WYNIKI ROZGRYWEK I RUNDY III LIGI MĘSKIEJ SEZONU 2022/2023 W TENISIE STOŁOWYM

lp.Drużynameczezwrepo bilans Bipunkty
1KS CAMPEONES II Wąchock111001114407420
2KTS I Skarżysko121002112565620
3UKS „Orlęta” II Bilcza109101202010019
4MGTS Działoszyce12804101673416
5KS POLONIA KRÓL MONTAŻ ZBROJEŃ II Kielce1171393613215
6MZKS ALIT OŻARÓW117048074614
7KTS II Skarżysko116147876213
8GKS GÓRAL Górno125168286-411
9KS GLOBAL PHARMA ORLICZ 1924 III SUCHEDNIÓW114167480-69
10UKS „Orlęta” IV Bilcza114177381-89
11UKS „Orlęta” III Bilcza13301080102-226
12KS Piotrkowice1222857111-546
13KTS III Skarżysko11001130124-940
14KS „ŚWIT” Działoszyce10001012128-1160

WYNIKI ROZGRYWEK I RUNDY III LIGI MĘSKIEJ SEZONU 2022/2023 W TENISIE STOŁOWYM

DataGospodarzeGościeWynik
1 Kolejka   
2022.10.06 (cz) godz. 19.001. UKS „Orlęta” II Bilcza14. KS POLONIA KRÓL MONTAŻ ZBROJEŃ II Kielce7 : 7
2022.10.02 (n) godz. 12.002. KS CAMPEONES II Wąchock13. MGTS w Działoszycach11 : 3
2022.10.02 (n) godz. 12.003. KS Piotrkowice12. KTS II Skarżysko5 : 9
2022.10.02 (n) godz. 12.004. UKS „Orlęta” IV Bilcza11. KS GLOBAL PHARMA ORLICZ 1924 III SUCHEDNIÓW3 : 11
2022.10.02 (n) godz. 12.005. KS „ŚWIT” Działoszyce10. UKS „Orlęta” III Bilcza2 : 12
2022.10.02 (n) godz. 12.006. KTS I Skarżysko9. MZKS ALIT OŻARÓW9 : 5
2022.10.02 (n) godz. 12.007. GKS GÓRAL Górno8. KTS III Skarżysko13 : 1
2 kolejka   
2022.10.09 (n) godz. 12.0014. KS POLONIA KRÓL MONTAŻ ZBROJEŃ II Kielce8. KTS III Skarżysko10 : 4
2022.10.08 (s) godz. 16.009. MZKS ALIT OŻARÓW7. GKS GÓRAL Górno9 : 5
2022.10.08 (s) godz. 13.0010. UKS „Orlęta” III Bilcza6. KTS I Skarżysko4 : 10
2022.10.09 (n) godz. 12.0011. KS GLOBAL PHARMA ORLICZ 1924 III SUCHEDNIÓW5. KS „ŚWIT” Działoszyce11 : 3
2022.10.09 (n) godz. 17.0012. KTS II Skarżysko4. UKS „Orlęta” IV Bilcza8 : 6
2022.10.09 (n) godz. 12.0013. MGTS w Działoszycach3. KS Piotrkowice10 : 4
2022.10.08 (s) godz. 13.001. UKS „Orlęta” II Bilcza2. KS CAMPEONES II Wąchock9 : 5
3 Kolejka   
2022.10.29 (s) godz. 12.002. KS CAMPEONES II Wąchock14. KS POLONIA KRÓL MONTAŻ ZBROJEŃ II Kielce8 : 6
2022.10.23 (n) godz. 12.003. KS Piotrkowice1. UKS „Orlęta” II Bilcza0 : 14
2022.10.22 (s) godz. 13.004. UKS „Orlęta” IV Bilcza13. MGTS w Działoszycach8 : 6
2022.10.23 (n) godz. 12.005. KS „ŚWIT” Działoszyce12. KTS II Skarżysko0 : 14
2022.10.23 (n) godz. 11.006. KTS I Skarżysko11. KS GLOBAL PHARMA ORLICZ 1924 III SUCHEDNIÓW9 : 5
2022.10.23 (n) godz. 12.007. GKS GÓRAL Górno10. UKS „Orlęta” III Bilcza9 : 5
2022.10.23 (n) godz. 16.008. KTS III Skarżysko9. MZKS ALIT OŻARÓW4 : 10
4 Kolejka   
2022.10.30 (n) godz. 12.0014. KS POLONIA KRÓL MONTAŻ ZBROJEŃ II Kielce9. MZKS ALIT OŻARÓW10 : 4
2022.10.29 (s) godz. 13.0010. UKS „Orlęta” III Bilcza8. KTS III Skarżysko12 : 2
2022.10.30 (n) godz. 12.0011. KS GLOBAL PHARMA ORLICZ 1924 III SUCHEDNIÓW7. GKS GÓRAL Górno6 : 8
2022.09.24-3012. KTS II Skarżysko6. KTS I Skarżysko2 : 12
2022.10.30 (n) godz. 12.0013. MGTS w Działoszycach5. KS „ŚWIT” Działoszyce13 : 1
2022.09.24-301. UKS „Orlęta” II Bilcza4. UKS „Orlęta” IV Bilcza10 : 4
2022.10.29 (s) godz. 15.002. KS CAMPEONES II Wąchock3. KS Piotrkowice14 : 0
5 kolejka   
2022.11.13 (n) godz. 12.003. KS Piotrkowice14. KS POLONIA KRÓL MONTAŻ ZBROJEŃ II Kielce5 : 9
2022.11.12 (s) godz. 13.004. UKS „Orlęta” IV Bilcza2. KS CAMPEONES II Wąchock3 : 11
2022.11.13 (n) godz. 12.005. KS „ŚWIT” Działoszyce1. UKS „Orlęta” II Bilcza0 : 14
2022.11.13 (n) godz. 11.006. KTS I Skarżysko13. MGTS w Działoszycach10 : 4
2022.11.13 (n) godz. 12.007. GKS GÓRAL Górno12. KTS II Skarżysko5 : 9
2022.11.13 (n) godz. 16.008. KTS III Skarżysko11. KS GLOBAL PHARMA ORLICZ 1924 III SUCHEDNIÓW5 : 9
2022.11.13 (n) godz. 12.009. MZKS ALIT OŻARÓW10. UKS „Orlęta” III Bilcza9 : 5
6 Kolejka   
2022.11.27 (n) godz. 12.0014. KS POLONIA KRÓL MONTAŻ ZBROJEŃ II Kielce10. UKS „Orlęta” III Bilcza8 : 6
2022.11.27 (n) godz. 12.0011. KS GLOBAL PHARMA ORLICZ 1924 III SUCHEDNIÓW9. MZKS ALIT OŻARÓW6 : 8
2022.09.24-3012. KTS II Skarżysko8. KTS III Skarżysko11 : 3
2022.11.27 (n) godz. 12.0013. MGTS w Działoszycach7. GKS GÓRAL Górno9 : 5
2022.11.26 (s) godz. 13.001. UKS „Orlęta” II Bilcza6. KTS I Skarżysko13 : 1
2022.11.27 (n) godz. 12.002. KS CAMPEONES II Wąchock5. KS „ŚWIT” Działoszyce13 : 1
2022.11.24 godz. 19.003. KS Piotrkowice4. UKS „Orlęta” IV Bilcza7 : 7
7 Kolejka   
2022.12.03 (s) godz. 13.004. UKS „Orlęta” IV Bilcza14. KS POLONIA KRÓL MONTAŻ ZBROJEŃ II Kielce8 : 6
2022.12.04 (n) godz. 12.005. KS „ŚWIT” Działoszyce3. KS Piotrkowice1 : 13
2022.12.04 (n) godz. 11.006. KTS I Skarżysko2. KS CAMPEONES II Wąchock 
2022.12.04 (n) godz. 12.007. GKS GÓRAL Górno1. UKS „Orlęta” II Bilcza1 : 13
2022.12.04 (n) godz. 16.008. KTS III Skarżysko13. MGTS w Działoszycach0 : 14
2022.12.04 (n) godz. 12.009. MZKS ALIT OŻARÓW12. KTS II Skarżysko8 : 6
2022.12.03 (s) godz. 13.0010. UKS „Orlęta” III Bilcza11. KS GLOBAL PHARMA ORLICZ 1924 III SUCHEDNIÓW6 : 8
8 Kolejka   
2022.12.11 (n) godz. 12.0014. KS POLONIA KRÓL MONTAŻ ZBROJEŃ II Kielce11. KS GLOBAL PHARMA ORLICZ 1924 III SUCHEDNIÓW10 : 4
2022.11.06 godz. 16.0012. KTS II Skarżysko10. UKS „Orlęta” III Bilcza8 : 6
2022.12.11 (n) godz. 12.0013. MGTS w Działoszycach9. MZKS ALIT OŻARÓW5 : 9
2022.12.10 (s) godz. 13.001. UKS „Orlęta” II Bilcza8. KTS III Skarżysko14 : 0
2022.12.11 (n) godz. 12.002. KS CAMPEONES II Wąchock7. GKS GÓRAL Górno9 : 5
2022.12.11 (n) godz. 12.003. KS Piotrkowice6. KTS I Skarżysko2 : 12
2022.12.10 (s) godz. 13.004. UKS „Orlęta” IV Bilcza5. KS „ŚWIT” Działoszyce14 : 0
9 Kolejka   
2022.12.17 (s) godz. 12.005. KS „ŚWIT” Działoszyce14. KS POLONIA KRÓL MONTAŻ ZBROJEŃ II Kielce2 : 12
2022.12.17 (s) godz. 11.006. KTS I Skarżysko4. UKS „Orlęta” IV Bilcza8 : 6
2022.12.17 (s) godz. 12.007. GKS GÓRAL Górno3. KS Piotrkowice7 : 7
2022.12.17 (s) godz. 16.008. KTS III Skarżysko2. KS CAMPEONES II Wąchock4 : 10
2022.12.17 (s) godz. 16.009. MZKS ALIT OŻARÓW1. UKS „Orlęta” II Bilcza1 : 13
2022.12.17 (s) godz. 13.0010. UKS „Orlęta” III Bilcza13. MGTS w Działoszycach5 : 9
2022.12.17 (s) godz. 12.0011. KS GLOBAL PHARMA ORLICZ 1924 III SUCHEDNIÓW12. KTS II Skarżysko7 : 7
10 Kolejka   
2022.12.18 (n) godz. 12.0014. KS POLONIA KRÓL MONTAŻ ZBROJEŃ II Kielce12. KTS II Skarżysko 
2022.12.18 (n) godz. 12.0013. MGTS w Działoszycach11. KS GLOBAL PHARMA ORLICZ 1924 III SUCHEDNIÓW9 : 5
2022.09.24-301. UKS „Orlęta” II Bilcza10. UKS „Orlęta” III Bilcza14 : 0
2022.12.18 (n) godz. 12.002. KS CAMPEONES II Wąchock9. MZKS ALIT OŻARÓW9 : 5
2022.12.18 (n) godz. 12.003. KS Piotrkowice8. KTS III Skarżysko9 : 5
2022.12.18 (n) godz. 12.004. UKS „Orlęta” IV Bilcza7. GKS GÓRAL Górno6 : 8
2022.12.18 (n) godz. 12.005. KS „ŚWIT” Działoszyce6. KTS I Skarżysko0 : 14
11 Kolejka   
2023.01.08 (n) godz. 11.006. KTS I Skarżysko14. KS POLONIA KRÓL MONTAŻ ZBROJEŃ II Kielce5 : 9
2023.01.08 (n) godz. 12.007. GKS GÓRAL Górno5. KS „ŚWIT” Działoszyce12 : 2
2023.01.07 (s) godz. 16.008. KTS III Skarżysko4. UKS „Orlęta” IV Bilcza 
2023.01.07 (s) godz. 16.009. MZKS ALIT OŻARÓW3. KS Piotrkowice12 : 2
2023.01.07 (s) godz. 13.0010. UKS „Orlęta” III Bilcza2. KS CAMPEONES II Wąchock2 : 12
2023.01.08 (n) godz. 12.0011. KS GLOBAL PHARMA ORLICZ 1924 III SUCHEDNIÓW1. UKS „Orlęta” II Bilcza 
2023.01.08 (n) godz. 17.0012. KTS II Skarżysko13. MGTS w Działoszycach3 : 11
12 Kolejka   
2023.01.22 (n) godz. 12.0014. KS POLONIA KRÓL MONTAŻ ZBROJEŃ II Kielce13. MGTS w Działoszycach6 : 8
2023.01.21 (s) godz. 13.001. UKS „Orlęta” II Bilcza12. KTS II Skarżysko13 : 1
2023.01.22 (n) godz. 12.002. KS CAMPEONES II Wąchock11. KS GLOBAL PHARMA ORLICZ 1924 III SUCHEDNIÓW12 : 2
2023.01.22 (n) godz. 12.003. KS Piotrkowice10. UKS „Orlęta” III Bilcza3 : 11
2023.01.21 (s) godz. 13.004. UKS „Orlęta” IV Bilcza9. MZKS ALIT OŻARÓW 
2023.01.22 (n) godz. 12.005. KS „ŚWIT” Działoszyce8. KTS III Skarżysko 
2023.01.22 (n) godz. 12.006. KTS I Skarżysko7. GKS GÓRAL Górno10 : 4
13 Kolejka   
2023.02.05 (n) godz. 12.007. GKS GÓRAL Górno14. KS POLONIA KRÓL MONTAŻ ZBROJEŃ II Kielce 
2022.09.24-308. KTS III Skarżysko6. KTS I Skarżysko2 : 12
2023.02.04 (s) godz. 16.009. MZKS ALIT OŻARÓW5. KS „ŚWIT” Działoszyce 
2022.09.24-3010. UKS „Orlęta” III Bilcza4. UKS „Orlęta” IV Bilcza6 : 8
2023.02.05 (n) godz. 12.0011. KS GLOBAL PHARMA ORLICZ 1924 III SUCHEDNIÓW3. KS Piotrkowice 
2023.02.04 (n) godz. 17.0012. KTS II Skarżysko2. KS CAMPEONES II Wąchock 
2023.02.05 (n) godz. 12.0013. MGTS w Działoszycach1. UKS „Orlęta” II Bilcza