WSTĘPNY TERMINARZ ROZGRYWEK I RUNDY II LIGI MĘSKIEJ SEZONU_2021/2022 W TENISIE STOŁOWYM

Terminy rezerwowe:  25.09.21(s), 02.10.21(s), 09.10.21(s), 16.10.21 (s), 23.10.21 (s),  31.10.21 (n),  04.12.21 (s),12.12.21(n)

DataNr meczuGospodarzGość
Kolejka221. UKS Orlęta Bilcza14. MLUKS DWÓJKA Rawa Mazowiecka
I232. ULKS Moszczenica13. GUKS Gorzkowice
18.09.2021243. KS CAMPEONES Wąchock12. LKS Biała Rawska
Sobota, godz.12.00254. UKS Agaris Maków11. LUKS Radość Porzecze 
 265. UMKS Księżak Łowicz10. MKS Jedynka Łódź 
 276. IKS “Start” Zduńska Wola9. UMLKS Radomsko
 287. MLUKS Brzeziny8. KS Energetyk AMŁ Dzianiny Łódź
Kolejka2914. MLUKS DWÓJKA Rawa Mazowiecka8. KS Energetyk AMŁ Dzianiny Łódź
II309. UMLKS Radomsko7. MLUKS Brzeziny
19.09.20213110. MKS Jedynka Łódź 6. IKS “Start” Zduńska Wola
Niedziela, godz.12.003211. LUKS Radość Porzecze 5. UMKS Księżak Łowicz
 3312. LKS Biała Rawska4. UKS Agaris Maków
 3413. GUKS Gorzkowice3. KS CAMPEONES Wąchock
 351. UKS Orlęta Bilcza2. ULKS Moszczenica
Kolejka  362. ULKS Moszczenica14. MLUKS DWÓJKA Rawa Mazowiecka
III373. KS CAMPEONES Wąchock1. UKS Orlęta Bilcza
26.09.2021384. UKS Agaris Maków13. GUKS Gorzkowice
Niedziela, godz.12.00395. UMKS Księżak Łowicz12. LKS Biała Rawska
 406. IKS “Start” Zduńska Wola11. LUKS Radość Porzecze 
 417. MLUKS Brzeziny10. MKS Jedynka Łódź 
 428. KS Energetyk AMŁ Dzianiny Łódź9. UMLKS Radomsko
Kolejka  4314. MLUKS DWÓJKA Rawa Mazowiecka9. UMLKS Radomsko
IV4410. MKS Jedynka Łódź 8. KS Energetyk AMŁ Dzianiny Łódź
03.10.20214511. LUKS Radość Porzecze 7. MLUKS Brzeziny
Niedziela, godz.12.004612. LKS Biała Rawska6. IKS “Start” Zduńska Wola
 4713. GUKS Gorzkowice5. UMKS Księżak Łowicz
 481. UKS Orlęta Bilcza4. UKS Agaris Maków
 492. ULKS Moszczenica3. KS CAMPEONES Wąchock
Kolejka  503. KS CAMPEONES Wąchock14. MLUKS DWÓJKA Rawa Mazowiecka
V514. UKS Agaris Maków2. ULKS Moszczenica
10.10.2021525. UMKS Księżak Łowicz1. UKS Orlęta Bilcza
Niedziela, godz.12.00536. IKS “Start” Zduńska Wola13. GUKS Gorzkowice
 547. MLUKS Brzeziny12. LKS Biała Rawska
 558. KS Energetyk AMŁ Dzianiny Łódź11. LUKS Radość Porzecze 
 569. UMLKS Radomsko10. MKS Jedynka Łódź 
Kolejka  5714. MLUKS DWÓJKA Rawa Mazowiecka10. MKS Jedynka Łódź 
VI5811. LUKS Radość Porzecze 9. UMLKS Radomsko
17.10.20215912. LKS Biała Rawska8. KS Energetyk AMŁ Dzianiny Łódź
Niedziela, godz.12.006013. GUKS Gorzkowice7. MLUKS Brzeziny
 611. UKS Orlęta Bilcza6. IKS “Start” Zduńska Wola
 622. ULKS Moszczenica5. UMKS Księżak Łowicz
 633. KS CAMPEONES Wąchock4. UKS Agaris Maków
Kolejka  644. UKS Agaris Maków14. MLUKS DWÓJKA Rawa Mazowiecka
VII655. UMKS Księżak Łowicz3. KS CAMPEONES Wąchock
24.10.2021666. IKS “Start” Zduńska Wola2. ULKS Moszczenica
Niedziela, godz.12.00677. MLUKS Brzeziny1. UKS Orlęta Bilcza
 688. KS Energetyk AMŁ Dzianiny Łódź13. GUKS Gorzkowice
 699. UMLKS Radomsko12. LKS Biała Rawska
 7010. MKS Jedynka Łódź 11. LUKS Radość Porzecze 
Kolejka  7114. MLUKS DWÓJKA Rawa Mazowiecka11. LUKS Radość Porzecze 
VIII7212. LKS Biała Rawska10. MKS Jedynka Łódź 
30.10.20217313. GUKS Gorzkowice9. UMLKS Radomsko
Sobota, godz.12.00741. UKS Orlęta Bilcza8. KS Energetyk AMŁ Dzianiny Łódź
 752. ULKS Moszczenica7. MLUKS Brzeziny
 763. KS CAMPEONES Wąchock6. IKS “Start” Zduńska Wola
 774. UKS Agaris Maków5. UMKS Księżak Łowicz
Kolejka  785. UMKS Księżak Łowicz14. MLUKS DWÓJKA Rawa Mazowiecka
IX796. IKS “Start” Zduńska Wola4. UKS Agaris Maków
13.11.2021807. MLUKS Brzeziny3. KS CAMPEONES Wąchock
Sobota, godz.12.00818. KS Energetyk AMŁ Dzianiny Łódź2. ULKS Moszczenica
 829. UMLKS Radomsko1. UKS Orlęta Bilcza
 8310. MKS Jedynka Łódź 13. GUKS Gorzkowice
 8411. LUKS Radość Porzecze 12. LKS Biała Rawska
Kolejka  8514. MLUKS DWÓJKA Rawa Mazowiecka12. LKS Biała Rawska
X8613. GUKS Gorzkowice11. LUKS Radość Porzecze 
20.11.2012871. UKS Orlęta Bilcza10. MKS Jedynka Łódź 
Sobota, godz.12.00882. ULKS Moszczenica9. UMLKS Radomsko
 893. KS CAMPEONES Wąchock8. KS Energetyk AMŁ Dzianiny Łódź
 904. UKS Agaris Maków7. MLUKS Brzeziny
 915. UMKS Księżak Łowicz6. IKS “Start” Zduńska Wola
Kolejka  926. IKS “Start” Zduńska Wola14. MLUKS DWÓJKA Rawa Mazowiecka
XI937. MLUKS Brzeziny5. UMKS Księżak Łowicz
21.11.2021948. KS Energetyk AMŁ Dzianiny Łódź4. UKS Agaris Maków
Niedziela, godz.12.00959. UMLKS Radomsko3. KS CAMPEONES Wąchock
 9610. MKS Jedynka Łódź 2. ULKS Moszczenica
 9711. LUKS Radość Porzecze 1. UKS Orlęta Bilcza
 9812. LKS Biała Rawska13. GUKS Gorzkowice
Kolejka  9914. MLUKS DWÓJKA Rawa Mazowiecka13. GUKS Gorzkowice
XII1001. UKS Orlęta Bilcza12. LKS Biała Rawska
27.11.20211012. ULKS Moszczenica11. LUKS Radość Porzecze 
Sobota, godz.12.001023. KS CAMPEONES Wąchock10. MKS Jedynka Łódź 
 1034. UKS Agaris Maków9. UMLKS Radomsko
 1045. UMKS Księżak Łowicz8. KS Energetyk AMŁ Dzianiny Łódź
 1056. IKS “Start” Zduńska Wola7. MLUKS Brzeziny
Kolejka  1067. MLUKS Brzeziny14. MLUKS DWÓJKA Rawa Mazowiecka
XIII1078. KS Energetyk AMŁ Dzianiny Łódź6. IKS “Start” Zduńska Wola
05.12.20211089. UMLKS Radomsko5. UMKS Księżak Łowicz
Niedziela, godz.11.0010910. MKS Jedynka Łódź 4. UKS Agaris Maków
 11011. LUKS Radość Porzecze 3. KS CAMPEONES Wąchock
 11112. LKS Biała Rawska2. ULKS Moszczenica
 11213. GUKS Gorzkowice1. UKS Orlęta Bilcza

Kluby mogą dokonać zmian w kalendarzu nie opłatnie jako gospodarz meczu do dn. 7.09.2021 r., termin ostateczny

Przewodniczący WR ŁOZTS

Andrzej Nitek