WYNIKI ROZGRYWEK II RUNDY III LIGI MĘSKIEJ SEZONU 2021/2022 W TENISIE STOŁOWYM

lp.Drużynameczezwrepo bilans Bipunkty
1KS Global Pharma Orlicz 1924 Suchedniów II161600115457032
2KS CAMPEONES Wąchock II161204110506024
3KS Polonia Kielce II14101390504021
4UKS Orlęta Bilcza III1591593573619
5STS Zgoda Janik157176981-1215
6KTS Skarżysko I1471678621615
           
7KS ŚWIT Działoszyce167187486-1215
8GKS GÓRAL GÓRNO167097585-1014
9MZKS Alit Ożarów166287387-1414
10UKS Orlęta Bilcza II1641116694-289
11KTS Skarżysko II16321156104-488
12KTS Skarżysko III16001631129-980

DataGospodarzeGościeWynik
0 Kolejka   
2021.09.20-2512. UKS Orlęta Bilcza II11. UKS Orlęta Bilcza III1 : 9
2021.09.20-2510. KTS Skarżysko III2. KTS Skarżysko II3 : 7
2021.09.20-2510. KTS Skarżysko III4. KTS Skarżysko I2 : 8
2021.09.20-254. KTS Skarżysko I2. KTS Skarżysko II10 : 0
1 Kolejka   
2021.09.26 (n) godz. 15.001. KS Świt Działoszyce12. UKS Orlęta Bilcza II6 : 4
2021.09.26 (n) godz. 17.002. KTS Skarżysko II11. UKS Orlęta Bilcza III1 : 9
2021.09.26 (n) godz. 17.003. KS CAMPEONES Wąchock II10. KTS Skarżysko III8 : 2
2021.09.26 (n) godz. 11.004. KTS Skarżysko I9. KS Polonia Kielce II3 : 7
2021.09.26 (n) godz. 11.005. GKS Góral Górno8. KS Global Pharma Orlicz 1924 Suchedniów II2 : 8
2021.09.26 (n) godz. 15.006. STS Zgoda Janik7. MZKS Alit Ożarów7 : 3
2 kolejka   
2021.10.03 (n) godz. 15.0012. UKS Orlęta Bilcza II7. MZKS Alit Ożarów5 : 5
2021.10.09 (s) godz. 11.008. KS Global Pharma Orlicz 1924 Suchedniów II6. STS Zgoda Janik8 : 2
2021.10.02 (s) godz. 16.009. KS Polonia Kielce II5. GKS Góral Górno8 : 2
2021.10.07 (cz) godz. 17.0011. UKS Orlęta Bilcza III3. KS CAMPEONES Wąchock3 : 7
2021.10.03 (n) godz. 15.001. KS Świt Działoszyce2. KTS Skarżysko II6 : 4
3 Kolejka   
2021.10.10 (n) godz. 17.002. KTS Skarżysko II12. UKS Orlęta Bilcza II3 : 7
2021.10.10 (n) godz. 15.003. KS CAMPEONES Wąchock1. KS Świt Działoszyce9 : 1
2021.10.10 (n) godz. 11.004. KTS Skarżysko I11. UKS Orlęta Bilcza III8 : 2
2021.10.10 (n) godz. 15.005. GKS Góral Górno10. KTS Skarżysko III6 : 4
2021.10.10 (n) godz. 15.006. STS Zgoda Janik9. KS Polonia Kielce II2 : 8
2021.10.10 (n) godz. 11.007. MZKS Alit Ożarów8. KS Global Pharma Orlicz 1924 Suchedniów II1 : 9
4 Kolejka   
2021.10.24 (n) godz. 16.0012. UKS Orlęta Bilcza II8. KS Global Pharma Orlicz 1924 Suchedniów II4 : 6
2021.10.24 (n) godz. 13.309. KS Polonia Kielce II7. MZKS Alit Ożarów8 : 2
2021.10.24 (n) godz. 11.0010. KTS Skarżysko III6. STS Zgoda Janik1 : 9
2021.10.24 (n) godz. 16.0011. UKS Orlęta Bilcza III5. GKS Góral Górno9 : 1
2021.10.24 (n) godz. 15.001. KS Świt Działoszyce4. KTS Skarżysko I4 : 6
2021.10.24 (n) godz. 15.002. KTS Skarżysko II3. KS CAMPEONES Wąchock1 : 9
5 kolejka   
2021.11.18 (cz) godz. 18.003. KS CAMPEONES Wąchock12. UKS Orlęta Bilcza II8 : 2
2021.10.30 (s) godz. 15.005. GKS Góral Górno1. KS Świt Działoszyce8 : 2
2021.12.01 (ś) godz. 19.006. STS Zgoda Janik11. UKS Orlęta Bilcza III0 : 10
2021.10.30 (s) godz. 15.007. MZKS Alit Ożarów10. KTS Skarżysko III8 : 2
2021.10.30 (s) godz. 15.008. KS Global Pharma Orlicz 1924 Suchedniów II9. KS Polonia Kielce II7 : 3
6 Kolejka   
2021.11.07 (n) godz. 15.0012. UKS Orlęta Bilcza II9. KS Polonia Kielce II3 : 7
2021.11.07 (n) godz. 15.0010. KTS Skarżysko III8. KS Global Pharma Orlicz 1924 Suchedniów II3 : 7
2021.11.07 (n) godz. 15.0011. UKS Orlęta Bilcza III7. MZKS Alit Ożarów7 : 3
2022.01.09 (n) godz. 15.001. KS Świt Działoszyce6. STS Zgoda Janik4 : 6
2021.11.07 (n) godz. 15.002. KTS Skarżysko II5. GKS Góral Górno6 : 4
2021.11.07 (n) godz. 15.003. KS CAMPEONES Wąchock4. KTS Skarżysko I8 : 2
7 Kolejka   
2021.11.13 (s) godz. 15.004. KTS Skarżysko I12. UKS Orlęta Bilcza II7 : 3
2021.11.13 (s) godz. 15.005. GKS Góral Górno3. KS CAMPEONES Wąchock0 : 10
2021.11.13 (s) godz. 15.006. STS Zgoda Janik2. KTS Skarżysko II9 : 1
2021.11.13 (s) godz. 15.007. MZKS Alit Ożarów1. KS Świt Działoszyce6 : 4
2021.12.11 (s) godz. 11.008. KS Global Pharma Orlicz 1924 Suchedniów II11. UKS Orlęta Bilcza III10 : 0
2021.11.13 (s) godz. 15.009. KS Polonia Kielce II10. KTS Skarżysko III10 : 0
8 Kolejka   
2021.11.20 (s) godz. 13.0012. UKS Orlęta Bilcza II10. KTS Skarżysko III8 : 2
2021.11.20 (s) godz. 13.0011. UKS Orlęta Bilcza III9. KS Polonia Kielce II5 : 5
2021.11.20 (s) godz. 15.001. KS Świt Działoszyce8. KS Global Pharma Orlicz 1924 Suchedniów II3 : 7
2021.11.20 (s) godz. 15.002. KTS Skarżysko II7. MZKS Alit Ożarów5 : 5
2021.11.20 (s) godz. 15.003. KS CAMPEONES Wąchock6. STS Zgoda Janik10 : 0
2021.11.20 (s) godz. 15.004. KTS Skarżysko I5. GKS Góral Górno9 : 1
9 Kolejka   
2021.12.05 (n) godz. 15.005. GKS Góral Górno12. UKS Orlęta Bilcza II8 : 2
2021.12.05 (n) godz. 15.006. STS Zgoda Janik4. KTS Skarżysko I5 : 5
2021.12.05 (n) godz. 15.007. MZKS Alit Ożarów3. KS CAMPEONES Wąchock3 : 7
2021.12.18 (s) godz. 12.008. KS Global Pharma Orlicz 1924 Suchedniów II2. KTS Skarżysko II6 : 4
2021.12.05 (n) godz. 15.009. KS Polonia Kielce II1. KS Świt Działoszyce6 : 4
2021.12.05 (n) godz. 15.0010. KTS Skarżysko III11. UKS Orlęta Bilcza III2 : 8
10 Kolejka   
2021.12.11 (s) godz. 15.001. KS Świt Działoszyce10. KTS Skarżysko III10 : 0
2021.12.11 (s) godz. 15.002. KTS Skarżysko II9. KS Polonia Kielce II2 : 8
2021.12.11 (s) godz. 15.003. KS CAMPEONES Wąchock8. KS Global Pharma Orlicz 1924 Suchedniów II3 : 7
2021.12.11 (s) godz. 15.004. KTS Skarżysko I7. MZKS Alit Ożarów6 : 4
2021.12.11 (s) godz. 15.005. GKS Góral Górno6. STS Zgoda Janik3 : 7
11 Kolejka   
2021.12.19 (n) godz. 15.006. STS Zgoda Janik12. UKS Orlęta Bilcza II8 : 2
2021.12.19 (n) godz. 15.007. MZKS Alit Ożarów5. GKS Góral Górno7 : 3
2021.12.19 (n) godz. 15.008. KS Global Pharma Orlicz 1924 Suchedniów II4. KTS Skarżysko I8 : 2
2021.12.19 (n) godz. 15.009. KS Polonia Kielce II3. KS CAMPEONES Wąchock7 : 3
2021.12.19 (n) godz. 15.0011. UKS Orlęta Bilcza III1. KS Świt Działoszyce10 : 0
12 Kolejka   
2022.01.30 (n) godz. 15.006. STS Zgoda Janik1. KS Global Pharma Orlicz 1924 Suchedniów II4 : 6
2022.052. KS Polonia Kielce II5. KTS Skarżysko I 
2022.01.30 (n) godz. 15.003. KS CAMPEONES Wąchock4. UKS Orlęta Bilcza III7 : 3
    
2022.01.30 (n) godz. 13.0012. KTS Skarżysko III7. MZKS Alit Ożarów2 : 8
2022.01.30 (n) godz. 17.0011. KTS Skarżysko II8. KS Świt Działoszyce5 : 5
2022.01.30 (n) godz. 15.0010. UKS Orlęta Bilcza II9. GKS Góral Górno2 : 8
13 Kolejka   
2022.02.12 (s)5. KTS Skarżysko I1. KS Global Pharma Orlicz 1924 Suchedniów II4 : 6
2022.02.06 (n) godz. 15.004. UKS Orlęta Bilcza III6. STS Zgoda Janik9 : 1
2022.02.06 (n) godz. 15.003. KS CAMPEONES Wąchock2. KS Polonia Kielce II4 : 6
    
2022.02.06 (n) godz. 13.007. MZKS Alit Ożarów11. KTS Skarżysko II6 : 4
2022.02.06 (n) godz. 15.0012. KTS Skarżysko III10. UKS Orlęta Bilcza II1 : 9
2022.02.06 (n) godz. 15.008. KS Świt Działoszyce9. GKS Góral Górno6 : 4
14 Kolejka   
2022.03.06 (n) godz. 15.004. UKS Orlęta Bilcza III1. KS Global Pharma Orlicz 1924 Suchedniów II3 : 7
2022.03.06 (n) godz. 11.005. KTS Skarżysko I3. KS CAMPEONES Wąchock4 : 6
2022.052. KS Polonia Kielce II6. STS Zgoda Janik 
    
2022.03.06 (n) godz. 13.007. MZKS Alit Ożarów10. UKS Orlęta Bilcza II6 : 4
2022.03.06 (n) godz. 15.009. GKS Góral Górno11. KTS Skarżysko II8 : 2
2022.03.06 (n) godz. 15.0012. KTS Skarżysko III8. KS Świt Działoszyce3 : 7
15 Kolejka   
2022.051. KS Global Pharma Orlicz 1924 Suchedniów II3. KS CAMPEONES Wąchock6 : 4
2022.04.23 (s) godz. 15.002. KS Polonia Kielce II4. UKS Orlęta Bilcza III4 : 6
2022.04.24 (n) godz. 11.005. KTS Skarżysko I6. STS Zgoda Janik4 : 6
    
2022.04.24 (n) godz. 15.009. GKS Góral Górno7. MZKS Alit Ożarów8 : 2
2022.04.24 (n) godz. 15.0010. UKS Orlęta Bilcza II8. KS Świt Działoszyce4 : 6
2022.04.24 (n) godz. 17.0011. KTS Skarżysko II12. KTS Skarżysko III7 : 3
16 Kolejka   
2022.05.07 (s) godz. 16.002. KS Polonia Kielce II1. KS Global Pharma Orlicz 1924 Suchedniów II3 : 7
2022.05.08 (n) godz. 15.006. STS Zgoda Janik3. KS CAMPEONES Wąchock3 : 7
2022.05.17 (wt) godz. 18.004. UKS Orlęta Bilcza III5. KTS Skarżysko I 
    
2022.05.08 (n) godz. 15.008. KS Świt Działoszyce7. MZKS Alit Ożarów6 : 4
2022.05.08 (n) godz. 15.0012. KTS Skarżysko III9. GKS Góral Górno1 : 9
2022.05.08 (n) godz. 15.0010. UKS Orlęta Bilcza II11. KTS Skarżysko II6 : 4