MENU

KONTAKT

安i皻okrzyski Okr璕owy Zwi您ek Tenisa Sto這wego

ul. Krakowska 72
25-701 Kielce

email:

WYNIKI II LIGI M邘KIEJ W TENISIE STOΜWYM PO I RUNDZIE SEZONU 2013/2014

kolejka 1

14.09 (so) godz.16

UMKS Ksi篹ak υwicz

LKS Omega Kleszczów

3 : 7

22.09 (nd) godz.12

KS Legion Skierniewice

LTSR Buczek

8 : 2

14.09 (so) godz.16

PKS Polonia Bia這gon II Kielce

PKS Polonia Bia這gon Kielce

1 : 9

14.09 (so) godz.16

MLUKS Dwójka Rawa Mazowiecka

KS Energetyk AM Dzianiny ód

4 : 6

22.09 (nd) godz.12

GLKS Burza Pawlikowice

LKS Jutrzenka Bychlew

4 : 6

14.09 (so) godz.16

UKS Fungis Maków

LKS Bia豉 Rawska

5 : 5

kolejka 2

21.09 (so) godz.16

LKS Omega Kleszczów

LKS Bia豉 Rawska

9 : 1

21.09 (so) godz.16

LTSR Buczek

PKS Polonia Bia這gon II Kielce

10 : 0

21.09 (so) godz.16

PKS Polonia Bia這gon Kielce

MLUKS Dwójka Rawa Mazowiecka

2 : 8

21.09 (so) godz.16

KS Energetyk AM Dzianiny ód

GLKS Burza Pawlikowice

6 : 4

28.09 (so) godz.16

LKS Jutrzenka Bychlew

UKS Fungis Maków

0 : 10

21.09 (so) godz.16

UMKS Ksi篹ak υwicz

KS Legion Skierniewice

4 : 6

kolejka 3

26.10 (so) godz.16

KS Legion Skierniewice

LKS Omega Kleszczów

2 : 8

26.10 (so) godz.16

PKS Polonia Bia這gon II Kielce

UMKS Ksi篹ak υwicz

0 : 10

26.10 (so) godz.16

MLUKS Dwójka Rawa Mazowiecka

LTSR Buczek

5 : 5

26.10 (so) godz.16

GLKS Burza Pawlikowice

PKS Polonia Bia這gon Kielce

4 : 6

26.10 (so) godz.16

UKS Fungis Maków

KS Energetyk AM Dzianiny ód

4 : 6

26.10 (so) godz.12

LKS Bia豉 Rawska

LKS Jutrzenka Bychlew

9 : 1

kolejka 4

19.10 (so) godz.16

LKS Omega Kleszczów

LKS Jutrzenka Bychlew

10 : 0

25.10 (pt) godz.17

LTSR Buczek

GLKS Burza Pawlikowice

4 : 6

27.10 (nd) godz.12

PKS Polonia Bia這gon Kielce

UKS Fungis Maków

6 : 4

27.10 (nd) godz.12

KS Energetyk AM Dzianiny ód

LKS Bia豉 Rawska

4 : 6

27.10 (nd) godz.12

UMKS Ksi篹ak υwicz

MLUKS Dwójka Rawa Mazowiecka

3 : 7

27.10 (nd) godz.12

KS Legion Skierniewice

PKS Polonia Bia這gon II Kielce

9 : 1

kolejka 5

16.11 (so) godz.16

PKS Polonia Bia這gon II Kielce

LKS Omega Kleszczów

0 : 10

16.11 (so) godz.16

MLUKS Dwójka Rawa Mazowiecka

KS Legion Skierniewice

8 : 2

28.09 (so) godz.13

GLKS Burza Pawlikowice

UMKS Ksi篹ak υwicz

5 : 5

16.11 (so) godz.16

UKS Fungis Maków

LTSR Buczek

7 : 3

16.11 (so) godz.16

LKS Bia豉 Rawska

PKS Polonia Bia這gon Kielce

4 : 6

16.11 (so) godz.16

LKS Jutrzenka Bychlew

KS Energetyk AM Dzianiny ód

0 : 10

kolejka 6

17.11 (nd) godz.12

LKS Omega Kleszczów

KS Energetyk AM Dzianiny ód

9 : 1

17.11 (nd) godz.12

LTSR Buczek

LKS Bia豉 Rawska

1 : 9

17.11 (nd) godz.12

PKS Polonia Bia這gon Kielce

LKS Jutrzenka Bychlew

8 : 2

12.10 (so) godz.16

UMKS Ksi篹ak υwicz

UKS Fungis Maków

6 : 4

17.11 (nd) godz.12

KS Legion Skierniewice

GLKS Burza Pawlikowice

6 : 4

17.11 (nd) godz.14:15

PKS Polonia Bia這gon II Kielce

MLUKS Dwójka Rawa Mazowiecka

3 : 7

kolejka 7

23.11 (so) godz.16

MLUKS Dwójka Rawa Mazowiecka

LKS Omega Kleszczów

4 : 6

23.11 (so) godz.16

GLKS Burza Pawlikowice

PKS Polonia Bia這gon II Kielce

10 : 0

23.11 (so) godz.16

UKS Fungis Maków

KS Legion Skierniewice

4 : 6

23.11 (so) godz.12

LKS Bia豉 Rawska

UMKS Ksi篹ak υwicz

9 : 1

30.11 (so) godz.16

LKS Jutrzenka Bychlew

LTSR Buczek

6 : 4

23.11 (so) godz.16

KS Energetyk AM Dzianiny ód

PKS Polonia Bia這gon Kielce

10 : 0

 

walkower - brak badania lekarskiego

kolejka 8

07.12 (so) godz.12

LKS Omega Kleszczów

PKS Polonia Bia這gon Kielce

10 : 0

 

mecz zweryfikowano jako walkower

07.12 (so) godz.17

LTSR Buczek

KS Energetyk AM Dzianiny ód

2 : 8

07.12 (so) godz.16

UMKS Ksi篹ak υwicz

LKS Jutrzenka Bychlew

10 : 0

 

mecz zweryfikowano jako walkower

07.12 (so) godz.12

LKS Bia豉 Rawska

KS Legion Skierniewice

7 : 3

07.12 (so) godz.16

PKS Polonia Bia這gon II Kielce

UKS Fungis Maków

0 : 10

07.12 (so) godz.16

MLUKS Dwójka Rawa Mazowiecka

GLKS Burza Pawlikowice

8 : 2

kolejka 9

08.12 (nd) godz.10

GLKS Burza Pawlikowice

LKS Omega Kleszczów

4 : 6

08.12 (nd) godz.12

UKS Fungis Maków

MLUKS Dwójka Rawa Mazowiecka

6 : 4

08.12 (nd) godz.12

LKS Bia豉 Rawska

PKS Polonia Bia這gon II Kielce

10 : 0

08.12 (nd) godz.12

LKS Jutrzenka Bychlew

KS Legion Skierniewice

2 : 8

06.12 (pt) godz.18:30

KS Energetyk AM Dzianiny ód

UMKS Ksi篹ak υwicz

4 : 6

08.12 (nd) godz.12

PKS Polonia Bia這gon Kielce

LTSR Buczek

5 : 5

kolejka 10

13.12 (pt) godz.17

LKS Omega Kleszczów

LTSR Buczek

9 : 1

14.12 (so) godz.16

UMKS Ksi篹ak υwicz

PKS Polonia Bia這gon Kielce

10 : 0

 

Zawodnik Król Daniel posiada badanie lekarskie wy

14.12 (so) godz.16

KS Legion Skierniewice

KS Energetyk AM Dzianiny ód

6 : 4

14.12 (so) godz.16

PKS Polonia Bia這gon II Kielce

LKS Jutrzenka Bychlew

3 : 7

14.12 (so) godz.16

MLUKS Dwójka Rawa Mazowiecka

LKS Bia豉 Rawska

7 : 3

14.12 (so) godz.16

GLKS Burza Pawlikowice

UKS Fungis Maków

5 : 5

kolejka 11

15.12 (nd) godz.12

UKS Fungis Maków

LKS Omega Kleszczów

4 : 6

13.10 (nd) godz.12

LKS Bia豉 Rawska

GLKS Burza Pawlikowice

8 : 2

15.12 (nd) godz.12

LKS Jutrzenka Bychlew

MLUKS Dwójka Rawa Mazowiecka

0 : 10

15.12 (nd) godz.12

KS Energetyk AM Dzianiny ód

PKS Polonia Bia這gon II Kielce

10 : 0

15.12 (nd) godz.12

PKS Polonia Bia這gon Kielce

KS Legion Skierniewice

4 : 6

15.12 (nd) godz.12

LTSR Buczek

UMKS Ksi篹ak υwicz

4 : 6

 

lp

dru篡na

mecze

zw

re

po

bilans

punkty

1

LKS Omega Kleszczów

11

11

0

0

90-20

22

2

KS Legion Skierniewice

11

8

0

3

62-48

16

3

MLUKS Dwójka Rawa Mazowiecka

11

7

1

3

72-38

15

4

LKS Bia豉 Rawska

11

7

1

3

71-39

15

5

KS Energetyk AM Dzianiny ód

11

7

0

4

69-41

14

6

UMKS Ksi篹ak υwicz

11

6

1

4

64-46

13

7

PKS Polonia Bia這gon Kielce

11

5

1

5

46-64

11

8

UKS Fungis Maków

11

4

2

5

63-47

10

9

GLKS Burza Pawlikowice

11

2

2

7

50-60

6

10

LKS Jutrzenka Bychlew

11

3

0

8

24-86

6

11

LTSR Buczek

11

1

2

8

41-69

4

12

PKS Polonia Bia這gon II Kielce

11

0

0

11

8-102

0

 

« powr鏒 do II liga m篹czyzn

Copyright 安i皻okrzyski Okr璕owy Zwi您ek Tenisa Sto這wego 2009