Składy drużyn zgłoszonych do rozgrywek III Ligi świętokrzyskiej tenisa stołowego w sezonie 2021/2022

GKS GÓRAL Górno

Lp.Nazwisko i Imię
1Witkowski Tomasz
2Pióro Rafał
3Maciejski Roman
4Kubiec Dominik
5Morawski Piotr
6Satro Adam
7Kaleta Dawid
8Bukłat Łukasz
9Mrozik Marcin

KS CAMPEONES Wąchock II

Lp.Nazwisko i Imię
1BILSKI Bartosz
2BOGDAŁ Ryszard
3DUDEK Krzysztof
4DZIAŁAK Sławomir
5JANUS Robert
6JAROMIN Antoni
7KACZMAREK Norbert
8KITA Jan
9LATAŁA Łukasz
10MAZUREK Wiesław
11ODELSKI Piotr
12PŁUSA Robert
13ROŻEK Paweł
14SAWCZAK Miłosz
15STALA Krzysztof
16ŚWIERCZ Kamil
17ŚWIERCZ Roman
18UCIŃSKI Rafał

KS Global Pharma Orlicz 1924 Suchedniów II

Lp.Nazwisko i Imię
1Konstantinopoulos Giorgos
2Bąk Daniel
3Majcher Bartosz
4Perek Jakub
5Stąpór Dawid
6Włodyka Paweł
7Tanigaki Yuma
8Bober Wiktor
9Gbiorczyk Adam
10Michta Mateusz
11Stępnik Jakub
12Zieliński Stanisław
13Żmijewski Michał
14Jangmok Lee

KS POLONIA Kielce II

Lp.Nazwisko i Imię
1Kędzierski Piotr
2Bracha Michał
3Sosnowski Grzegorz
4Prokop Karol
5Matachowski Bartosz
6Wierzbicki Wojciech
7Jamioł Andrzej
8Iha Prashant
9Komorowicz Jakub
10Komorowicz Kamil
11Wójtowicz Igor
12Barański Filip
13Stępień Marcin
14Masternak Jan
15Podsiadło Maciej
16Witkowski Antoni
17Duch Adam
18Chandra Jeet
19Wenda Krzysztof

KS ŚWIT Działoszyce

Lp.Nazwisko i Imię
1BAJUR Dariusz
2BANASZEK Mariusz
3CZEKAJ Kacper
4GRĄDEK Krzysztof
5KAŁWA Grzegorz
6KŁĘBEK Krystian
7MISZTAL Albert
8MUSIAŁ Bartłomiej
9SIKORA Fabian
10ŚLUSARSKI Rafał
11ZAJĄC Jakub

KTS Skarżysko I

Lp.Nazwisko i Imię
1Bućko Damian
2Rokita Gracjan
3Mierzyński Paweł
4Boguta Michał
5Szostak Michał

KTS Skarżysko II

Lp.Nazwisko i Imię
1Stepaniuk Sylwester
2Pietrasiewicz Tomasz
3Drabik Mirosław
4Grudnicki Marcin
5Lefek Sylwester
6Mijas Sylwia
7Pacek Zbigniew
8Żołądek Dariusz

KTS Skarżysko III

Lp.Nazwisko i Imię
1Kuźbub Paweł
2Matlińska Katarzyna
3Mazurkiewicz Konrad
4Midura Marek
5Stefański Artur
6Wroński Leszek

MZKA ALIT OŻARÓW

Lp.Nazwisko i Imię
1Czerwonka Piotr
2Kaczor Artur
3Gaborski Jarosław
4Gaborski Mateusz
5Pachuta Magdalena
6Misiura Kamil
7Podsiadło Robert
8Kokosa Paweł
9Cieśla Karol
10Witek Grzegorz

STS ZGODA Janik

Lp.Nazwisko i Imię
1BANASIK TOMASZ
2KASPROWICZ SŁAWOMIR
3LISTEK DAMIAN
4PODSIADŁO ANDRZEJ
5SZATKO ZYGMUNT
6TOKARSKI KRZYSZTOF
7SZAFRAŃSKI JACEK
8WIEWIÓR MAREK
9KAPTUR MATEUSZ
10KRZEMIŃSKI JAN

UKS ORLĘTA Bilcza II

1Łosicki Jan
2Tytoń Mariusz
3Majos Sławomir
4Wiśniowski Waldemar
5Pyzik Marek
6Czaja Zbigniew
7Fedorek Wojciech
8Moćko Rafał
9Capała Paweł
10Tytoń Tadeusz
11Wierzbowski Jerzy

UKS ORLĘTA Bilcza III

Lp.Nazwisko i Imię
1Ksel Mateusz
2Ksel Hubert
3Paszkowski Daniel
4Skrzypek Bartosz
5Stachera Tomasz
6Wójcik Piotr
7Sobiegraj Marek
8Wróbel Kamil