Dane kontaktowe

ŚWIĘTOKRZYSKI OKRĘGOWY ZWIĄZEK TENISA STOŁOWEGO SEZON 2021/2022

Wykaz drużyn i hal rozgrywkowych

Lotto Superliga

L.p.Nazwa DrużynyAdres  
do korespondencji
Osoby odpowiedzialne
za drużynę
Adres hali rozgrywek
1KS GLOBAL PHARMA ORLICZ 1924 Suchedniów Klub Sportowy “Orlicz 1924”
BEREZÓW 76D, 26-130 SUCHEDNIÓW
Bartosz Majcher
Tel. 531-655710
Hala Sportowa
 26-130 Suchedniów,
ul. Sportowa 5

I Liga południowa

L.p.Nazwa DrużynyAdres  
do korespondencji
Osoby odpowiedzialne
za drużynę
Adres hali rozgrywek
1KS POLONIA KielceKS POLONIA KIELCE
ul. Za Walcownią 2
 25-817 Kielce
Marcin Stępień
Tel. 606-134-146
 
25-701 Kielce,
ul. Krakowska 72

II Liga świętokrzysko-łódzka

L.p.Nazwa DrużynyAdres
do korespondencji
Osoby odpowiedzialne
za drużynę
Adres hali rozgrywek
1UKS Orlęta BilczaUKS Orlęta Bilcza
Ul. Szkolna 2
26-026 Bilcza
Krzysztof Gola
Tel. 695-100-782
Hala Sportowa w Bilczy
ul. Szkolna 2
2KS CAMPEONES WąchockKS CAMPEONES Wąchock
Ul. Kościelna 7
27 – 215 Wąchock
Robert Janus
Tel. 739-485-322
Sala MGOK
ul. Kościelna 7
3LUKS “Radość” PorzeczeStanisław Ciosek
Szkoła Podstawowa Porzecze
26-085 Miedziana Góra
Szymon CiosekSP w Ćmińsku,
 ul Świętokrzyska 61,
26-085 Miedziana Góra

III Liga świętokrzyska

L.p.Nazwa DrużynyAdres
do korespondencji
Osoby odpowiedzialne
za drużynę
Adres hali rozgrywek
1GMINNY KLUB SPORTOWY „GKS GÓRAL GÓRNO”26-008 GÓRNO 169
ROBERT RADEK
tel. 726446070
RAFAŁ PIÓRO
Tel. 511519383
ŚWIETLICA SKORZESZYCE 165, 26-008 GÓRNO
2MZKS ALIT OżarówJarosław Gaborski
27-350 Ożarów
Oś. Wzgórze 20/23
Jarosław Gaborski
tel. 601-369-411
Sala ZSO Oś. Wzgórze 54 (obok krytej pływalni)
3KS CAMPEONES Wąchock IIKS CAMPEONES Wąchock
Ul. Kościelna 7
27 – 215 Wąchock
Łukasz Latała
Tel. 660-722-798
Sala MGOK
ul. Kościelna 7
4Klub Sportowy „ŚWIT” DziałoszyceKlub Sportowy „ŚWIT” Działoszyce
Ul. Ogrodowa 6/10
28-440 Działoszyce
Krzysztof Grądek
Tel. 692 459 337
Działoszyce, ul Szkolna 5
5KS GLOBAL PHARMA ORLICZ 1924 Suchedniów IIKlub Sportowy „Orlicz 1924”
BEREZÓW 76D,
26-130 SUCHEDNIÓW
Bartosz Majcher
Tel. 531-655-710
Szkoła Podstawowa nr 1 w Suchedniowie,
ul. Szarych Szeregów 6,
26-130 Suchedniów
6UKS Orlęta Bilcza IIUKS Orlęta Bilcza
Ul. Szkolna 2
26-026 Bilcza
Łosicki Jan
Tel. 604544035
Hala Sportowa w Bilczy
ul. Szkolna 2
7UKS Orlęta Bilcza IIIUKS Orlęta Bilcza
Ul. Szkolna 2
26-026 Bilcza
Ksel Mateusz
Tel. 606468587
Hala Sportowa w Bilczy
ul. Szkolna 2
8KTS Skarżysko IKTS Skarżysko
ul. Podjazdowa 21
23-130 Skarżysko-Kam
Michał Boguta
Tel. 782766518
Skarżysko-Kam, ul. Podjazdowa 21
9KTS Skarżysko IIKTS Skarżysko
ul. Podjazdowa 21
23-130 Skarżysko-Kam
Dariusz Żoładek
Tel. 661236183
Skarżysko-Kam, ul. Podjazdowa 21
10KTS Skarżysko IIIKTS Skarżysko
ul. Podjazdowa 21
23-130 Skarżysko-Kam
Konrad Mazurkiewicz
Tel. 505386677
Skarżysko-Kam, ul. Podjazdowa 21
11STS ZGODA JANIK  STOWARZYSZENIE ZIEMI JANICKIEJ „ZGODA”-SEKCJA TENISA STOŁOWEGO ZGODA JANIK Ul. SZKOLNA 25,
27-415 JANIK
TOMASZ BANASIK , MACIEJ DZIEDZIC Tel. 793 177 855 , Tel. 607 069 033  Sala przy Zespole Szkolno Przedszkolnym w Janiku
ul. Szkolna 21,
27-415 gmina Kunów
12KS POLONIA Kielce IIKS POLONIA KIELCE
ul. Za Walcownią 2
 25-817 Kielce
Piotr Kędzierski Tel. 664-173-199 25-701 Kielce,
ul. Krakowska 72

Kluby nie uczestniczące w rozgrywkach ligowych

1MKS CZARNI PołaniecMKS CZARNI Połaniec
Sportowa 1
28-230 Połaniec
Andrzej Skowron
" class="broken_link">
2KS FENIKS JaworzniaKS FENIKS Jaworznia Jaworznia 93
26-050 Piekoszów
Dariusz Kwiatkowski
Tel. 698 092 117
Sala Gimnastyczna w Jaworzni
3KTS SANDOMIERZKTS Sandomierz
Ul. Patkowskiego 2a
27-600 Sandomierz
Sylwester ChodzyńskiSzkoła Podstawowa Nr.1
Ul. Okrzei 6
27-600 Sandomierz
4ISKRA OSiR WłoszczowaSekcję Tenisa Stołowego OSiR Włoszczowa
ul. Wiśniowa 43
29-100 Włoszczowa
Sławomir Jarmudaul. Wiśniowa 43
29-100 Włoszczowa
5UKS METEOR WąchockUKS Meteor Wąchock
Ul. Kościelna 10
27 – 215 Wąchock
Aldona ParkaHala Sportowa
ul. Kościelna 10
27-215 Wąchock