MENU

KONTAKT

安i皻okrzyski Okr璕owy Zwi您ek Tenisa Sto這wego

ul. Krakowska 72
25-701 Kielce

email:

WYNIKI I TABELA II RUNDA - II LIGA M坒CZYZN SEZON 2017/2018

Data

 

Gospodarze

 

Go軼ie

Wynik

XI Kolejka

 

 

 

 

 

2018.03.17 (so) godz. 16.00

6

MZKS Alit O瘸rów

1

STS Orlicz 1924 Suchedniów

0 : 10

2018.03.17 (so) godz. 13.00

2

UKS Orl皻a Bilcza

5

KTS Sandomierz

7 : 3

2018.03.17 (so) godz. 14.00

3

PKS Polonia Bia這gon Kielce

4

UKS Meteor W帷hock

4 : 6

XII Kolejka

 

 

 

 

 

2018.03.18 (n) godz. 17.00

1

STS Orlicz 1924 Suchedniów

5

KTS Sandomierz

10 : 0

2018.03.18 (n) godz. 16.00

6

MZKS Alit O瘸rów

4

UKS Meteor W帷hock

2 : 8

2018.03.18 (n) godz. 14.00

3

PKS Polonia Bia這gon Kielce

3

UKS Orl皻a Bilcza

3 : 7

2018.03.18 (n) godz. 14.00

10

UKS Meteor W帷hock II

7

STS Zgoda Janik

2 : 8

2018.03.18 (n) godz. 14.00

9

LUKS Rado嗆 Porzecze

8

UKS Orl皻a Bilcza II

3 : 7

XIII Kolejka

 

 

 

 

 

2018.04.14 (so) godz. 14.00

4

UKS Meteor W帷hock

1

STS Orlicz 1924 Suchedniów

3 : 7

2018.04.14 (so) godz. 16.00

5

KTS Sandomierz

3

PKS Polonia Bia這gon Kielce

5 : 5

2018.04.14 (so) godz. 13.00

2

UKS Orl皻a Bilcza

6

MZKS Alit O瘸rów

9 : 1

XIV Kolejka

 

 

 

 

 

2018.04.15 (n) godz. 14.00

3

PKS Polonia Bia這gon Kielce

1

STS Orlicz 1924 Suchedniów

0 : 10

2018.04.15 (n) godz. 14.00

4

UKS Meteor W帷hock

2

UKS Orl皻a Bilcza

1 : 9

2018.04.15 (n) godz. 14.00

5

KTS Sandomierz

6

MZKS Alit O瘸rów

8 : 2

2018.04.15 (n) godz. 14.00

10

UKS Meteor W帷hock II

8

UKS Orl皻a Bilcza II

4 : 6

2018.04.15 (n) godz. 14.00

7

STS Zgoda Janik

9

LUKS Rado嗆 Porzecze

8 : 2

XV Kolejka

 

 

 

 

 

2018.04.21 (so) godz. 16.00

1

STS Orlicz 1924 Suchedniów

2

UKS Orl皻a Bilcza

9 : 1

2018.04.21 (so) godz. 16.00

6

MZKS Alit O瘸rów

3

PKS Polonia Bia這gon Kielce

4 : 6

2018.04.21 (so) godz. 16.00

4

UKS Meteor W帷hock

5

KTS Sandomierz

6 : 4

2018.04.21 (so) godz. 16.00

8

UKS Orl皻a Bilcza II

7

STS Zgoda Janik

1 : 9

2018.04.21 (so) godz. 16.00

10

UKS Meteor W帷hock II

9

LUKS Rado嗆 Porzecze

4 : 6 

 

lp.

Dru篡na

mecze

zw

re

po

 

bilans

 

punkty

1

STS Orlicz 1924 Suchedniów

14

14

0

0

130

-

10

28

2

UKS Orl皻a Bilcza

14

12

0

2

99

-

41

24

3

UKS Meteor W帷hock

14

8

1

5

76

-

64

17

4

PKS POLONIA Bia這gon Kielce

14

7

2

5

81

-

59

16

5

KTS Sandomierz

14

4

4

6

63

-

77

12

6

MZKS Alit O瘸rów

14

4

0

10

40

-

100

8

 

7

STS ZGODA Janik

12

6

2

4

72

-

48

14

8

UKS Orl皻a Bilcza II

12

4

0

8

42

-

78

8

9

LUKS Rado嗆 Porzecze

12

1

2

9

30

-

90

4

10

UKS Meteor W帷hock II

12

0

1

11

27

-

93

1

 

« powr鏒 do II liga m篹czyzn

Copyright 安i皻okrzyski Okr璕owy Zwi您ek Tenisa Sto這wego 2009