MENU

KONTAKT

Świętokrzyski Okręgowy Związek Tenisa Stołowego

ul. Krakowska 72
25-701 Kielce

email:

WYNIKI I TABELA KOŃCOWA - II LIGA MĘŻCZYZN SEZON 2016/2017

Data

Gospodarze

Goście

Wynik

XI Kolejka

 

 

2017.03.11 (so) godz. 12.30

8. UKS Orlęta Bilcza II

3. UKS Orlęta Bilcza

2 : 16

2017.03.11 (so) godz. 12.30

9. UKS Meteor Wąchock II

5. UKS Meteor Wąchock

1 : 17

2017.03.11 (so) godz. 14.00

4. PKS Polonia Białogon II Kielce

2. PKS Polonia Białogon Kielce

3 : 15

XII Kolejka

 

 

2017.03.12 (n) godz. 12.00

1. KTS Sandomierz

-

-

2017.03.12 (n) godz. 12.00

9. UKS Meteor Wąchock II

2. PKS Polonia Białogon Kielce

1 : 17

2017.03.12 (n) godz. 12.00

8.

3.

-

2017.03.12 (n) godz. 12.00

4. PKS Polonia Białogon II Kielce

6. LUKS Radość Porzecze

11 : 7

2017.03.12 (n) godz. 12.00

7. MZKS Alit Ożarów

5. UKS Meteor Wąchock

5 : 13

XIII Kolejka

 

 

2017.03.18 (so) godz. 14.00

1. KTS Sandomierz

9. UKS Meteor Wąchock II

16 : 2

2017.03.18 (so) godz. 14.00

2. PKS Polonia Białogon Kielce

8. UKS Orlęta Bilcza II

16 : 2

2017.03.18 (so) godz. 12.30

3. UKS Orlęta Bilcza

7. MZKS Alit Ożarów

15 : 3

2017.04.11 (so) godz. 17.00

4. PKS Polonia Białogon II Kielce

5. UKS Meteor Wąchock

12 : 6

2017.03.18 (so) godz. 12.30

6. LUKS Radość Porzecze

-

-

XIV Kolejka

 

 

2017.05.03 (so) godz. 16.00

8. UKS Orlęta Bilcza II

1. KTS Sandomierz

1 : 17

2017.03.25 (so) godz. 14.00

2. PKS Polonia Białogon Kielce

-

-

2017.03.25 (so) godz. 12.30

3. UKS Orlęta Bilcza

6. LUKS Radość Porzecze

15 : 3

2017.03.25 (so) godz. 12.00

7. MZKS Alit Ożarów

4. PKS Polonia Białogon II Kielce

9 : 9

2017.03.25 (so) godz. 12.00

9.

5.

-

XV Kolejka

 

 

2017.03.26 (n) godz. 12.00

7. MZKS Alit Ożarów

1. KTS Sandomierz

6 : 12

2017.03.26 (n) godz. 12.00

6. LUKS Radość Porzecze

2. PKS Polonia Białogon Kielce

0 : 18

2017.03.26 (n) godz. 12.00

5. UKS Meteor Wąchock

3. UKS Orlęta Bilcza

6 : 12

2017.03.26 (n) godz. 12.00

9. UKS Meteor Wąchock II

4. PKS Polonia Białogon II Kielce

4 : 14

2017.03.26 (n) godz. 12.00

8. UKS Orlęta Bilcza II

-

-

XVI Kolejka

 

 

2017.04.02 (n) godz. 12.00

6. LUKS Radość Porzecze

1. KTS Sandomierz

8 : 10

2017.04.02 (n) godz. 12.00

2. PKS Polonia Białogon Kielce

7. MZKS Alit Ożarów

15 : 3

2017.04.02 (n) godz. 12.00

9. UKS Meteor Wąchock II

3. UKS Orlęta Bilcza

0 : 18

2017.04.02 (n) godz. 12.00

4. PKS Polonia Białogon II Kielce

-

-

2017.04.02 (n) godz. 12.00

5. UKS Meteor Wąchock

8. UKS Orlęta Bilcza II

16 : 2

XVII Kolejka

 

 

2017.04.19 (śr) godz. 17.00

5. UKS Meteor Wąchock

1. KTS Sandomierz

8 : 10

2017.04.08 (so) godz. 12.00

4.

2.

-

2017.04.08 (so) godz. 12.30

3. UKS Orlęta Bilcza

-

-

2017.04.08 (so) godz. 12.00

6. LUKS Radość Porzecze

8. UKS Orlęta Bilcza II

2 : 16

2017.04.08 (so) godz. 12.00

9. UKS Meteor Wąchock II

7. MZKS Alit Ożarów

9 : 9

XVIII Kolejka

 

 

2017.04.22 (so) godz. 12.00

1. KTS Sandomierz

3. UKS Orlęta Bilcza

11 : 7

2017.04.22 (so) godz. 12.00

5. UKS Meteor Wąchock

2. PKS Polonia Białogon Kielce

8 : 10

2017.04.22 (so) godz. 12.00

6. LUKS Radość Porzecze

9. UKS Meteor Wąchock II

11 : 7

2017.04.22 (so) godz. 14.00

4. PKS Polonia Białogon II Kielce

8. UKS Orlęta Bilcza II

11 : 7

2017.04.22 (so) godz. 12.00

7. MZKS Alit Ożarów

-

-

XIX Kolejka

 

 

2017.04.23 (n) godz. 12.00

1. KTS Sandomierz

4. PKS Polonia Białogon II Kielce

11 : 7

2017.04.23 (n) godz. 12.00

3. UKS Orlęta Bilcza

2. PKS Polonia Białogon Kielce

8 : 10

2017.04.23 (n) godz. 12.00

5. UKS Meteor Wąchock

-

-

2017.04.23 (n) godz. 12.00

7. MZKS Alit Ożarów

6. LUKS Radość Porzecze

12 : 6

2017.04.23 (n) godz. 12.00

8. UKS Orlęta Bilcza II

9. UKS Meteor Wąchock II

17 : 1

XX Kolejka

 

 

2017.04.29 (so) godz. 14.00

2. PKS Polonia Białogon Kielce

1. KTS Sandomierz

11 : 7

2017.04.29 (so) godz. 12.30

3. UKS Orlęta Bilcza

4. PKS Polonia Białogon II Kielce

11 : 7

2017.04.29 (so) godz. 12.00

6. LUKS Radość Porzecze

5. UKS Meteor Wąchock

3 : 15

2017.04.29 (so) godz. 12.00

7. MZKS Alit Ożarów

8. UKS Orlęta Bilcza II

9 : 9

2017.04.29 (so) godz. 12.00

9. UKS Meteor Wąchock II

-

-

 

lp.

Drużyna

mecze

zw

re

po

 

bilans

 

punkty

1

PKS POLONIA Białogon Kielce

16

15

0

1

227

-

61

30

2

KTS Sandomierz

16

15

0

1

209

-

79

30

3

UKS Orlęta Bilcza

16

12

0

4

211

-

77

24

4

PKS POLONIA Białogon Kielce II

16

9

1

6

148

-

140

19

5

UKS Meteor Wąchock

16

8

0

8

172

-

116

16

6

MZKS Alit Ożarów

16

3

3

10

92

-

196

9

7

UKS Orlęta Bilcza II

16

4

1

11

96

-

192

9

8

LUKS Radość Porzecze

16

3

0

13

88

-

200

6

9

UKS Meteor Wąchock II

16

0

1

15

53

-

235

1

« powrót do II liga mężczyzn

Copyright Świętokrzyski Okręgowy Związek Tenisa Stołowego 2009