Kalendarz

styczeń 2023

DataNazwaMiejsce
07-08.01III liga mężczyzn (11 kol.)(kluby)
08.01Lotto Superliga mężczyzn (13. Kolejka)(kluby)
14.01I liga kobiet i mężczyzn (10. Kolejka)(kluby)
15.01III WTK seniorówKunów
15-21.01Mistrzostwa Świata WeteranówMaskat (OMA)
21.01I liga kobiet i mężczyzn (11. Kolejka)(kluby)
21-22.01III liga mężczyzn (12 kol.) 
27-29.013. Grand Prix Polski SeniorówGdańsk
28-29.015. Grand Prix Polski WeteranówZielona Góra
29.01V Grand Prix Województwa ŚwiętokrzyskiegoDziałoszyce
29.01Termin ligowy ŁOZTS – (II r. – 1)  

luty 2023

DataNazwaMiejsce
03.02Lotto Superliga mężczyzn (14. kolejka)(kluby)
04.02I liga kobiet i mężczyzn (12. kolejka)(kluby)
04-05.02III liga mężczyzn (13 kol.) 
05.02Lotto Superliga mężczyzn (15. kolejka)(kluby)
10.02Lotto Superliga mężczyzn (16. kolejka)(kluby)
11.02I liga kobiet i mężczyzn (13. kolejka)(kluby)
11.02Termin ligowy ŁOZTS – (II r. – 2), 
12.02Termin ligowy ŁOZTS – (II r. – 3), Termin ligowy ŚOZTS – (II r. – 1) 
18-19.026. Grand Prix Polski WeteranówGliwice
18.02I liga kobiet i mężczyzn (14. Kolejka)(kluby)
19.02Mistrzostwa Województwa Młodzieżowców i SeniorówKunów
25-26.02Europe Top 16Montreux (SUI)
25.02VI Grand Prix Województwa ŚwiętokrzyskiegoWąchock
25.02I liga kobiet i mężczyzn (15. Kolejka)(kluby)
26.02III WTK  skrzatów żaków młodzików kadetów juniorówBilcza
26.02Lotto Superliga mężczyzn (17. Kolejka)(kluby)

marzec 2023

DataNazwaMiejsce
03-05.033. Grand Prix Polski MłodzikówLuboń
03-05.033. Grand Prix Polski JuniorówRzeszów
03.03Lotto Superliga mężczyzn (18. Kolejka)(kluby)
04.03Wojewódzkie Eliminacje Drużynowego Pucharu Polski Kunów
05.03Termin ligowy ŁOZTS – (II r. – 4) 
10-12.033. Grand Prix Polski KadetówSępólno Krajeńskie
10-12.033. Grand Prix Polski ŻakówOstróda
11-12.037. Grand Prix Polski WeteranówWęgierska Górka
11.03I liga kobiet i mężczyzn (16. Kolejka)(kluby)
11.03Termin ligowy ŁOZTS – (t. rez.) 
12.03Termin ligowy ŁOZTS – (II r. – 5), Termin ligowy ŚOZTS – (II r. – 2) 
17.03Ekstraklasa kobiet (16. Kolejka)(kluby)
18.03I liga kobiet i mężczyzn (kolejka C)(kluby)
18.03I WTK WeteranówWąchock
19.03Ekstraklasa kobiet (17. Kolejka)(kluby)
19.03Termin ligowy ŁOZTS – (II r. – 6), Termin ligowy ŚOZTS – (II r. – 3) 
24-26.0391. Indywidualne Mistrzostwa Polski(w trakcie ustalania)
26.03VII Grand Prix Województwa ŚwiętokrzyskiegoOżarów
27.03-02.04WTT Youth ContenderWładysławowo

kwiecień 2023

DataNazwaMiejsce
01-02.04Turnieje półfinałowe Drużynowego Pucharu Polski(konkurs)
02.04Termin ligowy ŚOZTS – (II r. – 4) 
01-02.04Drużynowe Mistrzostwa Polski Niepełnosprawnych(konkurs)
05-09.04Mistrzostwa Europy U-21Sarajewo (BIH)
14.04Ekstraklasa kobiet (18. kolejka)(kluby)
14.04Lotto Superliga mężczyzn (19. kolejka)(kluby)
15.04I liga kobiet i mężczyzn (17. kolejka)(kluby)
15-16.048. Grand Prix Polski WeteranówOlkusz
16.04VIII Grand Prix Województwa Świętokrzyskiego Kunów
16.04Lotto Superliga mężczyzn (20. kolejka)(kluby)
21.04Ekstraklasa kobiet (półfinały – 1. mecz)(kluby)
21.04Lotto Superliga mężczyzn (ćwierćfinały – 1. mecz)(kluby)
21-23.04Indywidualne Mistrzostwa Polski Niepełnosprawnych(konkurs)
22.04I liga kobiet i mężczyzn (kolejka D)(kluby)
22.04Termin ligowy ŚOZTS – (II r. – 5) 
23.04Ekstraklasa kobiet (półfinały – 2. mecz)(kluby)
23.04Lotto Superliga mężczyzn (ćwierćfinały – 2. mecz)(kluby)
23.04Termin ligowy ŁOZTS – (II r. – 7) 
23.04Mistrzostwa Województwa Młodzików, Kadetów i JuniorówBilcza
27-30.04Mistrzostwa Polski JuniorówZielona Góra
30.04II WTK WeteranówWąchock

maj 2023

DataNazwaMiejsce
05.05Ekstraklasa kobiet (finał – 1. mecz)(kluby)
05.05Lotto Superliga mężczyzn (półfinały – 1. mecz)(kluby)
06.05I liga kobiet i mężczyzn (18. kolejka)(kluby)
06.05Termin ligowy ŚOZTS – (II r. – 6) 
07.05Ekstraklasa kobiet (finał – 2. mecz)(kluby)
07.05Termin ligowy ŚOZTS – (II r. – 7) 
07.05Lotto Superliga mężczyzn (półfinały – 2. mecz)(kluby)
11-14.05Mistrzostwa Polski KadetówŚwidwin
14.05IX Grand Prix Województwa Świętokrzyskiego Bilcza
19-21.05Mistrzostwa Polski MłodzikówRzeszów
20-21.059. Grand Prix Polski WeteranówMiędzyzdroje
20-28.05Indywidualne Mistrzostwa ŚwiataDurban (RSA)
20-21.05Turnieje finałowe Drużynowego Pucharu Polski (konkurs)
21.05III WTK WeteranówWąchock
26-28.05Polish Para OpenWładysławowo
27.05Baraże ligowe (awans EK/SM, utrzymanie 1L, awans 1L)(kluby)
28.05Mistrzostwa Województwa Skrzatów i ŻakówBilcza

czerwiec 2023

DataNazwaMiejsce
01-04.0635. Młodzieżowe Mistrzostwa PolskiSzczawno-Zdrój
03-04.06Indywidualne Mistrzostwa Polski ŻakówGliwice
04.06Mistrzostwa Województwa WeteranówWąchock
10.06Baraże ligowe (awans EK/SM, utrzymanie 1L, awans 1L) (kluby)
11.06Puchar Województwa ŚwiętokrzyskiegoBilcza
11.06Lotto Superliga mężczyzn (finał)(kluby)
16-18.06Indywidualne Mistrzostwa Polski WeteranówBojano
18.06Puchar Gór ŚwiętokrzyskichBilcza
21.06-02.07Igrzyska EuropejskieKraków
26.06-01.07Mistrzostwa Europy WeteranówSandefjord (NOR)

lipiec 2023

DataNazwaMiejsce
14-23.07Mistrzostwa Europy Juniorów i Kadetów Gliwice