Wyniki Ogólnopolskiego Turnieju Tenisa Stołowego „VI Puchar Gór Świętokrzyskich”, Bilcza 05.06.2022

W dniu 5 czerwca na Hali Sportowej „Bilcza” ul. Szkolna 1 odbyła się VI edycja Ogólnopolskiego Turnieju Tenisa Stołowego o Puchar Gór Świętokrzyskich. Turniej został rozegrany w kategoriach: open kobiet i open mężczyzn.

Dla zawodniczek i zawodników z miejsc 1 – 8 zostały ufundowane puchary, dyplomy oraz za miejsca 1 – 3 nagrody. Rozstawienie zawodniczek i zawodników w drabince turniejowej było na podstawie ogólnopolskiego rankingu PZTS seniorek i seniorów a osoby nie znajdujące się w rankingu zostały dolosowane do poszczególnych grup turniejowych. Sędziami turnieju byli Małgorzata Błach-Wróblewski i Krzysztof Gola