MENU

KONTAKT

安i皻okrzyski Okr璕owy Zwi您ek Tenisa Sto這wego

ul. Krakowska 72
25-701 Kielce

email:

WYNIKI I TABELA - II RUNDA III LIGI M坒CZYZN SEZON 2014/15

Data

Gospodarze

Go軼ie

Wynik

X Kolejka

 

 

 

2015.02.28 (so) godz. 16.00

1. PKS Polonia Bia這gon II Kielce

-

-

2015.02.28 (so) godz. 16.00

2. KTS Sandomierz

9. UKS Orl皻a Bilcza IV

16 : 2

2015.02.28 (so) godz. 16.00

8. LUKS Rado嗆 Porzecze

3. UKS Meteor W帷hock I

1 : 17

2015.02.28 (so) godz. 16.00

4. UKS Orl皻a Bilcza II

6. UKS Orl皻a Bilcza III

12 : 6

2015.02.28 (so) godz. 16.00

7. MZKS Alit O瘸rów

5. UKS Meteor W帷hock II

10 : 8

XI Kolejka

 

 

 

2015.03.01 (n) godz. 12.00

9. UKS Orl皻a Bilcza IV

1. PKS Polonia Bia這gon II Kielce

0 : 18

2015.03.01 (n) godz. 12.00

8. LUKS Rado嗆 Porzecze

2. KTS Sandomierz

6 : 12

2015.03.01 (n) godz. 12.00

7. MZKS Alit O瘸rów

3. UKS Meteor W帷hock I

4 : 14

2015.03.01 (n) godz. 12.00

5. UKS Meteor W帷hock II

4. UKS Orl皻a Bilcza II

16 : 2

2015.03.01 (n) godz. 12.00

6. UKS Orl皻a Bilcza III

-

-

XII Kolejka

 

 

 

2015.03.14 (so) godz. 16.00

1. PKS Polonia Bia這gon II Kielce

8. LUKS Rado嗆 Porzecze

18 : 0

2015.03.14 (so) godz. 16.00

-

2. KTS Sandomierz

-

2015.03.14 (so) godz. 16.00

6. UKS Orl皻a Bilcza III

3. UKS Meteor W帷hock I

5 : 13

2015.03.14 (so) godz. 16.00

7. MZKS Alit O瘸rów

4. UKS Orl皻a Bilcza II

4 : 14

2015.03.14 (so) godz. 16.00

5. UKS Meteor W帷hock II

9. UKS Orl皻a Bilcza IV

17 : 1

XIII Kolejka

 

 

 

2015.04.25 (so) godz. 16.00

1. PKS Polonia Bia這gon II Kielce

7. MZKS Alit O瘸rów

16 : 2

2015.04.25 (so) godz. 16.00

2. KTS Sandomierz

6. UKS Orl皻a Bilcza III

13 : 5

2015.04.25 (so) godz. 16.00

3. UKS Meteor W帷hock I

5. UKS Meteor W帷hock II

8 : 10

2015.04.25 (so) godz. 16.00

4. UKS Orl皻a Bilcza II

9. UKS Orl皻a Bilcza IV

13 : 5

2015.04.25 (so) godz. 16.00

8. LUKS Rado嗆 Porzecze

-

-

XIV Kolejka

 

 

 

2015.03.28 (so) godz. 16.00

6. UKS Orl皻a Bilcza III

1. PKS Polonia Bia這gon II Kielce

7 : 11

2015.03.28 (so) godz. 16.00

2. KTS Sandomierz

7. MZKS Alit O瘸rów

12 : 6

2015.03.28 (so) godz. 16.00

3. UKS Meteor W帷hock I

9. UKS Orl皻a Bilcza IV

15 : 3

2015.03.28 (so) godz. 16.00

8. LUKS Rado嗆 Porzecze

5. UKS Meteor W帷hock II

8 : 10

2015.03.28 (so) godz. 16.00

-

4. UKS Orl皻a Bilcza II

-

XV Kolejka

 

 

 

2015.03.29 (n) godz. 12.00

1. PKS Polonia Bia這gon II Kielce

5. UKS Meteor W帷hock II

15 : 3

2015.03.29 (n) godz. 12.00

4. UKS Orl皻a Bilcza II

2. KTS Sandomierz

4 : 14

2015.03.29 (n) godz. 12.00

8. LUKS Rado嗆 Porzecze

6. UKS Orl皻a Bilcza III

6 : 12

2015.03.29 (n) godz. 12.00

9. UKS Orl皻a Bilcza IV

7. MZKS Alit O瘸rów

2 : 16

2015.03.29 (n) godz. 12.00

3. UKS Meteor W帷hock I

-

-

XVI Kolejka

 

 

 

2015.04.11 (so) godz. 16.00

3. UKS Meteor W帷hock I

1. PKS Polonia Bia這gon II Kielce

7 : 11

2015.04.11 (so) godz. 16.00

5. UKS Meteor W帷hock II

2. KTS Sandomierz

6 : 12

2015.04.11 (so) godz. 16.00

6. UKS Orl皻a Bilcza III

9. UKS Orl皻a Bilcza IV

18 : 0

2015.04.11 (so) godz. 16.00

-

7. MZKS Alit O瘸rów

-

2015.04.11 (so) godz. 16.00

4. UKS Orl皻a Bilcza II

8. LUKS Rado嗆 Porzecze

14 : 4

XVII Kolejka

 

 

 

2015.04.12 (n) godz. 12.00

4. UKS Orl皻a Bilcza II

1. PKS Polonia Bia這gon II Kielce

5 : 13

2015.04.12 (n) godz. 12.00

3. UKS Meteor W帷hock I

2. KTS Sandomierz

4 : 14

2015.04.12 (n) godz. 12.00

7. MZKS Alit O瘸rów

6. UKS Orl皻a Bilcza III

9 : 9

2015.04.12 (n) godz. 12.00

9. UKS Orl皻a Bilcza IV

8. LUKS Rado嗆 Porzecze

4 : 14

2015.04.12 (n) godz. 12.00

5. UKS Meteor W帷hock II

-

-

XVIII Kolejka

 

 

 

2015.04.26 (n) godz. 12.00

2. KTS Sandomierz

1. PKS Polonia Bia這gon II Kielce

9 : 9

2015.04.26 (n) godz. 12.00

3. UKS Meteor W帷hock I

4. UKS Orl皻a Bilcza II

15 : 3

2015.04.26 (n) godz. 12.00

5. UKS Meteor W帷hock II

6. UKS Orl皻a Bilcza III

12 : 6

2015.04.26 (n) godz. 12.00

8. LUKS Rado嗆 Porzecze

7. MZKS Alit O瘸rów

4 : 14

2015.04.26 (n) godz. 12.00

-

9. UKS Orl皻a Bilcza IV

-

lp.

Dru篡na

mecze

zw

re

po

 

bilans

 

punkty

1

PKS Polonia Bia這gon II Kielce

16

15

1

0

222

-

66

31

2

KTS Sandomierz

16

14

1

1

215

-

73

29

3

UKS Meteor W帷hock I

16

10

0

6

185

-

103

20

4

UKS Meteor W帷hock II

16

9

1

6

157

-

131

19

5

UKS Orl皻a Bilcza II

16

9

0

7

154

-

134

18

6

MZKS Alit O瘸rów

16

5

2

9

122

-

166

12

7

UKS Orl皻a Bilcza III

16

5

1

10

134

-

154

11

8

LUKS Rado嗆 Porzecze

16

2

0

14

82

-

206

4

9

UKS Orl皻a Bilcza IV

16

0

0

16

25

-

263

0

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


« powr鏒 do III liga

Copyright 安i皻okrzyski Okr璕owy Zwi您ek Tenisa Sto這wego 2009