi篹ak υwicz

8 : 2

kolejka 7

07.12 (nd) godz.12

UMKS Ksi篹ak υwicz

LTSR GIEROS Buczek

7 : 3

07.12 (nd) godz.12

KS Energetyk AM Dzianiny ód

MLUKS Dwójka Rawa Mazowiecka

2 : 8

07.12 (nd) godz.12

PKS Polonia Bia這gon Kielce

KS Legion Skierniewice

0 : 10

07.12 (nd) godz.12

UKS Orl皻a Bilcza

LKS Bia豉 Rawska

1 : 9

13.12 (so) godz.12:30

UKS Fungis Maków

LUKS Start Przygów

4 : 6

07.12 (nd) godz.12

LKS Jutrzenka Bychlew

GLKS Burza Pawlikowice

6 : 4

kolejka 8

14.12 (nd) godz.12

LTSR GIEROS Buczek

GLKS Burza Pawlikowice

4 : 6

14.12 (nd) godz.12

LUKS Start Przygów

LKS Jutrzenka Bychlew

8 : 2

14.12 (nd) godz.12

LKS Bia豉 Rawska

UKS Fungis Maków

8 : 2

14.12 (nd) godz.16

KS Legion Skierniewice

UKS Orl皻a Bilcza

7 : 3

14.12 (nd) godz.12

MLUKS Dwójka Rawa Mazowiecka

PKS Polonia Bia這gon Kielce

7 : 3

14.12 (nd) godz.12

UMKS Ksi篹ak υwicz

KS Energetyk AM Dzianiny ód

3 : 7

kolejka 9

21.12 (nd) godz.12

KS Energetyk AM Dzianiny ód

LTSR GIEROS Buczek

5 : 5

21.12 (nd) godz.12

PKS Polonia Bia這gon Kielce

UMKS Ksi篹ak υwicz

2 : 8

21.12 (nd) godz.12

UKS Orl皻a Bilcza

MLUKS Dwójka Rawa Mazowiecka

2 : 8

21.09 (nd) godz.11

UKS Fungis Maków

KS Legion Skierniewice

5 : 5

21.12 (nd) godz.12

LKS Jutrzenka Bychlew

LKS Bia豉 Rawska

0 : 10

21.12 (nd) godz.12

GLKS Burza Pawlikowice

LUKS Start Przygów

3 : 7

kolejka 10

17.01 (so) godz.16

LTSR GIEROS Buczek

LUKS Start Przygów

4 : 6

17.01 (so) godz.16

LKS Bia豉 Rawska

GLKS Burza Pawlikowice

9 : 1

17.01 (so) godz.16

KS Legion Skierniewice

LKS Jutrzenka Bychlew

5 : 5

17.01 (so) godz.16

MLUKS Dwójka Rawa Mazowiecka

UKS Fungis Maków

6 : 4

24.01 (so) godz.16

UMKS Ksi篹ak υwicz

UKS Orl皻a Bilcza

7 : 3

24.01 (so) godz.15

KS Energetyk AM Dzianiny ód

PKS Polonia Bia這gon Kielce

10 : 0

kolejka 11

18.01 (nd) godz.12

PKS Polonia Bia這gon Kielce

LTSR GIEROS Buczek

0 : 10

18.01 (nd) godz.12

UKS Orl皻a Bilcza

KS Energetyk AM Dzianiny ód

3 : 7

18.01 (nd) godz.12

UKS Fungis Maków

UMKS Ksi篹ak υwicz

8 : 2

18.01 (nd) godz.12

LKS Jutrzenka Bychlew

MLUKS Dwójka Rawa Mazowiecka

1 : 9

11.01 (nd) godz.12

GLKS Burza Pawlikowice

KS Legion Skierniewice

4 : 6

18.01 (nd) godz.12

LUKS Start Przygów

LKS Bia豉 Rawska

3 : 7



lp

dru篡na

mecze

zw

re

po

bilans

punkty

1

LKS Bia豉 Rawska

11

10

0

1

93-17

20

2

MLUKS Dwójka Rawa Mazowiecka

11

10

0

1

81-29

20

3

LUKS Start Przygów

11

9

1

1

70-40

19

4

UKS Fungis Maków

11

6

2

3

67-43

14

5

KS Energetyk AM Dzianiny ód

11

6

2

3

62-48

14

6

KS Legion Skierniewice

11

4

3

4

55-55

11

               

7

UMKS Ksi篹ak υwicz

11

5

0

6

51-59

10

8

LTSR GIEROS Buczek

11

3

1

7

51-59

7

9

GLKS Burza Pawlikowice

11

3

0

8

41-69

6

10

UKS Orl皻a Bilcza

11

3

0

8

38-72

6

11

LKS Jutrzenka Bychlew

11

2

1

8

38-72

5

12

PKS Polonia Bia這gon Kielce

11

0

0

11

13-97

0






 

 

 

 

 

« powr鏒 do II liga m篹czyzn

Copyright 安i皻okrzyski Okr璕owy Zwi您ek Tenisa Sto這wego 2009