MENU

KONTAKT

安i皻okrzyski Okr璕owy Zwi您ek Tenisa Sto這wego

ul. Krakowska 72
25-701 Kielce

email:

WYNIKI I TABELA II LIGI M坒CZYZN - SEZON 2012/13

 

I KOLEJKA

Data

Gospodarze

Go軼ie

Wynik

22.09.(so)

UKS Fungis Maków 

KS Legion Skierniewice

5:5

22.09.(so)

ΡSR Agrosad -BroW璕 Buczek

LKS Jutrzenka Bychlew

7:3

22.09.(so)

LKS Bia豉 Rawska

PKS Polonia Bia這gon Kielce

8:2

22.09.(so)

KS Energetyk ód

KS Elta ód

10:0

22.09.(so)

SKTS Skar篡sko-Kam. 

LKS  Omega Kleszczów

4:6

22.09.(so)

UMKS Ksi捫ak υwicz

KTS Sandomierz

5:5

 

II KOLEJKA

Data

Gospodarze

Go軼ie

Wynik

23.09.(nd)

KS Legion Skierniewice

KTS Sandomierz

5:5

21.09.(pt)

LKS Jutrzenka Bychlew

LKS Bia豉 Rawska

4:6

23.09.(nd)

PKS Polonia Bia這gon Kielce

KS Energetyk Dzianiny ód

2:8

23.09.(nd)

KS Elta ód  

SKTS Skar篡sko-Kamienna

0:10

21.09.(pt)

LKS Omega Kleszczów

UMKS Ksi篹ak υwicz

9:1

29.09.(so)

UKS Fungis Maków

ΡSR Agrosad-BroW璕 Buczek

8:2

 

III KOLEJKA

Data

Gospodarze

Go軼ie

Wynik

13.10.(so)

ΡSR Agrosad -BroW璕 Buczek

KS Legion Skierniewice

4:6

13.10.( so)

LKS Bia豉 Rawska

UKS Fungis Maków

10:0

13.10.( so)

KS Energetyk ód

LKS Jutrzenka Bychlew

7:3

13.10.( so)

SKTS Skar篡sko-Kamienna

PKS Polonia Bia這gon Kielce

8:2

13.10.( so)

UMKS Ksi捫ak υwicz

KS Elta ód  

10:0

13.10.( so)

KTS Sandomierz

LKS  Omega Kleszczów

2:8

 

IV KOLEJKA

Data

Gospodarze

Go軼ie

Wynik

14.10.(nd)

KS Legion Skierniewice

LKS  Omega Kleszczów

2:8

14.10.(nd)

LKS Jutrzenka Bychlew

SKTS Skar篡sko-Kamienna 

5:5

14.10.(nd)

PKS Polonia Bia這gon Kielce

UMKS Ksi捫ak υwicz

1:9

14.10.(nd)

KS Elta ód  

KTS Sandomierz

1:9

14.10.(nd)

UKS Fungis Maków

KS Energetyk ód

3:7

14.10.(nd)

ΡSR Agrosad -BroW璕 Buczek

LKS Bia豉 Rawska

4:6

 

V KOLEJKA

Data

Gospodarze

Go軼ie

Wynik

20.10.( so)

LKS Bia豉 Rawska

KS Legion Skierniewice

5:5

20.10.( so)

KS Energetyk ód

ΡSR Agrosad -BroW璕 Buczek

5:5

20.10.( so)

SKTS Skar篡sko-Kamienna 

UKS Fungis Maków

8:2

20.10.( so)

UMKS Ksi捫ak υwicz

LKS Jutrzenka Bychlew

7:3

20.10.(so)

KTS Sandomierz

PKS Polonia Bia這gon Kielce

9:1

19.10.(pt)

LKS  Omega Kleszczów

KS Elta ód  

10:0

 

VI KOLEJKA

Data

Gospodarze

Go軼ie

Wynik

21.10.(nd)

KS Legion Skierniewice

KS Elta ód  

8:2

21.10.(nd)

LKS Jutrzenka Bychlew

KTS Sandomierz

5:5

21.10.(nd)

PKS Polonia Bia這gon Kielce

LKS  Omega Kleszczów

3:7

21.10.(nd)

UKS Fungis Maków

UMKS Ksi捫ak υwicz

9:1

21.10.(nd)

ΡSR Agrosad -BroW璕 Buczek

SKTS Skar篡sko-Kamienna 

2:8

21.10.(nd)

LKS Bia豉 Rawska

KS Energetyk ód

7:3

 

VII KOLEJKA

Data

Gospodarze

Go軼ie

Wynik

03.11.(so)

KS Energetyk ód

KS Legion Skierniewice

7:3

03.11.( so)

SKTS Skar篡sko-Kamienna 

LKS Bia豉 Rawska

9:1

03.11.( so)

UMKS Ksi捫ak υwicz

ΡSR Agrosad -BroW璕 Buczek

6:4

03.11.( so)

KTS Sandomierz

UKS Fungis Maków

8:2

03.11.( so)

LKS  Omega Kleszczów

LKS Jutrzenka Bychlew

7:3

03.11.( so)

KS Elta ód  

PKS Polonia Bia這gon Kielce

5:5

 

VIII KOLEJKA

Data

Gospodarze

Go軼ie

Wynik

10.11.(so)

KS Legion Skierniewice

PKS Polonia Bia這gon Kielce

8:2

10.11.( so)

LKS Jutrzenka Bychlew

KS Elta ód

8:2

10.11.( so)

UKS Fungis Maków

LKS  Omega Kleszczów

0:10

17.11.( so)

ΡSR Agrosad -BroW璕 Buczek

KTS Sandomierz

2:8

10.11.( so)

LKS Bia豉 Rawska

UMKS Ksi捫ak υwicz

8:2

10.11.( so)

KS Energetyk ód

SKTS Skar篡sko-Kamienna 

4:6

 

IX KOLEJKA

Data

Gospodarze

Go軼ie

Wynik

17.11.(so)

SKTS Skar篡sko-Kamienna 

KS Legion Skierniewice

4:6

17.11.( so)

UMKS Ksi捫ak υwicz

KS Energetyk ód

5:5

04.11.( nd)

KTS Sandomierz

LKS Bia豉 Rawska

5:5

17.11.( so)

LKS  Omega Kleszczów

ΡSR Agrosad -BroW璕 Buczek

8:2

17.11.( so)

KS Elta ód

UKS Fungis Maków

0:10

17.11.( so)

PKS Polonia Bia這gon Kielce

LKS Jutrzenka Bychlew

2:8

 

X KOLEJKA

Data

Gospodarze

Go軼ie

Wynik

24.11.(so)

KS Legion Skierniewice

LKS Jutrzenka Bychlew

8:2

24.11.( so)

UKS Fungis Maków

PKS Polonia Bia這gon Kielce

7:3

24.11.( so)

ΡSR Agrosad -BroW璕 Buczek

KS Elta ód

10:0

24.11.( so)

LKS Bia豉 Rawska

LKS  Omega Kleszczów

0:10

24.11.( so)

KS Energetyk ód

KTS Sandomierz

2:8

24.11.( so)

SKTS Skar篡sko-Kamienna 

UMKS Ksi捫ak υwicz

7:3

 

XI KOLEJKA

Data

Gospodarze

Go軼ie

Wynik

01.12.(so)

UMKS Ksi捫ak υwicz

KS Legion Skierniewice

2:8

18.11.(nd)

KTS Sandomierz

SKTS Skar篡sko-Kamienna 

8:2

25.11.(nd)

LKS  Omega Kleszczów

KS Energetyk ód

9:1

01.12.(so)

KS Elta ód

LKS Bia豉 Rawska

1:9

01.12.(so)

PKS Polonia Bia這gon Kielce

ΡSR Agrosad -BroW璕 Buczek

0:10

01.12.(so)

LKS Jutrzenka Bychlew

UKS Fungis Maków

2:8

 

XII KOLEJKA

Data

Gospodarze

Go軼ie

Wynik

12.01.(so)

KS Energetyk ód

LKS  Omega Kleszczów

2:8

12.01.(so)

LKS Bia豉 Rawska

KTS Sandomierz

1:9

12.01.(so)

KS Legion Skierniewice

SKTS Skar篡sko-Kamienna 

6:4

26.01.(so)

PKS Polonia Bia這gon Kielce

UKS Fungis Maków

0:10

12.01.(so)

KS Elta ód

UMKS Ksi捫ak υwicz

1:9

12.01.(so)

LKS Jutrzenka Bychlew

ΡSR Agrosad -BroW璕 Buczek

3:7

 

XIII KOLEJKA

Data

Gospodarze

Go軼ie

Wynik

09.02.(so)

LKS  Omega Kleszczów

SKTS Skar篡sko-Kamienna 

8:2

09.02.(so)

KTS Sandomierz

KS Energetyk ód

6:4

09.02.(so)

KS Legion Skierniewice

LKS Bia豉 Rawska

2:8

09.02.(so)

UKS Fungis Maków

LKS Jutrzenka Bychlew

9:1

09.02.(so)

UMKS Ksi捫ak υwicz

PKS Polonia Bia這gon Kielce

9:1

09.02.(so)

KS Elta ód

ΡSR Agrosad -BroW璕 Buczek

0:10

 

XIV KOLEJKA

Data

Gospodarze

Go軼ie

Wynik

09.03.(so)

LKS  Omega Kleszczów

LKS Bia豉 Rawska

7:3

09.03.(so)

KTS Sandomierz

KS Legion Skierniewice

8:2

09.03.(so)

SKTS Skar篡sko-Kamienna 

KS Energetyk ód

4:6

09.03.(so)

UKS Fungis Maków

KS Elta ód

10:0

09.03.(so)

ΡSR Agrosad -BroW璕 Buczek

UMKS Ksi捫ak υwicz

7:3

09.03.(so)

LKS Jutrzenka Bychlew

PKS Polonia Bia這gon Kielce

6:4

 

XV KOLEJKA

Data

Gospodarze

Go軼ie

Wynik

06.04.(so)

LKS  Omega Kleszczów

KS Legion Skierniewice

8:2

06.04.(so)

SKTS Skar篡sko-Kamienna 

KTS Sandomierz

5:5

06.04.(so)

KS Energetyk ód

LKS Bia豉 Rawska

5:5

06.04.(so)

ΡSR Agrosad -BroW璕 Buczek

UKS Fungis Maków

10:0

06.04.(so)

LKS Jutrzenka Bychlew

UMKS Ksi捫ak υwicz

4:6

06.04.(so)

PKS Polonia Bia這gon Kielce

KS Elta ód

7:3

 

XVI KOLEJKA

Data

Gospodarze

Go軼ie

Wynik

07.04.(nd)

LKS  Omega Kleszczów

KTS Sandomierz

9:1

07.04.(nd)

KS Legion Skierniewice

KS Energetyk ód

7:3

07.04.(nd)

LKS Bia豉 Rawska

SKTS Skar篡sko-Kamienna 

4:6

05.03.(wt)

UMKS Ksi捫ak υwicz

UKS Fungis Maków

8:2

07.04.(nd)

ΡSR Agrosad -BroW璕 Buczek

PKS Polonia Bia這gon Kielce

7:3

07.04.(nd)

KS Elta ód

LKS Jutrzenka Bychlew

1:9



 

                                 TABELA II LM PO XIII KOLEJKACH

lp

dru篡na

mecze

zw

re

po

bilans

punkty

1

LKS Omega Kleszczów

  16

16

0

0

132-28

  32

2

KTS Sandomierz

  16

10

4

2

104-56

   24

3

KS Legion Skierniewice

   16

8

3

5

83-77

   19

4

SKTS Skar篡sko-Kamienna

   16

8

2

6

92-68

   18

5

LKS Bia豉 Rawska

   16

8

2

6

83-77

   18

6

KS Energetyk ód

    16

6

3

7

79-81

   15

7

UMKS Ksi捫ak υwicz

    16

8

2

6

86-74

   18

8

UKS Fungis Maków

    16

8

1

7

85-75

   17

9

ΡSR Agrosad-BroW璕 Buczek

    16

8

1

7

93-67

   17

10

LKS Jutrzenka Bychlew

    16

4

2

10

69-91

   10

11

PKS Polonia Bia這gon Kielce

    16

1

1

14

38-122

    3

12

KS Elta ód

    16

0

1

15

16-144

    1

 

 


 

 

« powr鏒 do II liga m篹czyzn

Copyright 安i皻okrzyski Okr璕owy Zwi您ek Tenisa Sto這wego 2009