MENU

KONTAKT

¦więtokrzyski Okręgowy Zwi±zek Tenisa Stołowego

ul. Krakowska 72
25-701 Kielce

email:

WYNIKI MIĘDZYWOJEWÓDZKICH MISTRZOSTW MŁODZIKÓW 01.05.2013 BILCZA

                                                            WYNIKI  MŁODZICZEK:

MIEJSCE

NAZWISKO, IMIĘ

KLUB

PUNKTY

1

BRZĘCZEK ELIZA

MLUKS DWÓJKA RAWA MAZOWIECKA

3

2

GIERACH KATARZYNA

MLUKS DWÓJKA RAWA MAZOWIECKA

2

3

DUKOWSKA KAROLINA

PIKTS WOBISTAL PIOTRKÓW TRYB.

2

4

KUWERSKA KARINA

ULKS MOSZCZENICA

1

5

WRZOSEK WIKTORIA

LKS BIAŁA RAWSKA

1

6

KOWALSKA OLIWIA

UMLKS RADOMSKO

1

7

MIDERA AMELIA

ULKS MOSZCZENICA

1

8

KAPERA JULIA

UKS MAKÓW

1

9-12

RYTYCH NATALIA

ULKS MOSZCZENICA

0

 

SKRZECZKOWSKA MARTYNA

KS LEGION SKIERNIEWICE

0

 

WŁODARCZYK MAGDALENA

ULKS MOSZCZENICA

0

 

PLUTA DOMINIKA

UMLKS RADOMSKO

0

13-16

MADEJSKA MARTYNA

KS LEGION SKIERNIEWICE

0

 

SOKOŁOWSKA ANNA

KS FENIKS JAWORZNIA

0

 

NOWAK KATARZYNA

LUKS RADO¦Ć PORZECZE

0

 

SOCHA JULIA

KS FENIKS JAWORZNIA

0

17-23

WAWRZYCKA KLAUDIA

UKS ORLĘTA BILCZA

0

 

WITKOWICZ WERONIKA

LUKS RADO¦Ć PORZECZE

0

 

WALASEK PATRYCJA

LUKS RADO¦Ć PORZECZE

0

 

KUBICKA IZABELA

UKS ORLĘTA BILCZA

0

 

KRÓL NATALIA

KS FENIKS JAWORZNIA

0

 

SZYMAŃSKA IGA

ULKS MOSZCZENICA

0

 

KUBU¦ NATALIA

KS FENIKS JAWORZNIA

0

 

                                                                WYNIKI  MŁODZIKÓW:

MIEJSCE

NAZWISKO, IMIĘ

KLUB

PUNKTY

1

KU¬MICZ JAKUB

KTS SANDOMIERZ

3

2

ORACZ MICHAŁ

ULKS KUSY ŁOBUDZICE

2

3

MACIEJ PIWEK

UKS ORLĘTA BILCZA

2

4

KWAPI¦ JAKUB

MLUKS DWÓJKA RAWA MAZOWIECKA

1

5

CZYŻEWSKI ERYK

KS ENERGETYK ŁÓD¬

1

6

KWAPI¦ FILIP

MLUKS DWÓJKA RAWA MAZOWIECKA

1

7

KOSTRZEWA KACPER

STS SDK MOS PONG WIELUŃ

1

8

WOJCIECHOWSKI KAMIL

LKS JUTRZENKA

1

9-12

FIGWER KRZYSZTOF

KS ELTA ŁÓD¬

0

 

ZBOROWSKI MATEUSZ

LKS DORYSZYCE

0

 

STRZEMECKI TOMASZ

LKS JUTRZENKA BYCHLEW

0

 

KOWALSKI HUBERT

UMLKS RADOMSKO

0

13-16

CIOSEK SZYMON

LUKS RADO¦Ć PORZECZE

0

 

GONCIARZ WIKTOR

LUKS RADO¦Ć PORZECZE

0

 

ZAPAŁA KRZYSZTOF

LUKS RADO¦Ć PORZECZE

0

 

KUBICKI MIKOŁAJ

UKS ORLĘTA BILCZA

0

17-20

GUZY DANIEL

KS FENIKS JAWORZNIA

0

 

OSAICA CEZARY

UKS ORLĘTA BILCZA

0

 

CZAPLA MATEUSZ

LKS DOBRYSZYCE

0

 

WÓJCIK PIOTR

KS FENIKS JAWORZNIA

0


 

« powrót do Młodzik

Copyright ¦więtokrzyski Okręgowy Zwi±zek Tenisa Stołowego 2009