MENU

KONTAKT

安i皻okrzyski Okr璕owy Zwi您ek Tenisa Sto這wego

ul. Krakowska 72
25-701 Kielce

email:

WYNIKI KLUBOWE ORAZ RANKING INDYWIDUALNY II LM

TABELA KO哸OWA II LM PO XVI KOLEJKACH /WSZYSTKIE MECZE/

 

lp

dru篡na

mecze

zw

re

po

bilans

punkty

1

LKS Omega Kleszczów

16

15

1

0

137-23

31

2

KTS Sandomierz

16

12

3

1

117-43

27

3

MKS Jedynka ód

16

9

3

4

97-63

21

4

KS Energetyk AM Dzianiny ód

16

9

2

5

89-71

20

5

LZS Macovia-Fungis Maków

16

7

2

7

72-88

16

6

LKS Bia豉 Rawska

16

5

5

6

75-85

15

 

 

7

ΡSR Agrosad ζsk

16

8

2

6

85-75

18

8

KS Elta ód

16

6

3

7

77-83

15

9

LKS Jutrzenka Bychlew

16

6

1

9

73-87

13

10

PKS Polonia Bia這gon Kielce

16

5

0

11

68-92

10

11

UKS "Wókniarz" Pabianice

16

3

0

13

53-107

6

12

UKS Bednary

16

0

0

16

17-143

0

 

 

 

TABELA II LM PO XVI KOLEJKACH

 

lp

dru篡na

mecze

zw

re

po

bilans

punkty

1

LKS Omega Kleszczów

15

15

0

0

132-18

30

2

KTS Sandomierz

15

12

2

1

112-38

26

3

MKS Jedynka ód

16

9

3

4

97-63

21

4

KS Energetyk AM Dzianiny ód

16

9

2

5

89-71

20

5

LZS Macovia-Fungis Maków

16

7

2

7

72-88

16

6

LKS Bia豉 Rawska

16

5

5

6

75-85

15

 

 

7

ΡSR Agrosad ζsk

16

8

2

6

85-75

18

8

KS Elta ód

16

6

3

7

77-83

15

9

LKS Jutrzenka Bychlew

16

6

1

9

73-87

13

10

PKS Polonia Bia這gon Kielce

16

5

0

11

68-92

10

11

UKS "Wókniarz" Pabianice

16

3

0

13

53-107

6

12

UKS Bednary

16

0

0

16

17-143

0

 

TABELA II LM PO XV KOLEJKACH

 

lp

dru篡na

mecze

zw

re

po

bilans

punkty

1

LKS Omega Kleszczów

15

15

0

0

132-18

30

2

KTS Sandomierz

15

12

2

1

112-38

26

3

MKS Jedynka ód

16

9

3

4

97-63

21

4

KS Energetyk AM Dzianiny ód

16

9

2

5

89-71

20

5

LZS Macovia-Fungis Maków

15

7

1

7

67-83

15

6

LKS Bia豉 Rawska

15

5

4

6

70-80

14

 

 

7

ΡSR Agrosad ζsk

15

7

2

6

78-72

16

8

LKS Jutrzenka Bychlew

15

6

1

8

70-80

13

9

KS Elta ód

15

5

3

7

70-80

13

10

PKS Polonia Bia這gon Kielce

15

5

0

10

65-85

10

11

UKS "Wókniarz" Pabianice

15

2

0

13

44-106

4

12

UKS Bednary

15

0

0

15

16-134

0

TABELA II LM PO XIII KOLEJKACH

 

lp

dru篡na

mecze

zw

re

po

bilans

punkty

1

LKS Omega Kleszczów

13

13

0

0

112-18

26

2

KTS Sandomierz

13

10

2

1

98-32

22

3

KS Energetyk AM Dzianiny ód

13

9

2

2

84-46

20

4

MKS Jedynka ód

13

6

3

4

77-53

15

5

LZS Macovia-Fungis Maków

13

7

1

5

63-67

15

6

LKS Bia豉 Rawska

13

5

4

4

63-67

14

 

 

7

ΡSR Agrosad ζsk

13

5

2

6

62-68

12

8

LKS Jutrzenka Bychlew

13

5

1

7

60-70

11

9

KS Elta ód

13

4

3

6

60-70

11

10

PKS Polonia Bia這gon Kielce

13

3

0

10

48-82

6

11

UKS "Wókniarz" Pabianice

13

2

0

11

38-92

4

12

UKS Bednary

13

0

0

13

15-115

0

AKTUALNA TABELA II LM PO I RUNDZIE SEZON 2011/12

lp

dru篡na

mecze

zw

re

po

bilans

punkty

1

LKS Omega Kleszczów

11

11

0

0

95-15

22

2

KTS Sandomierz

11

9

1

1

83-27

19

3

KS Energetyk AM Dzianiny ód

11

8

1

2

69-41

17

4

LZS Macovia-Fungis Maków

11

7

1

3

63-47

15

5

MKS Jedynka ód

11

6

2

3

71-39

14

6

LKS Bia豉 Rawska

11

5

3

3

56-54

13

7

LKS Jutrzenka Bychlew

11

4

1

6

51-59

9

8

ΡSR Agrosad ζsk

11

3

2

6

44-66

8

9

KS Elta ód

11

2

3

6

44-66

7

10

UKS "Wókniarz" Pabianice

11

2

0

9

33-77

4

11

PKS Polonia Bia這gon Kielce

11

2

0

9

38-72

4

12

UKS Bednary

11

0

0

11

13-97

0

Miejsce 10-11 ustalono na podstawie bezpo鈔edniego meczu.

 

RANKING LIGOWY II LM PO I RUNDZIE SEZON 2011/12

lp.

nazwisko imi

klub

mecze

zw

po

sety

punkty

1

Koziarski Jacek

KTS Sandomierz

22

20

2

64-15

60

2

Kaczmarek Andrzej

KTS Sandomierz

22

19

3

58-14

57

3

Nitek Jaros豉w

LKS Omega Kleszczów

20

18

2

56-16

 

54

4

Uzarczyk Witold

LKS Omega Kleszczów

20

18

2

56-18

 

54

5

Dzwonkowski Waldemar

KS Energetyk ód

22

17

5

55-32

51

6

Bobrowski ㄆkasz

MKS Jedynka ód

22

16

6

57-30

48

7

Dul瑿a Bart這miej

MKS Jedynka ód

22

16

6

56-30

 

48

8

Uciski Waldemar

LZS Macovia Maków

22

14

8

54-32

42

9

Gdek Jacek

LZS Macovia-Maków

22

16

6

52-29

36

10

Stochmal Maciej

PKS Polonia Bia這gon Kielc

22

17

5

58-27

34

11

Markowski Micha

KTS Sandomierz

22

17

5

58-27

34

12

Posmyk ukasz

LKS Omega Kleszczów

22

17

5

54-26

34

13

Uzarczyk Micha

ΡSR ζsk

18

14

4

47-22

33

14

Tataj Micha

LKS Bia豉 Rawska

22

11

11

40-45

32

15

Trzcinka Kamil

LKS Omega Kleszczów

14

13

1

40-10

30

16

Misiak Micha

UKS Wóknia Pabianice

22

10

12

44-44

30

17

Kozio Grzegorz

KS Elta ód

18

14

4

45-23

28

18

Konecki Adam

KS Energetyk ód

20

14

6

51-29

28

19

υ Sylwester

KS Energetyk ód

21

14

7

47-31

28

20

Kierzek Kamil

LKS Jutrzenka Bychlew

16

10

6

35-30

27

21

安ierczy雟ki Daniel

LZS Macovia Maków

16

9

7

33-27

27

22

Sobczyk Andrzej

Wókniarz Pabianice

18

9

19

33-33

27

23

Sarnecki Micha

LKS Bia豉 Rawska

22

9

13

39-48

27

24

Radwa雟ki Robert

KS Elta ód

22

9

13

34-44

27

25

Rybak Damian

LKS Biaa Rawska

22

13

9

51-37

26

26

Kulawi雟ki Piotr

MKS Jedynka ód

21

12

9

47-39

24

27

St瘼ie Marcin

PKS Polonia Bia這gon

19

8

11

32-39

24

28

Gierak Przemys豉w

LKS Omega Kleszczów

12

11

1

35-9

22

29

Placek Jakub

MKS Jedynka ód

18

11

7

42-34

22

30

Walaszczyk Rafa

LKS Jutrzenka Bychlew

20

7

13

33-45

21

31

Szczerkowski Sebastian

LKS Bia豉 Rawska

14

10

4

33-24

20

32

Mazur Pawe

LKS Jutrzenka Bychlew

20

10

10

43-36

20

33

Gruszczynski Krzysztof

KTS Sandomierz

20

10

10

38-35

20

34

D瑿ski Kamil

LZSMacovia Maków

22

9

13

38-52

18

35

Wróbel Longin

ΡSR Agrosad ask

10

6

4

24-15

18

36

Fr徠czak Arkadiusz

KS Energetyk ód

21

6

15

30-49

18

37

Ku鄉ierek Tomasz

KS Elta ód

22

6

16

31-54

18

38

Król Daniel

TSR Agrosad ask

10

5

5

19-20

15

39

Kowalski Mateusz

LKS Jutrzenka Bychlew

14

5

9

22-29

15

40

Gszczak Patryk

LKS Jutrzenka Bychlew

18

7

11

30-38

14

41

Myczka Przemysaw

UKS Bednary

21

6

15

25-50

12

42

Cie郵ak Maciej

UKS Wókniar Pabianice

22

6

16

31-56

12

43

Kanarek Mateusz

PKS Polonia Bia這gon

9

4

5

14-20

9

44

Sosnowski Grzegorz

PKS Polonia Biaogon

15

3

12

14-38

9

45

Trzcinka Jarosaw

TSR Agrosad ask

4

4

0

12-1

8

46

Szymanowski Karol

UKS Bednary

14

4

10

22-37

8

47

Szurlej Maciej

TSR Agrosad ask

18

3

15

18-47

7

48

Kunce Ryszard

KS Energetyk ód

4

3

1

9-5

6

49

Maczuak Bartomiej

MKS Jedynka ód

5

3

2

10-7

6

50

Fordoski Pawe

KS Elta ód

4

2

2

7-7

4

51

Synowiecki Jakub

LKS Biaa Rawska

4

2

2

7-9

4

52

Lis Mariusz

LKS Biaa Rawska

2

1

1

4-3

3

53

Uczciwek Piotr

UKS Bednary

22

1

21

10-64

3

54

Bilski Damian

KTS Sandomierz

2

1

1

4-5

2

55

Kowalski Mateusz

LZS Macovia Maków

4

1

3

4-9

2

56

Matachowski Bart這miej

PKS Polonia Bia這gon

4

1

3

4-11

2

57

Bracha Micha

PKS Polonia Biaogon

5

1

4

6-13

2

58

Milas Tymoteusz

KS Elta ód

6

1

5

6-15

2

59

Lewandowski Przemys豉w

TSR Agrosad ask

8

1

7

9-21

2

60

W御icki Jakub

ΡSR Agrosad ζsk

12

1

11

11-35

2

61

Dubiela Jacek

KS Elta ód

14

1

13

13-41

2

62

Kapela雟ki Adam

UKS Wókniar Pabianice

21

1

20

9-61

2

63

Rataj Mirosaw

LKS Biaa Rawska

2

0

2

2-6

0

64

Kuprjanis Marcin

LZS Macovia-Maków

2

0

2

2-6

0

65

Kdzierski Piotr

PKS Polonia Biaogon

2

0

2

0-6

0

66

Jagieo Piotr

UKSWókniarPabianice

2

0

2

0-6

0

67

Izdebski Sawomir

KS Elta ód

2

0

2

0-6

0

68

υpi雟ki Janusz

UKS Wókniar Pabianice

3

0

3

0-9

0

69

Kaflak Mateusz

TSR Agrosad ask

4

0

4

1-12

0

70

Skibior Damian

TSR Agrosad ask

4

0

4

0-12

0

71

Stochmal Micha

PKS Polonia Bia這gon

6

0

6

6-18

0

72

Wierzbicki Wojciech

PKS Polonia Biaogon

6

0

6

5-18

0

73

Tataj Mariusz

UKS Bednary

6

0

6

0-18

0

74

Gala Kamil

UKS Bednary

6

0

6

0-18

0

75

Bakalarski ukasz

UKS Bednary

19

0

19

5-57

0

 

Przewodnicz帷y WGiD

S豉womir Grzyb

 

 

 

RANKING LIGOWY II LM PO I RUNDZIE SEZON 2011/12

lp. nazwisko imi klub mecze zw po sety punkty
1 Koziarski Jacek KTS Sandomierz 22 20 2 64-15 60
2 Kaczmarek Andrzej KTS Sandomierz 22 19 3 58-14 57
3 Nitek Jaros豉w LKS Omega Kleszczów 20 18 2 56-16 54
4 Uzarczyk Witold LKS Omega Kleszczów 20 18 2 56-18 54
5 Dzwonkowski Waldemar KS Energetyk AM Dzianiny ód 22 17 5 55-32 51
6 Bobrowski ㄆkasz MKS Jedynka ód 22 16 6 57-30 48
7 Dul瑿a Bart這miej MKS Jedynka ód 22 16 6 56-30 48
8 U軼i雟ki Waldemar LZS Macovia-Fungis Maków 22 14 8 54-32 42
9 G璠ek Jacek LZS Macovia-Fungis Maków 22 16 6 52-29 36
10 Markowski Micha KTS Sandomierz 22 17 5 58-27 34
11 Stochmal Maciej PKS Polonia Bia這gon Kielce 20 16 4 53-22 32
12 Posmyk ㄆkasz LKS Omega Kleszczów 20 15 5 48-26 30
13 Misiak Micha UKS "Wókniarz" Pabianice 20 10 10 42-38 30
14 安ierczy雟ki Daniel LZS Macovia-Fungis Maków 16 9 7 33-27 27
15 Sobczyk Andrzej UKS "Wókniarz" Pabianice 18 9 9 33-33 27
16 Trzcinka Kamil LKS Omega Kleszczów 12 11 1 wrz-34 26
17 Kozio Grzegorz KS Elta ód 16 12 4 39-22 24
18 υ Sylwester KS Energetyk AM Dzianiny ód 17 12 5 38-22 24
19 Kulawi雟ki Micha Piotr MKS Jedynka ód 21 12 9 47-39 24
20 St瘼ie Marcin PKS Polonia Bia這gon Kielce 17 8 9 31-33 24
21 Uzarczyk Micha ΡSR Agrosad ζsk 14 10 4 35-19 23
22 Tataj Micha LKS Bia豉 Rawska 18 8 10 31-38 23
23 Gierak Przemys豉w LKS Omega Kleszczów 12 11 1 wrz-35 22
24 Konecki Adam KS Energetyk AM Dzianiny ód 16 11 5 41-23 22
25 Rybak Damian LKS Bia豉 Rawska 18 11 7 42-27 22
26 Placek Jakub MKS Jedynka ód 18 11 7 42-34 22
27 Kierzek Kamil LKS Jutrzenka Bychlew 14 8 6 29-28 21
28 Sarnecki Micha LKS Bia豉 Rawska 18 7 11 30-39 21
29 Walaszczyk Rafa LKS Jutrzenka Bychlew 20 7 13 33-45 21
30 Radwa雟ki Robert KS Elta ód 20 7 13 28-44 21
31 Gruszczy雟ki Krzysztof KTS Sandomierz 20 10 10 38-35 20
32 Mazur Pawe LKS Jutrzenka Bychlew 18 9 9 38-32 18
33 D瑿ski Kamil LZS Macovia-Fungis Maków 22 9 13 38-52 18
34 Wróbel Longin ΡSR Agrosad ζsk 8 6 2 21-wrz 18
35 Fr徠czak Arkadiusz KS Energetyk AM Dzianiny ód 17 5 12 21-40 15
36 Szczerkowski Sebastian LKS Bia豉 Rawska 10 7 3 24-18 14
37 Cie郵ak Maciej UKS "Wókniarz" Pabianice 20 6 14 28-50 12
38 Król Daniel ΡSR Agrosad ζsk 8 4 4 16-15 12
39 Ku鄉ierek Tomasz KS Elta ód 20 4 16 25-54 12
40 G瘰zczak Patryk LKS Jutrzenka Bychlew 16 5 11 24-36 10
41 Myczka Przemys豉w UKS Bednary 19 5 14 22-46 10
42 Kanarek Mateusz PKS Polonia Bia這gon Kielce 8 4 4 14-17 9
43 Kowalski Mateusz LKS Jutrzenka Bychlew 12 3 9 16-29 9
44 Sosnowski Grzegorz PKS Polonia Bia這gon Kielce 13 3 10 14-32 9
45 Trzcinka Jaros豉w ΡSR Agrosad ζsk 4 4 0 01-gru 8
46 Szymanowski Karol UKS Bednary 14 4 10 22-37 8
47 Szurlej Maciej ΡSR Agrosad ζsk 14 3 11 14-35 7
48 Kunce Ryszard KS Energetyk AM Dzianiny ód 4 3 1 05-wrz 6
49 Maczu瘸k Bart這miej MKS Jedynka ód 5 3 2 07-pa 6
50 Fordo雟ki Pawe KS Elta ód 4 2 2 07-lip 4
51 Synowiecki Jakub LKS Bia豉 Rawska 4 2 2 09-lip 4
52 Lis Mariusz LKS Bia豉 Rawska 2 1 1 03-kwi 3
53 Uczciwek Piotr UKS Bednary 20 1 19 10-58 3
54 Bilski Damian KTS Sandomierz 2 1 1 05-kwi 2
55 Bracha Micha PKS Polonia Bia這gon Kielce 4 1 3 10-maj 2
56 Kowalski Mateusz 2 LZS Macovia-Fungis Maków 4 1 3 09-kwi 2
57 Matachowski Bart這miej PKS Polonia Bia這gon Kielce 4 1 3 11-kwi 2
58 Lewandowski Przemys豉w ΡSR Agrosad ζsk 6 1 5 15-lip 2
59 W御icki Jakub ΡSR Agrosad ζsk 10 1 9 29-wrz 2
60 Dubiela Jacek KS Elta ód 14 1 13 13-41 2
61 Kapela雟ki Adam UKS "Wókniarz" Pabianice 19 1 18 8-55 2
62 υpi雟ki Janusz UKS "Wókniarz" Pabianice 1 0 1 0-3 0
63 Rataj Miros豉w LKS Bia豉 Rawska 2 0 2 06-lut 0
64 Kuprjanis Marcin LZS Macovia-Fungis Maków 2 0 2 06-lut 0
65 K璠zierski Piotr PKS Polonia Bia這gon Kielce 2 0 2 0-6 0
66 Jagie陶o Piotr UKS "Wókniarz" Pabianice 2 0 2 0-6 0
67 Izdebski S豉womir KS Elta ód 2 0 2 0-6 0
68 Milas Tymoteusz KS Elta ód 4 0 4 12-lut 0
69 Kaflak Mateusz ΡSR Agrosad ζsk 4 0 4 12-sty 0
70 Skibior Damian ΡSR Agrosad ζsk 4 0 4 0-12 0
71 Gala Kamil UKS Bednary 4 0 4 0-12 0
72 Stochmal Micha PKS Polonia Bia這gon Kielce 6 0 6 18-cze 0
73 Wierzbicki Wojciech PKS Polonia Bia這gon Kielce 6 0 6 18-maj 0
74 Tataj Mariusz UKS Bednary 6 0 6 0-18 0
75 Bakalarski ㄆkasz UKS Bednary 17 0 17 4-51 0

« powr鏒 do II liga m篹czyzn

Copyright 安i皻okrzyski Okr璕owy Zwi您ek Tenisa Sto這wego 2009