MENU

KONTAKT

安i皻okrzyski Okr璕owy Zwi您ek Tenisa Sto這wego

ul. Krakowska 72
25-701 Kielce

email:

WYNIKI KO哸OWE I TABELA II LIGI M坒CZYZN - SEZON 2011/12

WYNIKI KO哸OWE I TABELA II LIGI M坒CZYZN W TENISIE STOΜWYM

SEZONU 2011/2012 po weryfikacji

I runda sezonu 2011/12

 

 

1 kolejka

 

Data

Gospodarze

Go軼ie

wynik

24.09 (so) godz.14

ΡSR Agrosad ζsk

LKS Omega Kleszczów

1 : 9

24.09 (so) godz.16

KS Energetyk AM Dzianiny ód

UKS "Wókniarz" Pabianice

10 : 0

30.09 (pt) godz.18

KS Elta ód

LKS Bia豉 Rawska

5 : 5

24.09 (so) godz.16

LZS Macovia-Fungis Maków

MKS Jedynka ód

5 : 5

24.09 (so) godz.16

PKS Polonia Bia這gon Kielce

UKS Bednary

10 : 0

24.09 (so) godz.16

LKS Jutrzenka Bychlew

KTS Sandomierz

3 : 7

 

2 kolejka

 

Data

Gospodarze

Go軼ie

wynik

15.10 (so) godz.16

LKS Omega Kleszczów

KTS Sandomierz

6 : 4

15.10 (so) godz.16

UKS "Wókniarz" Pabianice

KS Elta ód

4 : 6

15.10 (so) godz.16

LKS Bia豉 Rawska

LZS Macovia-Fungis Maków

3 : 7

01.10 (so) godz.16

MKS Jedynka ód

PKS Polonia Bia這gon Kielce

8 : 2

15.10 (so) godz.16

UKS Bednary

LKS Jutrzenka Bychlew

1 : 9

11.10 (wt) godz.18

ΡSR Agrosad ζsk

KS Energetyk AM Dzianiny ód

2 : 8

 

3 kolejka

 

Data

Gospodarze

Go軼ie

wynik

01.10 (so) godz.16

KS Energetyk AM Dzianiny ód

LKS Omega Kleszczów

3 : 7

16.10 (nd) godz.12

KS Elta ód

ΡSR Agrosad ζsk

5 : 5

16.10 (nd) godz.12

LZS Macovia-Fungis Maków

UKS "Wókniarz" Pabianice

8 : 2

16.10 (nd) godz.12

PKS Polonia Bia這gon Kielce

LKS Bia豉 Rawska

2 : 8

22.10 (so) godz.16

LKS Jutrzenka Bychlew

MKS Jedynka ód

2 : 8

08.10 (so) godz.14

KTS Sandomierz

UKS Bednary

10 : 0

 

 

 

 

 

4 kolejka

 

Data

Gospodarze

Go軼ie

wynik

23.10 (nd) godz.12

LKS Omega Kleszczów

UKS Bednary

10 : 0

22.10 (so) godz.15

UKS "Wókniarz" Pabianice

PKS Polonia Bia這gon Kielce

6 : 4

23.10 (nd) godz.12

LKS Bia豉 Rawska

LKS Jutrzenka Bychlew

8 : 2

29.10 (so) godz.12

MKS Jedynka ód

KTS Sandomierz

5 : 5

23.10 (nd) godz.12

ΡSR Agrosad ζsk

LZS Macovia-Fungis Maków

2 : 8

23.10 (nd) godz.12

KS Energetyk AM Dzianiny ód

KS Elta ód

6 : 4

 

 

 

5 kolejka

 

Data

Gospodarze

Go軼ie

wynik

05.11 (so) godz.16

KS Elta ód

LKS Omega Kleszczów

2 : 8

05.11 (so) godz.16

LZS Macovia-Fungis Maków

KS Energetyk AM Dzianiny ód

4 : 6

05.11 (so) godz.16

PKS Polonia Bia這gon Kielce

ΡSR Agrosad ζsk

2 : 8

05.11 (so) godz.16

LKS Jutrzenka Bychlew

UKS "Wókniarz" Pabianice

8 : 2

05.11 (so) godz.16

KTS Sandomierz

LKS Bia豉 Rawska

7 : 3

05.11 (so) godz.16

UKS Bednary

MKS Jedynka ód

1 : 9

 

6 kolejka

 

Data

Gospodarze

Go軼ie

wynik

06.11 (nd) godz.17

LKS Omega Kleszczów

MKS Jedynka ód

8 : 2

06.11 (nd) godz.12

UKS "Wókniarz" Pabianice

KTS Sandomierz

1 : 9

29.10 (so) godz.12

LKS Bia豉 Rawska

UKS Bednary

7 : 3

06.11 (nd) godz.17

ΡSR Agrosad ζsk

LKS Jutrzenka Bychlew

4 : 6

06.11 (nd) godz.12

KS Energetyk AM Dzianiny ód

PKS Polonia Bia這gon Kielce

6 : 4

06.11 (nd) godz.12

KS Elta ód

LZS Macovia-Fungis Maków

3 : 7

 

 

7 kolejka

 

Data

Gospodarze

Go軼ie

wynik

12.11 (so) godz.17

LZS Macovia-Fungis Maków

LKS Omega Kleszczów

0 : 10

12.11 (so) godz.16

PKS Polonia Bia這gon Kielce

KS Elta ód

6 : 4

12.11 (so) godz.16

LKS Jutrzenka Bychlew

KS Energetyk AM Dzianiny ód

2 : 8

12.11 (so) godz.16

KTS Sandomierz

ΡSR Agrosad ζsk

10 : 0

11.11 (pt) godz.12

UKS Bednary

UKS "Wókniarz" Pabianice

3 : 7

12.11 (so) godz.16

MKS Jedynka ód

LKS Bia豉 Rawska

4 : 6

 

8 kolejka

 

Data

Gospodarze

Go軼ie

wynik

13.11 (nd) godz.11

LKS Omega Kleszczów

LKS Bia豉 Rawska

10 : 0

13.11 (nd) godz.12

UKS "Wókniarz" Pabianice

MKS Jedynka ód

2 : 8

13.11 (nd) godz.11

ΡSR Agrosad ζsk

UKS Bednary

10 : 0

13.11 (nd) godz.12

KS Energetyk AM Dzianiny ód

KTS Sandomierz

2 : 8

13.11 (nd) godz.12

KS Elta ód

LKS Jutrzenka Bychlew

5 : 5

13.11 (nd) godz.12

LZS Macovia-Fungis Maków

PKS Polonia Bia這gon Kielce

7 : 3

 

9 kolejka

 

Data

Gospodarze

Go軼ie

wynik

04.12 (nd) godz.12

PKS Polonia Bia這gon Kielce

LKS Omega Kleszczów

1 : 9

04.12 (nd) godz.12

LKS Jutrzenka Bychlew

LZS Macovia-Fungis Maków

4 : 6

04.12 (nd) godz.12

KTS Sandomierz

KS Elta ód

10 : 0

04.12 (nd) godz.12

UKS Bednary

KS Energetyk AM Dzianiny ód

1 : 9

24.11 (cz) godz.19

MKS Jedynka ód

ΡSR Agrosad ζsk

9 : 1

26.11 (so) godz.12

LKS Bia豉 Rawska

UKS "Wókniarz" Pabianice

6 : 4

 

10 kolejka

 

Data

Gospodarze

Go軼ie

wynik

25.11 (pt) godz.17

LKS Omega Kleszczów

UKS "Wókniarz" Pabianice

9 : 1

10.12 (so) godz.16

ΡSR Agrosad ζsk

LKS Bia豉 Rawska

5 : 5

10.12 (so) godz.16

KS Energetyk AM Dzianiny ód

MKS Jedynka ód

6 : 4

10.12 (so) godz.16

KS Elta ód

UKS Bednary

9 : 1

10.12 (so) godz.16

LZS Macovia-Fungis Maków

KTS Sandomierz

4 : 6

10.12 (so) godz.16

PKS Polonia Bia這gon Kielce

LKS Jutrzenka Bychlew

1 : 9

 

11 kolejka

 

Data

Gospodarze

Go軼ie

wynik

24.11 (cz) godz.17

LKS Jutrzenka Bychlew

LKS Omega Kleszczów

1 : 9

11.12 (nd) godz.12

KTS Sandomierz

PKS Polonia Bia這gon Kielce

7 : 3

11.12 (nd) godz.12

UKS Bednary

LZS Macovia-Fungis Maków

3 : 7

11.12 (nd) godz.12

MKS Jedynka ód

KS Elta ód

9 : 1

11.12 (nd) godz.12

LKS Bia豉 Rawska

KS Energetyk AM Dzianiny ód

5 : 5

02.12 (pt) godz.16:30

UKS "Wókniarz" Pabianice

ΡSR Agrosad ζsk

4 : 6

 

 

12 kolejka

 

Data

Gospodarze

Go軼ie

wynik

12.02 (nd) godz.12

LKS Bia豉 Rawska

LKS Omega Kleszczów

2 : 8

12.02 (nd) godz.12

KTS Sandomierz

MKS Jedynka ód

5 : 5

12.02 (nd) godz.12

KS Energetyk AM Dzianiny ód

LZS Macovia-Fungis Maków

10 : 0

16.02 (cz) godz.18:30

LKS Jutrzenka Bychlew

UKS Bednary

8 : 2

12.02 (nd) godz.12

ΡSR Agrosad ζsk

PKS Polonia Bia這gon Kielce

9 : 1

11.02 (so) godz.16

KS Elta ód

UKS "Wókniarz" Pabianice

6 : 4

 

 

 

 

13 kolejka

 

Data

Gospodarze

Go軼ie

wynik

26.02 (nd) godz.12

MKS Jedynka ód

LKS Omega Kleszczów

1 : 9

26.02 (nd) godz.12

KTS Sandomierz

LZS Macovia-Fungis Maków

10 : 0

26.02 (nd) godz.12

KS Energetyk AM Dzianiny ód

LKS Bia豉 Rawska

5 : 5

26.02 (nd) godz.12

LKS Jutrzenka Bychlew

PKS Polonia Bia這gon Kielce

1 : 9

26.02 (nd) godz.12

ΡSR Agrosad ζsk

UKS "Wókniarz" Pabianice

9 : 1

26.02 (nd) godz.12

UKS Bednary

KS Elta ód

0 : 10

 

 

 

14 kolejka

 

Data

Gospodarze

Go軼ie

wynik

09.03 (pt) godz.17

LKS Omega Kleszczów

LZS Macovia-Fungis Maków

10 : 0

10.03 (so) godz.16

KTS Sandomierz

KS Energetyk AM Dzianiny ód

8 : 2

10.03 (so) godz.16

LKS Bia豉 Rawska

MKS Jedynka ód

3 : 7

10.03 (so) godz.16

UKS "Wókniarz" Pabianice

LKS Jutrzenka Bychlew

3 : 7

10.03 (so) godz.16

ΡSR Agrosad ζsk

KS Elta ód

7 : 3

10.03 (so) godz.16

UKS Bednary

PKS Polonia Bia這gon Kielce

0 : 10

 

15 kolejka

 

Data

Gospodarze

Go軼ie

wynik

16.03 (pt) godz.17

LKS Omega Kleszczów

KS Energetyk AM Dzianiny ód

10 : 0

17.03 (so) godz.16

LKS Bia豉 Rawska

KTS Sandomierz

4 : 6

17.03 (so) godz.16

MKS Jedynka ód

LZS Macovia-Fungis Maków

6 : 4

17.03 (so) godz.16

LKS Jutrzenka Bychlew

KS Elta ód

3 : 7

17.03 (so) godz.16

UKS Bednary

ΡSR Agrosad ζsk

1 : 9

17.03 (so) godz.16

PKS Polonia Bia這gon Kielce

UKS "Wókniarz" Pabianice

7 : 3

 

 

16 kolejka

 

Data

Gospodarze

Go軼ie

wynik

14.04 (so) godz.16

KTS Sandomierz

LKS Omega Kleszczów

5 : 5

18.03 (nd) godz.12

MKS Jedynka ód

KS Energetyk AM Dzianiny ód

7 : 3

31.03 (so) godz.16

LZS Macovia-Fungis Maków

LKS Bia豉 Rawska

5 : 5

31.03 (so) godz.16

LKS Jutrzenka Bychlew

ΡSR Agrosad ζsk

3 : 7

31.03 (so) godz.16

KS Elta ód

PKS Polonia Bia這gon Kielce

7 : 3

31.03 (so) godz.16

UKS "Wókniarz" Pabianice

UKS Bednary

9 : 1

 

TABELA

 

 

lp

dru篡na

mecze

zw

re

po

bilans

punkty

1

LKS Omega Kleszczów

16

15

1

0

137-23

31

2

KTS Sandomierz

16

12

3

1

117-43

27

3

MKS Jedynka ód

16

9

3

4

97-63

21

4

KS Energetyk AM Dzianiny ód

16

9

2

5

89-71

20

5

LZS Macovia-Fungis Maków

16

7

2

7

72-88

16

6

LKS Bia豉 Rawska

16

5

5

6

75-85

15

 

 

7

ΡSR Agrosad ζsk

16

8

2

6

85-75

18

8

KS Elta ód

16

6

3

7

77-83

15

9

LKS Jutrzenka Bychlew

16

6

1

9

73-87

13

10

PKS Polonia Bia這gon Kielce

16

5

0

11

68-92

10

11

UKS "Wókniarz" Pabianice

16

3

0

13

53-107

6

12

UKS Bednary

16

0

0

16

17-143

0

 

W bara瘸ch o I Lig zagra LKS Omega Kleszczów. Do III Ligi spadaj UKS Bednary i UKS Wókniarz Pabianice

PKS Polonia Bia這gon Kielce rozegra bara ze zwyci瞛c dwumeczu drugich dru篡n III-cich Lig 安i皻okrzyskiej

i ódzkiej.

 

 

Przewodnicz帷y WGiD 吏ZTS

S豉womir Grzyb

« powr鏒 do II liga m篹czyzn

Copyright 安i皻okrzyski Okr璕owy Zwi您ek Tenisa Sto這wego 2009