TERMINARZ ROZGRYWEK I RUNDY III LIGI MĘSKIEJ SEZONU 2021/2022 W TENISIE STOŁOWYM

DataGospodarzeGoście
0 Kolejka  
2021.09.20-2512. UKS Orlęta Bilcza II11. UKS Orlęta Bilcza III
2021.09.20-2510. KTS Skarżysko III2. KTS Skarżysko II
2021.09.20-2510. KTS Skarżysko III4. KTS Skarżysko I
2021.09.20-254. KTS Skarżysko I2. KTS Skarżysko II
1 Kolejka  
2021.09.26 (n) godz. 15.001. KS Świt Działoszyce12. UKS Orlęta Bilcza II
2021.09.26 (n) godz. 17.002. KTS Skarżysko II11. UKS Orlęta Bilcza III
2021.09.26 (n) godz. 17.003. KS CAMPEONES Wąchock II10. KTS Skarżysko III
2021.09.26 (n) godz. 11.004. KTS Skarżysko I9. KS Polonia Kielce II
2021.09.26 (n) godz. 11.005. GKS Góral Górno8. KS Global Pharma Orlicz 1924 Suchedniów II
2021.09.26 (n) godz. 15.00 6. STS Zgoda Janik 7. MZKS Alit Ożarów
2 kolejka  
2021.10.03 (n) godz. 15.0012. UKS Orlęta Bilcza II7. MZKS Alit Ożarów
2021.10.09 (s) godz. 11.008. KS Global Pharma Orlicz 1924 Suchedniów II6. STS Zgoda Janik
2021.10.02 (s) godz. 16.009. KS Polonia Kielce II5. GKS Góral Górno
2021.10.03 (n) godz. 15.0011. UKS Orlęta Bilcza III3. KS CAMPEONES Wąchock II
2021.10.03 (n) godz. 15.001. KS Świt Działoszyce2. KTS Skarżysko II
3 Kolejka  
2021.10.10 (n) godz. 17.002. KTS Skarżysko II12. UKS Orlęta Bilcza II
2021.10.10 (n) godz. 17.003. KS CAMPEONES Wąchock II1. KS Świt Działoszyce
2021.10.10 (n) godz. 11.004. KTS Skarżysko I11. UKS Orlęta Bilcza III
2021.10.10 (n) godz. 15.005. GKS Góral Górno10. KTS Skarżysko III
2021.10.10 (n) godz. 15.006. STS Zgoda Janik9. KS Polonia Kielce II
2021.10.10 (n) godz. 11.007. MZKS Alit Ożarów8. KS Global Pharma Orlicz 1924 Suchedniów II
4 Kolejka  
2021.10.24 (n) godz. 15.0012. UKS Orlęta Bilcza II8. KS Global Pharma Orlicz 1924 Suchedniów II
2021.10.24 (n) godz. 15.009. KS Polonia Kielce II7. MZKS Alit Ożarów
2021.10.24 (n) godz. 11.0010. KTS Skarżysko III6. STS Zgoda Janik
2021.10.24 (n) godz. 15.0011. UKS Orlęta Bilcza III5. GKS Góral Górno
2021.10.24 (n) godz. 15.001. KS Świt Działoszyce4. KTS Skarżysko I
2021.10.24 (n) godz. 17.002. KTS Skarżysko II3. KS CAMPEONES Wąchock II
5 kolejka  
2021.10.30 (s) godz. 15.003. KS CAMPEONES Wąchock II12. UKS Orlęta Bilcza II
2021.10.30 (s) godz. 15.005. GKS Góral Górno1. KS Świt Działoszyce
2021.10.30 (s) godz. 15.006. STS Zgoda Janik11. UKS Orlęta Bilcza III
2021.10.30 (s) godz. 16.007. MZKS Alit Ożarów10. KTS Skarżysko III
2021.10.30 (s) godz. 11.008. KS Global Pharma Orlicz 1924 Suchedniów II9. KS Polonia Kielce II
6 Kolejka  
2021.11.07 (n) godz. 15.0012. UKS Orlęta Bilcza II9. KS Polonia Kielce II
2021.11.07 (n) godz. 11.0010. KTS Skarżysko III8. KS Global Pharma Orlicz 1924 Suchedniów II
2021.11.07 (n) godz. 15.0011. UKS Orlęta Bilcza III7. MZKS Alit Ożarów
2021.11.07 (n) godz. 15.001. KS Świt Działoszyce6. STS Zgoda Janik
2021.11.07 (n) godz. 17.002. KTS Skarżysko II5. GKS Góral Górno
2021.11.07 (n) godz. 15.003. KS CAMPEONES Wąchock II4. KTS Skarżysko I
7 Kolejka  
2021.11.13 (s) godz. 15.004. KTS Skarżysko I12. UKS Orlęta Bilcza II
2021.11.13 (s) godz. 15.005. GKS Góral Górno3. KS CAMPEONES Wąchock II
2021.11.13 (s) godz. 15.006. STS Zgoda Janik2. KTS Skarżysko II
2021.11.13 (s) godz. 16.007. MZKS Alit Ożarów1. KS Świt Działoszyce
2021.11.13 (s) godz. 11.008. KS Global Pharma Orlicz 1924 Suchedniów II11. UKS Orlęta Bilcza III
2021.11.13 (s) godz. 15.009. KS Polonia Kielce II10. KTS Skarżysko III
8 Kolejka  
2021.11.20 (s) godz. 15.0012. UKS Orlęta Bilcza II10. KTS Skarżysko III
2021.11.20 (s) godz. 15.0011. UKS Orlęta Bilcza III9. KS Polonia Kielce II
2021.11.20 (s) godz. 15.001. KS Świt Działoszyce8. KS Global Pharma Orlicz 1924 Suchedniów II
2021.11.20 (s) godz. 17.002. KTS Skarżysko II7. MZKS Alit Ożarów
2021.11.20 (s) godz. 15.003. KS CAMPEONES Wąchock II6. STS Zgoda Janik
2021.11.20 (s) godz. 11.004. KTS Skarżysko I5. GKS Góral Górno
9 Kolejka  
2021.12.05 (n) godz. 15.005. GKS Góral Górno12. UKS Orlęta Bilcza II
2021.12.05 (n) godz. 15.006. STS Zgoda Janik4. KTS Skarżysko I
2021.12.05 (n) godz. 12.007. MZKS Alit Ożarów3. KS CAMPEONES Wąchock II
2021.12.05 (n) godz. 11.008. KS Global Pharma Orlicz 1924 Suchedniów II2. KTS Skarżysko II
2021.12.04 (s) godz. 16.009. KS Polonia Kielce II1. KS Świt Działoszyce
2021.12.05 (n) godz. 15.0010. KTS Skarżysko III11. UKS Orlęta Bilcza III
10 Kolejka  
2021.12.11 (s) godz. 15.001. KS Świt Działoszyce10. KTS Skarżysko III
2021.12.11 (s) godz. 17.002. KTS Skarżysko II9. KS Polonia Kielce II
2021.12.11 (s) godz. 15.003. KS CAMPEONES Wąchock II8. KS Global Pharma Orlicz 1924 Suchedniów II
2021.12.11 (s) godz. 11.004. KTS Skarżysko I7. MZKS Alit Ożarów
2021.12.11 (s) godz. 15.005. GKS Góral Górno6. STS Zgoda Janik
11 Kolejka  
2021.12.19 (n) godz. 15.006. STS Zgoda Janik12. UKS Orlęta Bilcza II
2021.12.19 (n) godz. 12.007. MZKS Alit Ożarów5. GKS Góral Górno
2021.12.19 (n) godz. 11.008. KS Global Pharma Orlicz 1924 Suchedniów II4. KTS Skarżysko I
2021.12.18 (s) godz. 12.009. KS Polonia Kielce II3. KS CAMPEONES Wąchock II
2021.12.19 (n) godz. 15.0011. UKS Orlęta Bilcza III1. KS Świt Działoszyce