MENU

KONTAKT

安i皻okrzyski Okr璕owy Zwi您ek Tenisa Sto這wego

ul. Krakowska 72
25-701 Kielce

email:

WYNIKI I TABELA II RUNDA - II LIGA M坒CZYZN SEZON 2014/2015

kolejka 12

27.02 (pt) godz.18

KS Legion Skierniewice

LKS Bia豉 Rawska

0 : 10

08.03 (nd) godz.11

MLUKS Dwójka Rawa Mazowiecka

KS Energetyk AM Dzianiny ód

5 : 5

28.02 (so) godz.16

LUKS Start Przygów

UKS Fungis Maków

4 : 6

08.03 (nd) godz.12

UMKS Ksi篹ak υwicz

PKS Polonia Bia這gon Kielce

7 : 3

28.02 (so) godz.16

LKS Jutrzenka Bychlew

LTSR GIEROS Buczek

3 : 7

28.02 (so) godz.16

GLKS Burza Pawlikowice

UKS Orl皻a Bilcza

2 : 8

kolejka 13

01.03 (nd) godz.12

LKS Bia豉 Rawska

KS Energetyk AM Dzianiny ód

9 : 1

01.03 (nd) godz.12

KS Legion Skierniewice

UKS Fungis Maków

3 : 7

19.04 (nd) godz.12

MLUKS Dwójka Rawa Mazowiecka

LUKS Start Przygów

8 : 2

01.03 (nd) godz.12

LKS Jutrzenka Bychlew

UMKS Ksi篹ak υwicz

6 : 4

01.03 (nd) godz.12

UKS Orl皻a Bilcza

PKS Polonia Bia這gon Kielce

8 : 2

01.03 (nd) godz.12

GLKS Burza Pawlikowice

LTSR GIEROS Buczek

2 : 8

kolejka 14

14.03 (so) godz.16

UKS Fungis Maków

LKS Bia豉 Rawska

3 : 7

14.03 (so) godz.16

KS Energetyk AM Dzianiny ód

LUKS Start Przygów

3 : 7

14.03 (so) godz.16

MLUKS Dwójka Rawa Mazowiecka

KS Legion Skierniewice

9 : 1

14.03 (so) godz.16

UKS Orl皻a Bilcza

UMKS Ksi篹ak υwicz

6 : 4

14.03 (so) godz.16

GLKS Burza Pawlikowice

LKS Jutrzenka Bychlew

5 : 5

14.03 (so) godz.16

LTSR GIEROS Buczek

PKS Polonia Bia這gon Kielce

8 : 2

kolejka 15

15.03 (nd) godz.12

LKS Bia豉 Rawska

LUKS Start Przygów

6 : 4

15.03 (nd) godz.12

UKS Fungis Maków

MLUKS Dwójka Rawa Mazowiecka

2 : 8

15.03 (nd) godz.12

KS Energetyk AM Dzianiny ód

KS Legion Skierniewice

6 : 4

15.03 (nd) godz.12

UMKS Ksi篹ak υwicz

GLKS Burza Pawlikowice

7 : 3

15.03 (nd) godz.12

UKS Orl皻a Bilcza

LTSR GIEROS Buczek

2 : 8

11.04 (so) godz.16

LKS Jutrzenka Bychlew

PKS Polonia Bia這gon Kielce

10 : 0

 

Walkower

kolejka 16

18.04 (so) godz.16

LKS Bia豉 Rawska

MLUKS Dwójka Rawa Mazowiecka

4 : 6

 

zmiana terminu i godz.

29.03 (nd) godz.12

LUKS Start Przygów

KS Legion Skierniewice

8 : 2

18.04 (so) godz.14

UKS Fungis Maków

KS Energetyk AM Dzianiny ód

7 : 3

 

zmiana terminu i godz.

29.03 (nd) godz.12

LTSR GIEROS Buczek

UMKS Ksi篹ak υwicz

5 : 5

29.03 (nd) godz.12

PKS Polonia Bia這gon Kielce

GLKS Burza Pawlikowice

3 : 7

25.04 (so) godz.12

UKS Orl皻a Bilcza

LKS Jutrzenka Bychlew

10 : 0

 

Walkower

lp

dru篡na

mecze

zw

re

po

bilans

punkty

1

MLUKS Dwójka Rawa Mazowiecka

16

14

1

1

117-43

29

2

LKS  Bia豉 Rawska

16

14

0

2

129-31

28

3

LUKS Start Przygów

16

11

1

4

95-65

23

4

UKS Fungis Maków

16

9

2

5

92-68

20

5

KS Energetyk AM Dzianiny ód

16

7

3

6

80-80

17

6

KS Legion Skierniewice

16

4

3

9

65-95

11

 

7

LTSR GIEROS Buczek

16

7

2

7

87-73

16

8

UMKS Ksi篹ak υwicz

16

7

1

8

78-82

15

9

UKS Orl皻a Bilcza

16

7

0

9

72-88

14

10

LKS Jutrzenka Bychlew

16

4

2

10

62-98

10

11

GLKS Burza Pawlikowice

16

4

1

  11

60-100

9

12

PKS Polonia Bia這gon Kielce

16

0

0

16

23-137

0

 


« powr鏒 do II liga m篹czyzn

Copyright 安i皻okrzyski Okr璕owy Zwi您ek Tenisa Sto這wego 2009