Z rakietką ku niepodległości, Bilcza 06.11.2021

“Z rakietką ku niepodległości” to nietuzinkowe wydarzenie składające się z 12 turniejów tenisa stołowego, które zostaną zorganizowane w celu uczczenia 103. rocznicy odzyskania przez Polskę niepodległości. 🏓🇵🇱Turnieje zostaną rozegrane w 🔟 województwach, a już 6 listopada gospodarzem zawodów będzie Bilcza (Hala Sportowa, ul. Szkolna 1, 26-026 Bilcza).📌Na specjalnie przygotowanych obiektach do dyspozycji uczestników będzie kilkanaście stołów do tenisa stołowego z odpowiednio wydzielonymi polami gry. Rywalizacja będzie toczyła się w trzech kategoriach w podziale na kobiety i mężczyzn:
♦️do lat 12
♦️13-16 lat
♦️17 lat i starsi

System rozgrywek uzależniony będzie od liczby zgłoszeń do danej kategorii. Każdy uczestnik otrzyma od organizatora pakiet startowy oraz pamiątkowy medal. Najlepsi w swoich kategoriach otrzymają puchary oraz nagrody rzeczowe. 🏅🏆Osoby oczekujące na swój mecz oraz kibice będą mogli korzystać z wydzielonej strefy atrakcji. Każdemu turniejowi towarzyszyć będzie również wystawa poświęcona polskim sportowcom walczącym o niepodległość. 🇵🇱Wszystkie turnieje będą realizowane z uwzględnieniem obostrzeń związanych z pandemią COVID-19 i przepisami obowiązującymi w trakcie przeprowadzania zawodów. 😷

Organizatorem wydarzenia jest Fundacja Absens Carens. Cykl turniejów jest współfinansowany ze środków Ministerstwa Kultury, Dziedzictwa Narodowego i Sportu, a patronat nad projektem objął Polski Związek Tenisa Stołowego.
📩 Zapisy i więcej informacji na stronie bit.ly/zrkn-zgłoszenia
🆓 Udział w zawodach jest bezpłatny.